o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Moja opowieść

[18.08.2017] 00:53
pawello32  maxxxtor@tlen.pl
Często jeżdżę rowerem w moje ulubione miejsce na brzeg lasu. Jest tam sporo zarośli i jednocześnie widok na pola i w oddali miasteczko. Jeżdżę tam i rozbieram się do naga. Uwielbiam być nago na łonie natury. Zwykle od razu staje mi maksymalnie i nie mogę się oprzeć żeby zrobić sobie dobrze czy gdzieś w lesie czy jak się odważę wyjść bardziej na łąkę. Przyjechałem tam rozebrałem się i oczywiście stał mi już na maksa. Zacząłem spacerować pieszcząc się jednocześnie było mi dobrze. Oparłem się o drzewo i powoli robiłem sobie dobrze. Byłem już blisko finału gdy poczułem że ktoś na mnie patrzy . Spojrzałem w bok i zobaczyłem że stoi tam facet dobrze po pięćdziesiątce. Stoi i patrzy na mnie. Nie przeszkadzało mi to i patrząc bezczelnie w jego oczy wystrzeliłem. Było to bardzo podniecające. Spytałem czy mu się podobało to co widział. Odpowiedział że chętnie zobaczyłby mnie jeszcze jeśli chce. Umówiliśmy się że jutro tu przyjadę. Powiedział że ma dla mnie propozycję więc tym bardziej czekałem na to spotkanie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.08.2017] 08:52
Hehehe!
Ta propozycja to prawdopodobnie ostre rżnięcie w dupsko z finałem w szamie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22789638]

» Odpowiedz na ten temat