o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Każdy samczyk powinien mieć panią i być jej całkowicie poddany.

1 «   15 16 17 18 19   » 68 Strony tematu:
[13.08.2017] 04:11
pimp no logo
nie ma dowodów że jesteś weg/aninem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22787007]
[13.08.2017] 04:14
Janko Serwisant
pimp no logo (17.08.2017.13 04:06):
skasowało mi cały wpis, skrócę do jednego zdania: dziwie się że Koton ma tyle baranów do strzyżenia czy nabijania mu wejśc na YT

Już chyba trzeci raz ci tłumoq powtarzam, że on nie ma włączonych reklam na kanale i co za tym idzie NIC na JuTubie nie zarabia; WSZYSTKIE swe audycje nagrał "charytatywnie", a jedyne na czym zarabia to na swych książkach i płytach - czy je też ma za darmo rozdawać i potem chodzić do jadłodajni by z braq jakiegokolwiek dochodu z głodu nie zemrzeć, żebyś się w końcu odeń odyebał?

IP i czas połączenia logowane. [22787008]
[13.08.2017] 04:18
Janko Serwisant
Tak ci przeszkadza, że ktoś nie rozdaje za darmo swych książek i płyt nad którymi musiał się naharować jak wół, a ani odrobinę nie zawadza (ba, sam jeszcze im kieszenie wypełniasz!) ci to, że pasożyty w sukienkach dosłownie ZA NIC (bo trudno "pracą" nazywać pierrdolenie głupot z ambony) dostają od baranów takich jak ty kwoty pozwalające im na pławienie się w luxusach - #pimpek_logic, tyle mogę rzec.

IP i czas połączenia logowane. [22787009]
[13.08.2017] 04:18
pimp no logo
Janko Serwisant (17.08.2017.13 04:14):
pimp no logo (17.08.2017.13 04:06):
skasowało mi cały wpis, skrócę do jednego zdania: dziwie się że Koton ma tyle baranów do strzyżenia czy nabijania mu wejśc na YT

Już chyba trzeci raz ci tłumoq powtarzam, że on nie ma włączonych reklam na kanale i co za tym idzie NIC na JuTubie nie zarabia; WSZYSTKIE swe audycje nagrał "charytatywnie", a jedyne na czym zarabia to na swych książkach i płytach - czy je też ma za darmo rozdawać i potem chodzić do jadłodajni by z braq jakiegokolwiek dochodu z głodu nie zemrzeć, żebyś się w końcu odeń odyebał?

jesteś naiwny, nabijasz mu klikalność i robisz mu reklamę, reklama za friko, a raczej na grzbietach takich tłumoków jak ty

IP i czas połączenia logowane. [22787010]
[13.08.2017] 04:21
pimp no logo
Janko Serwisant (17.08.2017.13 04:18):
Tak ci przeszkadza, że ktoś nie rozdaje za darmo swych książek i płyt nad którymi musiał się naharować jak wół, a ani odrobinę nie zawadza (ba, sam jeszcze im kieszenie wypełniasz!) ci to, że pasożyty w sukienkach dosłownie ZA NIC (bo trudno "pracą" nazywać pierrdolenie głupot z ambony) dostają od baranów takich jak ty kwoty pozwalające im na pławienie się w luxusach - #pimpek_logic, tyle mogę rzec.

nieźle ci wyprał mózg, "napracował" się, dobre ciekae cóż takiego urodził, jakaś prawdę?
Zresztą w sumie mi to wali, że tacy jak ty robią za schody dla cwaniaka, dziwie się tylko że jest na tyle dużo tych durniów że on ma ma z czego żyć, to taka kwestia poznawcza,

IP i czas połączenia logowane. [22787011]
[18.10.2017] 13:12
[13.08.2017] 04:24
Janko Serwisant
Co ja gadam, jakich tam baranów - przepraszam najmocniej barany za ubliżanie im, ponieważ żaden baran na świecie nie jest na tyle głupi, by płacić złodziejskim oszustom (i zarazem manipulatorom, którzy podają się za pośredniqw między B.ogiem a ludźmi, a tak naprawdę ODCINAJĄ swe ofiary od kontaktu z B.ogiem i oddają je w ręce diabła) za obiecywanie cudów niewidów po śmierci, na co ci oczywiście żadnych dowodów nie mają tylko obietnice.

IP i czas połączenia logowane. [22787012]
[13.08.2017] 04:27
Janko Serwisant
pimp no logo (17.08.2017.13 04:18):
jesteś naiwny, nabijasz mu klikalność i robisz mu reklamę, reklama za friko, a raczej na grzbietach takich tłumoków jak ty

Jaką reklamę, GDZIE? Kto konkretnie o Kotońskim usłyszy dzięki temu, że ja nabijam kliknięcia pod jego filmikami na YT?

IP i czas połączenia logowane. [22787013]
[13.08.2017] 04:31
Janko Serwisant
pimp no logo (17.08.2017.13 04:21):
nieźle ci wyprał mózg, "napracował" się, dobre ciekae cóż takiego urodził, jakaś prawdę?
Zresztą w sumie mi to wali, że tacy jak ty robią za schody dla cwaniaka, dziwie się tylko że jest na tyle dużo tych durniów że on ma ma z czego żyć, to taka kwestia poznawcza,

Nie wiem co "urodził", ponieważ nie qpił żem ani jednej jego książki ni płyty i nie mam zamiaru tego zmieniać, m.in. właśnie dlatego że on (wbrew twym wymysłom) wcale nie uważa kobiet za złych a ja owszem, i nie zamierzam wspierać finansowo kogoś z kim się tak zasadniczo nie zgadzam, i kto nie potrafi dostrzec zła tam gdzie jest jego czysta esencja.

IP i czas połączenia logowane. [22787014]
[13.08.2017] 04:32
Janko Serwisant
Edit: nie uważa kobiet za *złE (nie złYCH)

IP i czas połączenia logowane. [22787015]
[13.08.2017] 04:42
Janko Serwisant
pimp no logo (17.08.2017.13 04:21):
dziwie się tylko że jest na tyle dużo tych durniów że on ma ma z czego żyć

Ale to że jakaś watykańska sekta zarabia na naszym państwie ok. 5 MILIARDÓW ("nieco" większa kwota od kapitału, którym dysponuje Marek) rocznie, już cię nie dziwi - #pimpek_logic.

IP i czas połączenia logowane. [22787017]
[13.08.2017] 05:14
pimp no logo
posługujesz sie identyczną terminologią do kościoła co Koton, takie unikalne terminy i argumentacje, niźle chłoniesz wykłady tego durnia i cwanaiczka
Koton zwalcza kościół, bo oszust nie lubi etyki, więc kto ją głosi jest mu niewygodny, poza tym to ezoteryk, tarocista i wznawca teori reptiliańskich - i taki gość dyma cię przez ucho

IP i czas połączenia logowane. [22787019]
[13.08.2017] 06:53
Janko Serwisant
Przecież ja łgarzu pieprzony mówię nt. k.ościoła cały czas to samo na o2 już od sześciu lat, a cokolwiek o Marq z SR tom ja usłyszał dopiero dwa max 3 lata temu, ty zakłamana pizzdo.

IP i czas połączenia logowane. [22787023]
[13.08.2017] 06:55
Janko Serwisant
A o etyce to k.ościół (największy morderca i złodziej wszech czasów) wie tyle, ile ty niedoruchańcze o w.eganizmie.

IP i czas połączenia logowane. [22787024]
[13.08.2017] 07:01
Janko Serwisant
I chuy mnie obchodzą markowe wróżby z kart do tarota i jego teorie nt. reptilian - co ty mnie podejrzewasz, że ja w te jego bzdurne ezoteryczne audycje w ogóle klikam?

IP i czas połączenia logowane. [22787026]
[13.08.2017] 07:05
Janko Serwisant
Ja jego wywody na "metafizyczne" tematy mam w zadzie człowieq, równie głęboko co mundrości sukienkowych błaznów wygłaszane z ambony.

IP i czas połączenia logowane. [22787027]
[13.08.2017] 07:32
pimp no logo
Janko Serwisant (17.08.2017.13 06:53):
Przecież ja łgarzu pieprzony mówię nt. k.ościoła cały czas to samo na o2 już od sześciu lat, a cokolwiek o Marq z SR tom ja usłyszał dopiero dwa max 3 lata temu, ty zakłamana pizzdo.

dziwnym przypadkiem jak koton zaczął posugiwacć sie pewnymi terminami i hasłami i ty zacząłeś chwile później identycznyi, małpiarzu bez polotu

IP i czas połączenia logowane. [22787028]
[13.08.2017] 07:59
Janko Serwisant
Wymień mi te terminy i hasła, których to nibym zaczął używać jednocześnie z Markiem, czyli takie których nie stosował żem już parę lat wcześniej tylko dopiero od momentu, w którym Widmuś te 2 czy 3 lata temu zapoznał mnie z felietonami Kotona.

IP i czas połączenia logowane. [22787032]
[13.08.2017] 08:03
Janko Serwisant
A, co do małpiarza bez polotu - ktoś tutaj całkiem niedawno podpieprzył m.in. text od R.ydzyka o "diecie roślinnej przemieniającej ludzi w kozy" i z pewnością tom nie był ja...

IP i czas połączenia logowane. [22787034]
[13.08.2017] 10:24
Janko Serwisant
https://www.youtube.com/watch?v=9mWdf_05Nzk - oto właśnie przez w.egańskich aktywistów wykonany został kolejny milowy krok w walce z bestialskim przemysłem mlecznym.

IP i czas połączenia logowane. [22787059]
[13.08.2017] 10:26
Janko Serwisant
Tak przy okazji - wielki chuy w srakę wszystkim, którzy qpują mleko i/lub jakiekolwiek produkty je zawierające (nabiał, czekolady mleczne etc) wspierając tym samym zwyrodniałych sadystycznych gangsterów bogacących się na krzywdzie wrażliwych niewinnych istot.

IP i czas połączenia logowane. [22787060]
[13.08.2017] 10:32
Janko Serwisant
Tak się qrrwa boicie o niedobór wapnia...? A kto wam cweliny broni go z roślin pobierać; przykładowo w szklance soq pomarańczowego macie go mniej więcej tyle samo co w szklance mleka, a co za problem mleko sokiem pomarańczowym zastąpić? Chyba mi nie powiecie, że was na taką zmianę nie stać?...

IP i czas połączenia logowane. [22787061]
[14.08.2017] 00:44
Janko Serwisant
Moja samiczka powiedziała mi dziś, że żaden jej były nie zdominował jej tak bardzo jak ja, i że tylko ja potrafię w pełni zaspokoić jej potrzebę bycia kontrolowaną.

IP i czas połączenia logowane. [22787327]
[14.08.2017] 00:47
Janko Serwisant
A widzicie ofermy, tak to się robi - wy nigdy od swych samiczek nie usłyszycie nic takiego, boście zbyt fajtłapowaci do tego.

IP i czas połączenia logowane. [22787328]
[14.08.2017] 00:51
Janko Serwisant
Przestańcie ssać krowie cycki lamusy i zacznijcie się odżywiać jak na małpy człowiekowate przystało, to wam spadnie estrogen i wzrośnie testosteron i też się staniecie tacy apodyktyczni jak ja, i wasze samiczki będą aż piały z zachwytu.

IP i czas połączenia logowane. [22787330]
[14.08.2017] 11:56
przybyszszsz.ka
co tu się do kurrwy nędzy dzieje?

IP i czas połączenia logowane. [22787422]
[14.08.2017] 20:00
przybyszszsz.ka
znowu te wasze teksty Wpis z 11.56 nie jest moj.
kontynuuje poprzedni watek...
Antek to jest chyba test - czy jestes geniuszem? Nie jestem. nie domyslilam sie poczty, ze tak mam isc na poczte jako... geniusz. Tak -jestem tak ograna ze nie jestem wybitnie inteligentna. No coz... dla mnie zycie na tym nie polega. A przepraszam - na czym polega wybitna inteligencja pewnych osob? No coz... pasuje tutaj pewne nazwisko nawet czy cos tam. Ale ja mialam sie domyslic pracy na poczcie i tyle. A mniej inteligentny zapyta - wiedzac o co chodzi - bo wystarczylo moze powiedziec ze z Antka se prace dopasuj - kaj sie stracil ojciec Antka bo ta wojtowa to tez to takie i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22787647]
[14.08.2017] 20:03
przybyszszsz.ka
Antek to jeszcze jest synek , braciszek i mniej inteligentni zawsze mieli problem czy kaj sie stracil ojciec Antka albo kto byl ojcem brata Antka? takie cos -no to to jest moj poziom tu i z tego prosze se wymyslic poczte. I wiecie ja mam w domu wiatrak i ciagle wiatraki. Z czego? i tyle. Z tego i tyle. I ja sie nie dam. I tyle. I ta pani z tego forum to samo - ona rzezbiarka i na poczte. Rzezbiarka na poczcie - to chcialaby w muzeum czy cos. Na poczcie. Z Antka. No to Antek bez rodziny, a ona? to tylko nazwisko - to czemu miala 2 nazwiska, czemu ja przezywali? A ogolnie to podobno miala grac czy spiewac a nie miala tak przypadkiem....

IP i czas połączenia logowane. [22787649]
[14.08.2017] 20:05
przybyszszsz.ka
I wiecie czemu ona nie poszla na poczte bo miala 2 nazwiska i sie bala ze sie doprosi morderstwa. Taka prawda. I nie jezdzila siedziala w domu i poszla se zrobic 2 nazwisko. Bo sie dowiem - oni sobie to odkreca tylko to wymaga czasu, pomyslunku aleco? bo pani sie rozwalila 2 nazwiskiem i tyle. I mnie tez tak wyzywali- ja tego nie pamietam. I sie lubilam bawic w chowanego. takie cos - nie wiem czemu.zeby nie bylo, ze jeszcze pani w Polsce bo sie dowiem drugiej takiej tragedii jak ta w holandii nie ma. jest - ja mam jeszcze gorsza, ale sie ogralam. zawsze sie umialam ograc. taka bylam i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22787651]
[14.08.2017] 20:08
przybyszszsz.ka
Wiecie ja sie nie dam za swoje zycie. Wystarczylo powiedziec ze nie jestem tych ludzi i 20 lat mnie tu nie ma. A tak? Co ja mam teraz robic? Chce swoja przesylke i tyle. Ta pani 2 nazwiska, tam ani jednego. Samo zycie. Ja jedno zle, a dobre z filmu - zostaje mi to co mialam ukrasc aktorowi. Bez sensu. No tyle mi zostaje. Imie? Pani w holandii nie ma - bez znaczenia. No tak sie trzeba nie dac w zyciu. Nie rozumialam tego. Przepadlam parafia ufo - niestety i tyle. Bo mnie zrobili od tej mlodej mezatki a to nie moja wartosc. a to zielony swiatek. nie nie dam sie. bez sensu jak dla mnie i tyle. ja mam swoje wartosci. bo co? Parafia ufo , swoje wartosci zostaja - tak mnie wykonczyli - takie cos , tego nie powinno byc i tyle. i dalej jest nergal po tym i to wszystko. i moimi uczynkami tez sie wykonczylam wykanczajac innych, a inni wykonczyli mnie i tyle. takie jest zycie. tak sie mialam nie dac i ...to wszystko. a postawilam na zla wartosc. Na swoje wartosci. ale ja nie jestem stad mi powiedzieli i nie mialam tak stawiac. no ale tak sie stalo. to jest zly dom, dlatego chce stad isc - prosze mi przyslac paczke pasuje. te teorie na jej temat to sa same brednie no i prosze sobie zyc dalej jak zwykle- kasa i nic poza tym. bo jak? tak. i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22787656]
[14.08.2017] 20:10
przybyszszsz.ka
widzicie mialam sobie cos napisac, odkrecic sie , nie rozumialam ze oni nie chca moich wartosci - oni wszystko maja swoje. a po co chcieli byc ode mnie? bo tak im pasowalo? Nie rozumiem tego za bardzo. ja do pracy ,a oni byc? w sumie

IP i czas połączenia logowane. [22787660]

1 «   15 16 17 18 19   » 68 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat