o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Każdy samczyk powinien mieć panią i być jej całkowicie poddany.

1 «   64 65 66 67 68   » 72 Strony tematu:
[13.10.2017] 02:40
Janko Serwisant
Najlepsze łyduchny mają słit w.eganuchny!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22818556]
[13.10.2017] 09:40
przybyszszsz.ka
ludzie mnie zaatakowali za taki poglad na jedzenie i picie - zbyt wysoki oraz za moja oblude??? no to skomplikowane, ze szkoly w polsce sa cos warte. jak juz to kk. no nie - nie dam sie. za to sie nie musze poddawac i tyle. takich wartosci nie wymyslilabym nigdy. szkoly tylko szukalam do pracy? Kk do pracy, a jak? Z Polski? Co? i tyle.
No to tak sie nie musze poddawac bo wyrzucono mnie z UE za wartosci, ale ja nie chcialam tej UE - ja tylko po kase tak jechalam. nie ma tak - wartosci. nie ten kierunek - tam nie ma wartosci. no to nie ma mnie - znik sie dowiem. bo bez wartosci to sobie zapracuje na wartosci i tyle. to wszystko. a jak? A co to kogo obchodzi i tyle. moze juz je mam. o tym sie w sieci nie pisze. a ja jedna rzecz zrobilam zle i tak dalej - bla bla bla bla.... wiecej, ale to juz wiem co sie stalo i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818582]
[13.10.2017] 09:42
przybyszszsz.ka
zostaje jeszcze ze mialam sie wydac i wyjechac. ????
to zostac prostytutka.
nie bylo dla mnie realnie takiej mozliwosci bez 1 wartosci.
bez sensu w ogole pomysl i tyle.
choc to jakis pomysl byl, ale no - najlepszy oczywiscie,
ale bez szans i tyle. bo tak i juz - ogranie mieszkaniem i tyle.
no i gdzie moja renta?

IP i czas połączenia logowane. [22818586]
[13.10.2017] 09:45
przybyszszsz.ka
ja w zyciu bylam nastawiona na rodzine, a reszta nie obchodzila mnie.
prawda jest taka, ze to nie bylo takie proste - nie taki uklad.
i tak mnie wszyscy oleja - imie i nazwisko. to sobie zmienie jak mi sie bedzie oplacilo. moim zdaniem byle kto zebrze - moze znajde wspolnika i cos razem wymyslimy. no przeciez to nawet nie jest zenada - co ja mialam robic w zyciu? Jedno zlodziejstwo. a skad wartosci sie dowiem? No zobacze moze bede miec wartosci i tyle. to na prace - w Polsce? z takimi papierami - na wysypisq smieci pijak nieprzytomny i zdegradowany ma lepsze papiery ode mnie. i tam sie prosze udac jesli ktos cos do mnie bo tam zyje od dziecka i koniec. bo tak i juz. zeby ludzie oddajacy nasienie do banq spermy mieli racje. jedyny powod. ale powod i tyle
no jakis cel zycia w takim towarzystwie trzeba miec. tylko to trzeba zaczac odpowiednio i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818589]
[13.10.2017] 09:48
przybyszszsz.ka
ja sie dowiem o wszystko oskarzam kogos, a siebie? No coz... dalam sie wyniesc i tak dalej. ale panstwo - a ktos lecial tylko tak? nie do konca chociaz w sumie jak niby - tak i tyle.
i wszyscy na mnie za to, a to sa skomplikowane sprawy. ja wiem o co poszlo. ze raz napisalam list o pracy takiej a nie innej i ja to zapomnialam, a nikt sie za to nie dal. bo nie i juz. bo zaraz sie przerazili - ona chyba tak chciala i na mnie Tarot i po mnie.
takie cos. bo naprawde pijak na wysypisq smieci ma lepsze zycie ode mnie i temu panu na zachodzie nie poddam sie nigdy i tyle.
i koniec

IP i czas połączenia logowane. [22818590]
[23.10.2017] 19:12
[13.10.2017] 09:51
przybyszszsz.ka
ja rozumiem ze niby??? tu najgorzej, ale mnie to nie obchodzi.
bo tak i juz - przeciwko bankom nasienia i tyle.
co to ma byc?
i ludzie tacy sa lepsi ode mnie.
tak - cale zycie - stad pijak na wysypisq smieci, zeby nie bylo, ze ktos sie mna dorobil wielce czy cos tam - absolutnie. bo sie dowiem - z wszystkich zrobilam kaleki a sama i tyle
a sama.... sama ucieklam i dawno mnie nie ma.
sama z siebie najwieksza kaleke zrobilam i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818591]
[13.10.2017] 09:52
przybyszszsz.ka
chcialam sie dowiedziec co ja osiagnelam netem w zyciu? konkretnie. wielka milosc sie dowiem. kazdemu takiej zycze.
tylko tyle.
koniec nie musi byc znany hahaha.
no wlasnie... i tyle.

IP i czas połączenia logowane. [22818593]
[13.10.2017] 09:55
przybyszszsz.ka
wielka milosc to prosze o definicje bo dla mnie sa to urojenia co sie mnie tyczy - co tu jakies anomy mowia anomalie. i tyle.
a reszta to z tego chociaz... i tyle
nierealna i tyle. no wiecie - choc troche litosci. nie ma dla kogo.
prosze bardzo. oddana na krzyz nie bedzie im rzadzic - a mnie waly od klasy Stalina bo co o chodzi - o takie cos i do widzenia i tez sie nie dam. klasa Stalina - nawet bym nie i tak dalej na to. Na smietniq!!!! i takie mam wartosci, a ze papiery ma pijak lepszy to one sa w Holandii a ja w Polsce i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818595]
[13.10.2017] 10:56
przybyszszsz.ka
ale... jakos nie mam na to ochoty. Nie wiem czemu. Bo jest to dowod ile ktokolwiek oprocz pana, ktory mnie przyniosl tu, gdzie jestem - bardzo slabo to pamietam co on mowil - zrobil, zeby dalo sie byc ode mnie. I tyle. I pamietam co mowil, ale tej rzeczy nie pamietam. Nie wiem czemu. I nie zrobilam tej rzeczy. Czy bylo to wazne? Okazuje sie , ze bardzo. Tak dostalibysmy te przesylke i mogli sobie razem zyc. Tylko tak wiecie. I on mi na pewno - idz na gore i powiedz takie cos. Ale ja powiedzialam, ze nie chce. Takie cos. Ze nie chce tego. A tak - powiedzial - moglibysmy sobie razem byc i zle by nam nie bylo. Nie za bardzo bylam tym zainteresowana. A czemu? Dziwne. Czy ktos mnie wciagnal? Bo sie dowiem, ze to jest podejrzane. Tez tak mysle - to jest podejrzane. Kto mnie to tak omotal, ze nie i tyle Takie zycie
No i slusznie tutaj zostalam. Pan musial sie wziac za zycie tak jak bardzo ochoty nie mial bo za Polske mu sie wszystko nalezalo. Jego zdaniem.A nie mial racji? A ja sie urzadzilam w zyciu i ...to cala historia. A jeszcze zostaje jeden element tej ukladanki i w sumie nie wiadomo co by bylo. No wiecej, a jak nie to nie. A Antek? Ta mala nowelka. Tyle mi zostalo - no wlasnie? Nie za bardzo i tyle. No dokladnie tyle ludzie uwazali. Nie. I nie macie racji. Czemu nie poszlam na te gore i nie zapytalam o te 1 rzecz. A ten pan mi odpowiedzial - wiesz czemu nie idziesz bo ci powiedza ze nie maja za co ci tego qpic. A wiesz ile to kosztuje? I nie uwierzylam. Wiecej powiedzialam. Nie - tyle to kosztuje, a oni znowu nie maja pieniedzy. No nie maja pieniedzy ale.... no i tak ale wyszlo i na koniec tez mieliscie ALE wszyscy - takie cos pisalam tu na forum i to byly moje zwierzenia jak juz to takie cos i tez nie do konca i tyle.
A najlepsze jest, ze poszlam wczesniej z innego forum , z ktorego nie umialam odejsc - ze OLEWAM ZIELONYCH SWIATKOW - tutaj to pisalam - no i przyszlam tutaj. I pomyslalam - jakie dziwne forum , bardzo dziwne. O czym tutaj pisac? I zaczelam sie przygladac - o brzydko tez choc to wczesniejsze nie bylo najgorsze, ale tu skandal jak tam tylko nie wzielam pod uwage ze do konca nie jest to tak, ale czemu? i tyle. A zreszta ja nie mialam sie dobrze w zyciu, musialam konczyc rozne rzeczy, latalam tu i tam, no i taki koniec - niech bedzie - ale nie mialam czasu sie tym interesowac. A caly preceder to w sumie do sadu tylko gdzie i tyle. No i cale moje zycie ogolnie.

IP i czas połączenia logowane. [22818623]
[13.10.2017] 11:00
przybyszszsz.ka
Jeszcze chcialam napisac, ze no wlasnie - za to zostalam ukarana, ze sie nie przyjrzalam pani z tego forum tu bo to samo mnie spotkalo w zyciu i w sumie taka podobna osoba do mnie choc nie do konca i to tak nic nie napisalam. A czemu? I jeszcze jest ograna do dzis SWOIM WLASNYM TERENEM. Tyle. No sie dowiem - slusznie mi ksiadz wypalil oczy. Wiecie co - nieslusznie. Moze ktorys ksiadz tak? On? Wiecie cosbym wam napisala - on nawet bezczelny nie byl i tyle. A co on robil 5 lat w seminarium to mnie nie interesuje. Bo inne rzeczy to juz w ogole. Bezczelny - tak mi poradzil, ze zostalo mi opuscic katolicyzm. Taka dorada. A sama sie nie umialam kapnac sie dowiem co robic? Nie rozumialam, ze katolicyzm w Polsce to jest KSIAZKA. Poszlam do ludzi - w koncu mowimy ze soba. Ksiazka - i w sumie chcialam tej ksiazki, no ale... i wyszlo mi na to, ze jak sie nie zgodze z tym ksiedzem to sie potepie po prostu. A czemu? Ano wlasnie. Ksiadz jak ksiadz sie dowiem a reszta? A reszta byla po cichu. A ksiadz tez, ale dorady mial se do kieszeni wsadzic i nic by mu sie nie stalo bo zostala mi zmiana religii z tych moich psow i kotow, a nie umialam. Stad ksiazka - no obojetnie jaka. Swieta. Tyle mi starczylo. A co on mi doradzil? I wiecie sam sie reklamowal. Ani bezczelny jak dla mnie i tyle. I tyle starczy. Fachowy, jedyna racja to jego. Zeby mnie jeszcze odeslal - do ksiegarni nawet. No nic nie umialam mu zarzucic. Wszystko moja wina. Tak wyszlo. Tyle
No i gdzie moja renta???

IP i czas połączenia logowane. [22818624]
[13.10.2017] 11:04
przybyszszsz.ka
co ja mam teraz robic? musze to przemyslec? najpierw moja matka biologiczna - najpierw siostry, pozniej matka- takie cos, braci mialam - bla bla i na koniec - to juz na wartosciach - 2 panie z Holandii, jeszcze jedna pani , takie rzeczy i oni mi dawali wartosci, a ja mialam pewna wartosc - nie, ja chcialam cos innego - wartosci, ale nie takie- mogly byc ale jakies to - nie trafialo to do mnie. moje byly lepsze. nie - ich. tyle chyba. i wiecie - to moje zycie - jedno cyganstwo po prostu. nie da rady juz. co ja jestem stad? stamtad? co ja mam teraz robic? Z kim ja mam isc teraz zebrac i tyle? takie cos. i ja sobie musze poczytac - a jedzenie i picie na tasmie to skad to mam?
i teraz one takie chca byc i koniec, a ja?
no ja mialam przesylke. gdzie ona jest? I powinna byc od mojej matki, ktora niestety musiala sie do mnie przyznac i nie rozumiejac tego po prostu i tak dalej i chyba tak przyszly ta corka dyrektora banq - chyba panstwo rozumieja ze ucieklam ta pania z tych studiow. tylko wszyscy klamali bo sie dowiem czy mi bylo dobrze czy zle? no wiecie - to jest obled - trudno powiedziec - jedno klamstwo. jak sie tak czlowiek czuje maja 40 lat omc. co ja mam teraz o zyciu myslec? to nie jest takie proste - kogos moglo powalic, ktos mogl fiola dostac. ja tez. a to co ma byc? i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818626]
[13.10.2017] 11:07
przybyszszsz.ka
ja chcialam napisac jeszcze, ze glowa mnie boli i ze chce moja przesylke i sie wyniesc. tu sie nie da zyc. ja to juz tyle pisze i nic i nic i nic. bo czlowiek powinien byc szczesliwy sie dowiem. ale tu sie nie da. ale byli ludzie szczesliwi. a ja nie - taka krzywda. moze mieli lepsze zycie tu niz gdzie indziej. ale ja nigdzie nie bede szczesliwa. ale ja nie uznaje tego slowa. to jest wielka milosc sie dowiem. nie - to nie jest wielka milosc dla mnie. ja mam wielka milosc z panstwa. i wiecie - za to mi sie stalo co stalo. wielka milosc tak wyglada chyba bez passu i tyle. i pozniej znowu to samo. brak paszportu , wielka milosc i kaleke ze mnie zrobiono i tyle. w sumie? I za to mam podziekowac tak? No wiecie co... a dalej? i tyle. A wartosci. i jeszcze musieli sie zgodzic ogrywac moje imie. to nalezalo mnie oddac. ja sie obrazilam - ja mialam takie a nie inne imie dla siebie. a bylam stad? bo ja sie nie wyrzeklam imienia, a czemu? i tyle
No i gdzie moja renta?

IP i czas połączenia logowane. [22818627]
[13.10.2017] 11:09
przybyszszsz.ka
ja sie musze odkrecic z tych wartosci i ...jakie mam i tyle. no to bylo ich sie dowiem i dostawalam na nich. a w ogole to caly swiat do mnie przyszedl i ja tego nie rozumialam. i nie tylko i tyle. no i wiecie ze mna sie juz tyle dzialo. co ja mam teraz robic? a nic sie dowiem - juz sie w koncu zamknac. probuje 15 lat. po co we mnie czarowali. nawet tego juz nie mam. moze to jakos odzyskam. i sie dowiem - nie bylo netu nie bylo wszystkiego. zlota rybka. no bylo - przeciez czas tu marnowalam, pisalam, odkrecalam sie - no wartosci mialam, ale co? ale jakie? i tyle. nie dalam sie wiecie i tyle. no cos mialam ale co. a po co to mialo byc? i tyle. takie cos i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818628]
[13.10.2017] 11:10
przybyszszsz.ka
no i jak ja teraz wygladam? i dzieki komu. samej sobie sie dowiem - no dluzej sie juz nie dalo - co to mialo byc? i tyle. no wlasnie... co to mialo byc? gdzie moja przesylka? a czemu nie poszlam z tej sieci? bo sie balam - co to wszystko mialo byc. bylo co bylo mialam isc. no jak?a za mna co? nie umialam i tyle ja sie przyszlam odkrecic tylko a tu takie cos. i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818630]
[13.10.2017] 11:12
przybyszszsz.ka
ja sie dowiem o wszystko oskarzam kogos, a siebie? No coz... dalam sie wyniesc i tak dalej. ale panstwo - a ktos lecial tylko tak? nie do konca chociaz w sumie jak niby - tak i tyle.
i wszyscy na mnie za to, a to sa skomplikowane sprawy. ja wiem o co poszlo. ze raz napisalam list o pracy takiej a nie innej i ja to zapomnialam, a nikt sie za to nie dal. bo nie i juz. bo zaraz sie przerazili - ona chyba tak chciala i na mnie Tarot i po mnie.
takie cos. bo naprawde pijak na wysypisq smieci ma lepsze zycie ode mnie i temu panu na zachodzie nie poddam sie nigdy i tyle.
i koniec
I gdzie moja renta?

IP i czas połączenia logowane. [22818632]
[13.10.2017] 11:16
przybyszszsz.ka
chcialam napisac, ze nie miesci mi sie w glowie, ze to wszystko po prostu moglo byc. nawet cienia zrzedzenia wiecie, nie podoba mi sie, wstretne. mojego. no ale co ja bylam warta nie wiedzac czyja jestem. przez to nie moglam nic powiedziec, bylam gorsza od innych i tyle.
a jakim prawem sie dowiem takie cos? nie wiem. prawem - no trudno powiedziec, ze zwierzeta w dzungli sie tak zachowuja i sie dowiem - mialam potepic ludzi, ktorzy mnie wzieli - potepilam ich. nie - sama siebie i tyle. no moze tez, ale nie o to mi chodzilo. po prostu wzielam pewne wartosci by sie im...przypatrzec. tyle. a tu takie cos to bylo.
to wszystko. a ogolnie tylko 1 pani do mnie przyszla, siostry, rozni ludzie, juz nie pamietam - na tych braci pisalam i tak nastapil rok 2012 i wtedy wszyscy przyszli i na mnie co ja to sobie nie mysle i tyle.
no wydanie mi zostalo. kiedys tak myslalam tylko z tej nierealnosci nic z tego nie rozumialam - na jedzenie i picie. i tak doszlo do teorii wielkiej milosci bo wszystko co pomyslalam to na mnie, wszystko.
i wiecie jak sie skonczylo? wiecej wam nie napisze... i co teraz? tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818634]
[13.10.2017] 11:20
przybyszszsz.ka
a teraz ide bo sie musze odkrecic z tego wszystkiego - nie wiem czy sie da i ile mi to zajmnie. do pracy nigdzie nie ide - wszystko na mnie, prace , wszystko. nie ma i tyle. niczego juz nie osiagne - takie papiery. nie umialam wysypiska smieci i zebraka, jasna cholera ze tak napisze. takie rzeczy i tyle. normalnie zaraz bym to wymyslila, ale sie tak rzucili, oglupili mnie i w ogole. nie chce niczego. to nie moje wartosci, pomysly, ja bym musiala to ukladac i tak dalej. to sa wartosci, ale to nie jest moje - co ja to wymyslilam? No niektore mieli mi dac, ale nikt mi nie dal. do pracy mnie zaczeli wysylac - chyba poszlo o jedzenie i picie dla kazdego czlowieka. no nie udalo sie. i ciagle co dalej co dalej? i na mnie 100 lat dalej na koniec i wszystko moja wina i ...sie wyrabalam. ale na czym. no wiecie panstwo teraz sie musze pooodkrecac, ze nie wzielam tego systemu? przeciez go wzielam - po prostu mialam sie nie dac z tym systemem. no ale jaki ten system jest. przeciez to jest straszne. to sie mialam odkrecic od razu. no wlasnie zaluje tego. a tak moze sie okazac, ze po mnie juz. i chyba tak jest choc mozna osiagnac rozne rzeczy. bo sie dowiem wartosci, wartosci, a za co jest przesylka? No ale to juz bylo na systemie i firma w tym jest. czy cos komus to miesza? nie

IP i czas połączenia logowane. [22818638]
[13.10.2017] 11:23
przybyszszsz.ka
Wiecie to nie byly moje wartosci. panstwo zostaje - jak juz to wiecej. a wszystko na systemie. hmmmm... no ja czy tego potrzebowalam? Panstwo mialam od siebie jedno - z systemu doszlo mi drugie, zeby nie bylo, ze ja bylam ograniczona umyslowo. dalej tam rozne wartosci takie i smakie. i teraz ile mialam powiedziane do powiedzmy grudnia 2011. takie cos. reszta odrzucam co z wartosci tych ludzi i takie cos mi starczy i gdzie przesylka bo byla na 2 imiona i nazwisko i zapomnialam 2 imienia - najwazniejsze i tak chyba sie zaplatalam, ze jakie ja mam dane osobowe. np. tyle a dalej to szkoda slow, ale moze byc, jednak nikt sie nie dal, ale jak sie dalam wyniesc prosze bardzo tylko co to za dane. ale jakies tam sa. tam sie juz nikt nie dal. wszystko moglo byc.naprawde. no co... siebie tez nie bede komentowac i tyle. no co jeszcze????

IP i czas połączenia logowane. [22818640]
[13.10.2017] 11:28
przybyszszsz.ka
co ja mam zrobic? jak sie odkrecic z systemu. odkrecilam sie , a wartosci nie chce? no a ludzie? a po co mi wartosci bez ludzi. ludzie poszli i tak mnie nikt nie chcial sie dowiem. no wiecie ... nie o to mi chodzilo i tyle. bo by sie musieli poddawac a sa ograni i maja wszystko gdzies. i dobrze zyja z wszystkimi, a ja? No wiecie - ja napisalam rozne rzeczy i ...pozalowalam tego. co to mialo byc? to oni sie pytaja. a skad ja mialam wiedziec, ze polski kk ma takie wartosci - kwiatuszek i serduszko. skad ja to mialam wiedziec? nie wiedzialam. myslalam, ze jedna wartosc maja. nie i mnie ugnoili bo sie dowiem - jaka ja teraz jestem. nie wiem. no kwiatuszek i serduszko mi zostalo. takie cos?
nie wiem. co dzien cos innego. ale zycie sie dowiem. niesamowite. za swoim wlasnym tylkiem i dowiem - nie musze juz isc na wschod. musze- dostane przesylke i wyjazd. nie zostane tutaj. ja jestem szurnieta sie dowiem. nie raczej normalna i koniec. Boze - jak mozna komus zrobic cos takiego i koniec. i sobie robcie co chcecie bo zostalam bez 1 cienia honoru a oni jeszcze a po co ci ten honor? po co to komu? Boze - nie moge w to uwierzyc

IP i czas połączenia logowane. [22818645]
[13.10.2017] 11:29
przybyszszsz.ka
ja chcialam napisac ze ja mialam wiele planow, ale pozniej stwierdzilam, ze zostaje mi 1 wartosc i tak siedziec. jaka nie napisze wam. no nie to mnie nie chca tu mnie nie chca. tylko ze to na tym systemie i no wiecie ten system jest tylko to wszystko jest zle jak widzicie. po co ci honor? no wiecie co i tyle. no to nie za bardzo... ale przezylam. tylko co dalej?

IP i czas połączenia logowane. [22818646]
[13.10.2017] 11:31
przybyszszsz.ka
wiecie -oni mnie dobrze zgnoili - ta opinia to tutaj wina, ale chcialam napisac, ze to wszystko jest bez sensu bo ja uwazalam, ze ktos paczke upycha i ta paczka sie zajechalam w zyciu, a teraz co dalej? i zeby to dostac to ciagle cos wymyslalam. a co ja mialam robic? wylaczyc ten komp. i porozmawiac po ludzku. a ja sie wyprowadzalam, wy tego nie rozumiecie. juz jutro sie wyniose. i nic mi sie nie chcialo gadac nawet. jutro mnie nie ma - ja chyba oszaleje. a teraz? mam se robic co chce - tak powinno byc. nie i tyle. to nie ja i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818647]
[13.10.2017] 11:36
przybyszszsz.ka
Takie zycie
No i slusznie tutaj zostalam. Pan musial sie wziac za zycie tak jak bardzo ochoty nie mial bo za Polske mu sie wszystko nalezalo. Jego zdaniem.A nie mial racji? A ja sie urzadzilam w zyciu i ...to cala historia. A jeszcze zostaje jeden element tej ukladanki i w sumie nie wiadomo co by bylo. No wiecej, a jak nie to nie. A Antek? Ta mala nowelka. Tyle mi zostalo - no wlasnie? Nie za bardzo i tyle. No dokladnie tyle ludzie uwazali. Nie. I nie macie racji. Czemu nie poszlam na te gore i nie zapytalam o te 1 rzecz. A ten pan mi odpowiedzial - wiesz czemu nie idziesz bo ci powiedza ze nie maja za co ci tego qpic. A wiesz ile to kosztuje? I nie uwierzylam. Wiecej powiedzialam. Nie - tyle to kosztuje, a oni znowu nie maja pieniedzy. No nie maja pieniedzy ale.... no i tak ale wyszlo i na koniec tez mieliscie ALE wszyscy - takie cos pisalam tu na forum i to byly moje zwierzenia jak juz to takie cos i tez nie do konca i tyle.
A najlepsze jest, ze poszlam wczesniej z innego forum , z ktorego nie umialam odejsc - ze OLEWAM ZIELONYCH SWIATKOW - tutaj to pisalam - no i przyszlam tutaj. I pomyslalam - jakie dziwne forum , bardzo dziwne. O czym tutaj pisac? I zaczelam sie przygladac - o brzydko tez choc to wczesniejsze nie bylo najgorsze, ale tu skandal jak tam tylko nie wzielam pod uwage ze do konca nie jest to tak, ale czemu? i tyle. A zreszta ja nie mialam sie dobrze w zyciu, musialam konczyc rozne rzeczy, latalam tu i tam, no i taki koniec - niech bedzie - ale nie mialam czasu sie tym interesowac. A caly preceder to w sumie do sadu tylko gdzie i tyle. No i cale moje zycie ogolnie.

IP i czas połączenia logowane. [22818651]
[13.10.2017] 11:40
przybyszszsz.ka
Jeszcze chcialam napisac, ze no wlasnie - za to zostalam ukarana, ze sie nie przyjrzalam pani z tego forum tu bo to samo mnie spotkalo w zyciu i w sumie taka podobna osoba do mnie choc nie do konca i to tak nic nie napisalam. A czemu? I jeszcze jest ograna do dzis SWOIM WLASNYM TERENEM. Tyle. No sie dowiem - slusznie mi ksiadz wypalil oczy. Wiecie co - nieslusznie. Moze ktorys ksiadz tak? On? Wiecie cosbym wam napisala - on nawet bezczelny nie byl i tyle. A co on robil 5 lat w seminarium to mnie nie interesuje. Bo inne rzeczy to juz w ogole. Bezczelny - tak mi poradzil, ze zostalo mi opuscic katolicyzm. Taka dorada. A sama sie nie umialam kapnac sie dowiem co robic? Nie rozumialam, ze katolicyzm w Polsce to jest KSIAZKA. Poszlam do ludzi - w koncu mowimy ze soba. Ksiazka - i w sumie chcialam tej ksiazki, no ale... i wyszlo mi na to, ze jak sie nie zgodze z tym ksiedzem to sie potepie po prostu. A czemu? Ano wlasnie. Ksiadz jak ksiadz sie dowiem a reszta? A reszta byla po cichu. A ksiadz tez, ale dorady mial se do kieszeni wsadzic i nic by mu sie nie stalo bo zostala mi zmiana religii z tych moich psow i kotow, a nie umialam. Stad ksiazka - no obojetnie jaka. Swieta. Tyle mi starczylo. A co on mi doradzil? I wiecie sam sie reklamowal. Ani bezczelny jak dla mnie i tyle. I tyle starczy. Fachowy, jedyna racja to jego. Zeby mnie jeszcze odeslal - do ksiegarni nawet. No nic nie umialam mu zarzucic. Wszystko moja wina. Tak wyszlo. Tyle
I gdzie jest moja renta?

IP i czas połączenia logowane. [22818655]
[13.10.2017] 11:45
przybyszszsz.ka
zyczyc wam wszystkiego najgorszego za cale swoje zycie i sobie isc ale nie chce nigdzie isc bo nie chce niczego z Polski, a oni poszli bo takie wartosci z Polski jak moje i moze byc, a reszta? No a ja sie nie dam- j - na dworcu PKP - tam wszystko pasuje i jestesmy kwita. Takie listy - idzcie mi... i tyle. No i jako osoba z wartosciami po prostu nie zostawilam tego tak jak bylo i zamiast mi byc wdziecznym, ze go tak nie zostawilam to takie cos... i tyle. I to j zeby nie bylo, ze ktos tam cos powiedzial. moze ktos mi nie powiedzial, ze mam sobie isc bo to jest sciema wszystko za plecami jedna wielka. i jedna nienawisc. bo teraz wszyscy mi napisza tak czy siak- a to bez sensu to wszystko.
takie cos jeszcze moge napisac i to wszystko. nam nie bylo. Nie za bardzo bylam tym zainteresowana. A czemu? Dziwne. Czy ktos mnie wciagnal? Bo sie dowiem, ze to jest podejrzane. Tez tak mysle - to jest podejrzane. Kto mnie to tak omotal, ze nie i tyle Takie zycie jak ksiadz sie dowiem a reszta? A reszta byla po cichu. A ksiadz tez, ale dorady mial se do kieszeni wsadzic i nic by mu sie nie stalo bo zostala mi zmiana religii z tych moich psow i kotow, a nie umialam. Stad ksiazka - no obojetnie jaka. Swieta. Tyle mi starczylo. A co on mi doradzil? I wiecie sam sie reklamowal. Ani bezczelny jak dla mnie i tyle. I tyle starczy. Fachowy, jedyna racja to jego. Zeby mnie jeszcze odeslal - do ksiegarni nawet. No nic nie umialam mu zarzucic. Wszystko moja wina. Tak wyszlo. Tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818658]
[13.10.2017] 11:48
przybyszszsz.ka
a wszystko to wina tej pani z poczty, pani z forum i corki dyrektora banq. Ze sie ogralam z wartosci. Pijak na wysypisq ma lepsze papiery niz ja! I tyle

IP i czas połączenia logowane. [22818661]
[13.10.2017] 19:37
Janko Serwisant
https://www.youtube.com/watch?v=JF6KWear6tM - czy Szwarceneger to też "ciota" i "pedał", skoro nie je mięsa? Ronciu? Pimpciu?

IP i czas połączenia logowane. [22818913]
[13.10.2017] 19:41
Janko Serwisant
Zgaduję, iż Arni to też mięczak i pipa w porównaniu do takich twardzieli jak wy, skoro zamiast wmawiać sobie iż jest blisko spokrewniony z lwem on woli się zieleniną zajadać?

IP i czas połączenia logowane. [22818918]
[13.10.2017] 19:53
eywnjwnj
przybyszszsz.ka (17.10.2017.13 11:48):
a wszystko to wina tej pani z poczty, pani z forum i corki dyrektora banq. Ze sie ogralam z wartosci. Pijak na wysypisq ma lepsze papiery niz ja! I tyle

Ostateczny dowód że Janko i przybyszka to ta sama osoba.

IP i czas połączenia logowane. [22818929]
[13.10.2017] 20:36
Janko Serwisant
Raczej na to, że masz mózg wielkości ziarenka grochu.

IP i czas połączenia logowane. [22818957]
[14.10.2017] 04:03
Janko Serwisant
eywnjwnj (17.10.2017.12 16:42):
No to już chyba nie ma wątpliwości, że Janko i przybyszsz.ka to ta sama osoba....

W tej próżni którą masz wewnątrz czaszki trudno o w ogóle JAKIEKOLWIEK wątpliwości, już obojętnie czego by one miały dotyczyć...

IP i czas połączenia logowane. [22819135]

1 «   64 65 66 67 68   » 72 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat