o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Rozmowy kulturalne o seksie i związkach
 » Odpowiedz na ten temat

wczoraj santok

[13.08.2017] 14:03
stooley podroznik
Jechałem pkp przez kostrzyn sprawdzałem czy maja tam tajgery w żabce i sklepie na dworcu brak. Potem kolejny pociąg do santoka. Po drodze przesiadką z gorzowa na gorzow wschód jada zastępcze busy i znow przesiadką na pociąg kolejna stacja santok. Było tam strasznie wietrznie zwiedzilem muzeum w dawnej remizie jest kilka wykopalisk naczyn i td które sa wyeksponowane. Potem poszedłem na górę gdzie jest wieża wiekowa niestety zamknięta. Cudowne widoki na zakole warty cdn

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.08.2017] 14:12
stooley podroznik
Rozmawiałem przez telefon ze stooleyem mietkiem schodzac z gorki na dworzec. Zaczął padać deszcz wsiadałem na pociąg powrotny do gorzowa. Przyjechał pociąg powrotny z którego wysiadla ekipa budowlancow tak pijanych ze od razu wywalili się w piach i jeden drugiego probowal podnosić. Powiedziałem ze dziś wiatr jest duży, i tska pijaczka zaczela się śmiać ona mówi ze wraca z wiejskiej imprezy i ze ma dość picia woli pic na kwadracie w gorzowie. Cdn

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22787115]
[13.08.2017] 14:28
stooley podroznik
Na gorzowie wschodnim czekałem pol godziny na busa potem chciałem zjeść w barze mlecznym mis ale niestety był zamknięty. Poszedłem w kierunku pajaczka katedra robi oplakane wrażenie po pożarze zdjęty zegar i kopula dziury w poszyciu dachu. Po drodze poszedłem do restauracji rycerskiej chciałem wsiąść placki ale byłem ostatnim gościem została tylko pomidorowa i kotlet mielony z ziemniakami i lekko kiszona kapusta 9.50zl z zupa to taniutko. Oprócz mnie dwóch pijaczkow piło piwo. Potem poszedłem do nova parku kupiłem tam ciastko marchewkowe za 4 zl miałem wyboru z marakuja lub jagodami wziąłem marakuje. W piotrze i pawle kupiłem piwo gorzowiak ostatnie 2 butelki. Potem wróciłem na pks i krajanem wróciłem na piromagic. Pisać jak było na piromagic ?

IP i czas połączenia logowane. [22787117]
[13.08.2017] 14:33
cOOle from Palma
dawaj, dawaj kolego!

IP i czas połączenia logowane. [22787118]

» Odpowiedz na ten temat