o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moralność i etyka
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to moja wina?

[08.08.2017] 20:11
monika29
W dniu dzisiejszym opalałam się nago w ogrodzie zarosniętym tak szczelnie , że nikt nie mógł mnie widzieć , lecz się myliłam.Mam na wakacjach kuzyna 17-latka,i to właśnie on mnie wyśledził i podglądał.Więc co zrobić ? miałam tylko na sobie okulary przeciwsłoneczne,trudno,niech młody popatrzy.Zachowałam się prowokacyjnie i ryzchyliłam lekko uda aby mógł więcej zobaczyć i na efekty nie musiałam długo czekac.Kuba,tak ma na imię,wyjął penisa i zaczął się masturbować co mnie bardzo podnieciło,a ja niczym suka jeszcze bardziej mu okazałam swoje walory.Bardzo szybko zaspokoił swoje potrzeby i cicho wycofał się do domu.Trudno.Ubrałam się i też tam poszłam.Kuba brał prysznic,więc nalałam małego drinka i popijajac go usiadłam na fotelu i czekałam aż wyjdzie z łazienki.Myslałam co mam zrobić i obmysliłam chytry plan,a co,mnie to nic się nie należy,jestem rozwódką i nie mam nikogo,Wreszcie wyszedł w bokserkach,zapytałam czy mnie nasmaruje kremem poniewż słonko trochę podpaliło ciało.Odpowiedział chętnie,ja zaś,poczekaj moment aż wezmę prysznic i zmyje z siebie olejek do opalania,ok.Opłukałam ciałko,włożyłam bardzo ażurową bielizne i idę.Masz krem i wcieraj delikatnie i dokładnie.Położyłam się na łóżku brzuchem do dołu i Kubuś wcieraj delikatnie.Jakie to było przyjemne,plecy z rozpiętym stanikiem dla wygody nacierania a potam uda i nogi.Robił to naprawdę bardzo delikatnie i dokładnie.Mocno podniecona i mokra mówię,jeszcze tylko przód,i obróciłam się na plecy odrzucając rozpięty wcześniej stanik.Nacieraj Kubus,wspaniale to robisz,stwierdziłam i zamknełam oczy aby młodziaka nie peszyc.Był wspaniały,natarł piersi i gdy był w pobliżu majteczek mówię zdjmij je bo przeszkadzają.Chciał coś powiedzieć ale uniosłam biodra więc nie miał wyjścia i miał mnie taką jak w ogrodzie.Naprawdę,całą mnie wymasował aż zaczełam jęczeć.Oj mówię,chodz,wyjełam naprężonego członka sciągając bokserki w dół i....(jeżeli mam pisać dalej to piszcie,teraz będę mocno zajęta)

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.08.2017] 20:19
a jak tam ogólnie w gimnazjum?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22785086]

» Odpowiedz na ten temat