o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Słowa czy... nie tylko

[18.08.2017] 10:17
Gonzo77
Cześć, jestem w związku od pięciu lat. Zaczęło się jak zwykle, doszedł bardzo dobry seks itp. Mamy trochę oboje na jego punkcie bzika. Wiecie były lepsze i gorsze chwile, ale generalnie super dla obu stron. Mówiła np. że miała trzy orgazmy, dwa itp. Około tygodnia temu podczas jakiejś wymiany zdań ona powiedziała mi, że nawet nie potrafię jej dobrze zrobić. Nigdy wcześniej od żadnej innej kobiety oraz od niej nie miałem tak miażdżącej informacji zwrotnej. Tym bardziej, że naprawdę działam najpierw na korzyść kobiety. Od tego czasu ciężko mi nawet na nią spojrzeć, nie chce mi się z nią gadać. Śpimy nie z sobą ale obok siebie. Czuję się jakby mnie wykastrowała. W związku z tym moje pytania:
Do Pań: Czy jeśli takie słowa padają w złości mają one jakieś znaczenie i jest w nim choćby trochę prawdy??
Do Panów: Czy kiedyś cokolwiek takiego usłyszeliście i jak się to dalej potoczyło...
Z góry dzięki za pomoc.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.08.2017] 18:04
Katia)
Prawda jest taka że nigdy nie jest tak dobrze by nie mogłoby być lepiej
Kobieta mogła powiedzieć to w złości. Po prostu ciała zrobić ci na złość. Co miała na myśli i jak jest naprawdę to tylko ona może wyjaśnić.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22789878]

» Odpowiedz na ten temat