o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Każdy samczyk powinien mieć panią i być jej całkowicie poddany.

1 «   49 50 51 52 Strony tematu:
[12.09.2017] 16:22
przybyszszsz.ka
prosze mi teraz rente oddawac - problemy polski rozwiazalam - nikt ich nie umial rozwiazac - ja je rozwiazalam. a reszta? jak tam panstwo chcecie. ja no coz... oby mnie tu nie musialo byc. i tyle.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22803107]
[12.09.2017] 16:25
przybyszszsz.ka
ja jescze chcialam napisac bo to jest bardzo wazne, ze rozwiazalam problemy panstwa no za rente powiedzmy - zawsze za cos - nad ktorymi nikt nie umie zapanowac i tyle. to wszystko. co jeszcze chcialam napisac. jeszcze cos chcialam napisac, ale ...zapomnialam.no to tyle mi sie przypomnialo. ale jeszcze cos jest - moze to juz za duzo. i wiedza panstwo ja tego nie napisalam zlosliwie - po prostu kazdy normalny czlowiek WSZYSTKO ZROZUMIE - co to takiego - mozna np. cwiczenie jakies gimnastyczne wykonac - a miesnie posladkow tez trzeba cwiczyc tylko trzeba rozumiec co sie robi.tyle. czy ja jestem chamska? niekulturalna? CHORA NA LEB? no bez takiej wiedzy to na pewno - ale takie cos i wszystko gra. a cos nie gra? i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22803108]
[12.09.2017] 16:31
przybyszszsz.ka
gdzie jest moja renta???!!!

ps. ja chcialam jeszcze zwrocic uwage na dzisiejsza date.
teraz beda chcieli - pewne osoby, zeby moja przesylka byla ze znaczeniem. to jest NIEMOZLIWE. 2 lata temu, nie z tego panstwa, nie w takim ukladzie. to jest NIEREALNE. przez to juz wszystko ogrywam bo nie wiem kto jest trzeżwy, kto nietrzezwy.to jest NIEREALNE ze wzgledu na wartosci przesylki i koniec. to wszystko co mam do napisania. jakos sobie poradze ale okrasc tez sie nie dam. chcialam napisac ze przesylka ma wartosci ze skoncza wszyscy marnie bo to jest bardzo skomplikowana sprawa, a sa w tym i zjawiska,ktorych nie bede opisywac- wiec to jest moment i zeby sie nie okazalo, ze np. byla grupa ludzi i ... nikogo nie ma.i ja to pisze zeby mi to oddawac - data do dzis -nie do ogrania data i tak dalej i ja nie chce miec nic wspolnego z ludzmi, ktorzy cos tam sobie urajaja. prosze sie doinformowac - pewne osoby dzis sa, jutro nie ma, moze nie byc calych grup ludzi. ja jestem osoba, ktora w zyciu byla porwana kilka razy. ostatnio w 2008 roku przez oczy mnie porwalo. ja to pisze uczciwie - przesylka ma wartosci, ze w momencie moze nie byc CALEJ GRUPY LUDZI. ja to pisze zeby nikt mi niczego nie zarzucil. czy ona moze miec jakies mozliwosci,ktore posiadala? nie wiem. zalezy od budynku. bo jak lece. jak zawsze - budynkiem. to tyle.cala ta historia jest o budynki - byc moze znajduje sie ona w jakims zlym budynku, ze moze dojsc do znikniecia calej grupy ludzi w innym budynku, gdzie beda mi wmawiac ze jest. tu gdzie mieszkam znikniecia byly i czy sa nie wiem. mnie to nie obchodzi. ale przesylka wiem gdzie jest i sie nie dam niestety stety. powrotu do kraju x. nie ma. bo... takie sa wartosci sa przesylki i chyba jest na pojaw.tak wszyscy klamia. no to zostaje mi ja oddac. nie. no ale to nawet kpina juz prosze panstwa nie jest i nic mnie wiecej nie obchodzi. bo sie przejelam czyms w tym stylu - tez to mialo znaczenie,ale ilez mozna. przykro mi

IP i czas połączenia logowane. [22803112]
[12.09.2017] 16:34
przybyszszsz.ka
no i widza panstwo - nastepny temat czy taka praca jest moralna? przychodza panstwo do pracy SZALU MOZNA DOSTAC z 10 tys. powodow, a tu jeszcze taki budynek - nowy, ladnie urzadzony.i tak nikt w to nie wierzy.ale taka jest prawda. tak musi byc bo taka okolica i uklad, ze po calym panstwie, a jak przesylka sie nie znajdzie to beda dalsze grupowe znikniecia. ale oberwe za to sie dowiem. nie bo tej przesylki tam nie mai tyle. po prostu ZNOWU JEST WYNIESIONA, zeby ja ukrasc. ale po co? i tyle. ja wiem po co , ale to jest bez sensu. po co tak myslec? w polsce? mna za dupa nikt takiego myslenia nie bedzie mial bo nie i juz. bo nie - najwyzej mozna mna myslec do krwi menstruacyjnej. tyle. bo przeciez to mozna szalu dostac z takimi osobami przebywajac codziennie to sie dostaje CHOROBY PSYCHICZNEJ - takie rzeczy, budynki po zniknieciach.
tyle

IP i czas połączenia logowane. [22803114]
[12.09.2017] 16:41
przybyszszsz.ka
ja juz rezygnuje z tego watku prosze panstwa bo ja nie bede nikogo wyzywala bo w koncu prosze panstwa jest to jakis wysilek i jest to wysilek BEZ SENSU jesli nie widac konca wyzwisk i nastepuje bo musi??? zalamanie czlowieka - co on w sumie chcial osiagnac. takze nie polecam. a moralne tez tyle ile to jest. slowo jest bardzo wazne w zyciu naszem i nie warto tak sie poniewierac i tak dalej - jezeli chodzi o jezyk. a w kraju powolania nalezy uzyc raczej ciala do ekspresji tego co nalezy ekspresyjnie wydobyc z siebie i jest to mniejsze zlo byc moze??? a moze wlasnie nie byc moze tylko na pewno. i tyle. takze ja znowu to samo - urzad pewien mnie interesuje lub nie ale moja przesylka znowu jest tam i znowu niespodzianka komu na niej zalezy i dlaczego. kto by sie spodziewal i tak dalej? no coz... ja jestem rozczarowana 2 rok sytuacja, od wiosny to ani koszmar juz nie jest. tyle i wybaczylabym cokolwiek gdyby choc 1 osoba osiagnela moja historia smetna lub zabawna byc moze cokolwiek. i prosze panstwa - jest taka osoba. ale jest to osoba w tzw. mojej bliskiej rodzinie. no to jest skomplikowane, moze wiecej jest takich osob. ale 1 osobe latami w ogole nie docenialam. taki mialam mess na glowie w glowie. a dzis jestem po stronie tej osoby. tylko czy ta osoba mialaby mi cos do powiedzenia w moim wieku - hahahaha - a jednak przejrzalam na oczy po latach i bez okularow. i zostaje jeszcze fryzura. no tu tez nie wiadomo co i jak. taka historia... takze na koniec po latach troche optymizmu mimo wszystko w tym jednym dnie jakim jest zycie w takim czy innym panstwie smetnym. wszyscy biali, a smutni jakby byli czarni. a jednak biali. bo do czego zmierzam? taki swiat - czarny czlowiek wesoly, bialy czlowiek smutny. jak to jest?i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22803116]
[21.09.2017] 17:47
[12.09.2017] 16:44
przybyszszsz.ka
jeszcze chcialam napisac 1 rzecz. urzad x bardzo mnie interesuje. od lat. tu miejscowy? czy mialabym szanse. no moze tak -moje zainteresowanie tym urzedem I SZACUNEK do tego urzedu nie pozwala mi szmacic go i poniewierac co sie dzieje w moim otoczeniu. to prosze panstwa tez oprocz wyzwisk pisalam. ale kto to tam sie tym interesowal. a zeby tylko takie cos? ito chyba tyle. oczywiscie widze sie w mundurku sluzbowym pracownica tego urzedu ale coz... no to kierowniczka - skoro juz tak mi kradna te moja przesylke to choc kierowniczka tego zlomu za to. to i tak jest pic, ale ladny nowy budynek PASUJE i wszystko gra i tyle. renta sie stracila, ja mam robote i koniec. a tak? Nie rozumiem o co chodzi. tyle

IP i czas połączenia logowane. [22803118]
[12.09.2017] 16:46
przybyszszsz.ka
ja tylko chcialam napisac ze kazdy mysli o swoim zadku. najwyzej pojde tam robic z moim m. tak zwanym 20 lat temu. no nic wiecej dodac/ujac. tak sie ta historia zaczyna i tak dalej. ja tam proponowalam rozne rozwiazania. nic z tego. no to nie.to dawac rente. a nalezy mi sie z kazdej strony. i ratuje was wszystkich znikniety b. tyle napisze bo taki tu jest uklad, nie same wyzwiska pisalam, trzeba bylo przeczytac dokladnie, a reszta?kogo to obchodzi. tu nikogo nic nie obchodzi prosze panstwa. co kogo w polsce obchodzi? nic i taka prawda

IP i czas połączenia logowane. [22803121]
[12.09.2017] 16:49
przybyszszsz.ka
tu gdzie mieszkam jest pusty dom prosze panstwa. do zasiedlenia. to sie wierzyc nie chce. teraz dni pokaza ze jest tu pusty dom i mozna sie wprowadzic. i jeszcze bank w panstwie n. czy sa czy ich nie ma. jutro powinni nie przychodzic do pracy. bac sie. moze byc byle co - bede wszystko wiedziec i to sa polskie katechetki prosze panstwa i ich wartosci i to wszystko moze byc. ale ani moje ani mojej przesylki ani nikogo z osob, ktorych poglady szanuje i tyle. czy szanuje gwiazdy to moja sprawa - to jest skomplikowane pytanie, a reszta bez znaczenia od 2 lat i tyle. jak ktos mysli ze cos ma znaczenie to nie ma racji. i tyle.
i tylko chcialam napisac ze zalezy co dalej i tak dalej... z ta przesylka tez- ona jest, ale ... dom pusty. co robic? i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22803125]
[12.09.2017] 16:54
przybyszszsz.ka
no i teraz widac ze nie zalezalo mi na przesylce tylko na pracy co mi chciano udowodnic na odwrot. przez to jest dom pusty i wolne miejsca pracy gdzies tam i tam mozna isc bo znikniecie w domu a gdzie indziej nie. a bedzie na odwrot. a ja chce dalej rente - no zostal pusty dom - malo? i tyle. a ja chce rente i chce sie wyprowadzic bo ja nie szanuje tej okolicy za to czym ona w zasadzie dla ludzi mieszkajacych tu jest. w zasadzie jest to okolica bezprawnie zasiedlona. ja sie z tym nie utozsamiam. dlatego taki koniec. i chce sie wyniesc i do widzenia. cos zle mysle?jak najszybciej - dlatego przesylka i max. do swiat i mnie nie ma. i nigdy nie bylo. takie historie sie zdarzaja. ktos byl i sie ...zmyl. tyle
a co to jest wszystko? I teraz jeszcze bank w n. tez miejsca pracy - ja chce sie wyniesc tak a nie inaczej przesylka i koniec. bo nie popieram miejsca, w ktorym takie wartosci sa. to wszystko
mysle ze tam nie duzo sie pomylilam???? nie wiem. pozyjemy zobaczymy.
i tyle. najwyzej cos pomieszalam, ale tak powinno byc.

IP i czas połączenia logowane. [22803132]
[12.09.2017] 17:03
przybyszszsz.ka
jeszcze tylko napisze - jest pusty dom,sa miejsca pracy w polsce, w niemczech. napisze to - tam tez nikogo nie ma. no coz... za taki wywal z pracy a nie inny taki koniec. ja wiem , ze jestem jedna osoba, ale jestem wywalona zpracy Adolfem H. i Jozefem S.przykro mi. osoba, ktora to wymyslila - zniknela. a ja? coz... ja teraz jestem przekrecana na rosje, ale jaki sens to ma?no jakis tam ma- alejaki dla mnie. pofirmie xyz. jaki sens?tyle mniej pic -tyle zostaje. brac sie do roboty. praca po mnie zostaje i to jaka. tyle. ja tylko renta. i tak mi duzo rzeczy pojdzie za to, ze tak sie stalo a nie inaczej, ale ... a dalej co to juz w ogole nie wiem.nie w tym panstwie takze niczyja sprawa i tyle. bo niby czyja? pusty dom - z dnia na dzien nikogo. cisza.
takie rzeczy sie zdarzaja tez. i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22803139]
[12.09.2017] 17:06
przybyszszsz.ka
...zostaje mi do znudzenia - gdzie jest moja renta? albo zasiedlic pusty dom. tyle. co jeszcze? praca. wyprzedac co jest i sie wyniesc gdzies. albo renta. tyle. koniec historii. taka okolica. widzial ktos kiedys cos takiego? to nawet HORROR nie jest. dla mnie

IP i czas połączenia logowane. [22803141]
[12.09.2017] 17:09
przybyszszsz.ka
ten adolf i stalin to jest jedna z wielu hhistorii jak stracilam prace w polskiej szkole. miedzy innymi tak - jeszcze jest tam krzyz- jak zwykle profanacja krzyza. i wiele innych watkow. wazniejszych bo tak i juz.
choc w polsce? co tu jest wazne? powolanie. no i to wszystko. co z tym zrobic?

IP i czas połączenia logowane. [22803144]
[12.09.2017] 17:22
mam ważne pytanie
Czy przybyszszka i Janko Serwisant to ta sama osoba?

IP i czas połączenia logowane. [22803157]
[12.09.2017] 17:30
śledczy forum
mam ważne pytanie (17.09.2017.12 17:22):

Być może, ale niekoniecznie. O bycie przybyszką podejrzany jest również pimp no logo.

IP i czas połączenia logowane. [22803164]
[12.09.2017] 18:37
Janko Serwisant
twh4h4hq4 (17.09.2017.12 11:59):
Janko zdecyduj się na jeden nick. Ten numer z przybyszsz.ką sie przejadł.

Ty tak na serio...?

IP i czas połączenia logowane. [22803226]
[12.09.2017] 18:50
Janko Serwisant
jyjyj (17.09.2017.10 08:28):
Do idioty podpisującego się naprzemiennie Janko/Przybyszsz.ka

Troll, czy półgłówek?

IP i czas połączenia logowane. [22803236]
[12.09.2017] 19:50
szogun w bulu
śledczy forum (17.09.2017.12 17:30):

Być może, ale niekoniecznie. O bycie przybyszką podejrzany jest również pimp no logo.

A agitka123? Też przecież może nią być

IP i czas połączenia logowane. [22803281]
[12.09.2017] 19:58
o to to
Ziarno podejrzliwości zostało zasiane.

IP i czas połączenia logowane. [22803296]
[13.09.2017] 09:58
brbrbrbrbrbrbrbkkkrkrk
1-go maja 2008 w TOK FM zaproszono jako eksperta panią Malgorzatę Rzeszutek, która właśnie kończy 5 letnie studia z Medycyny Żywienia w Londynie. Pani Małgorzata m.in poruszyła temat
stereotypów na temat białka
Wciąz funkcjonuje wsród wielu konsumentów pogląd jakoby białko pochodzenia zwierzećego miało wyższą wartośc niż białko pochodzenia roslinnego
-jest to pogląd błedny; ta błedna opinia ma swe korzenie w .. 1914 roku gdy Osborne i inni przeprowadzili doswiadczenie na szczurach w których karmili je porównawczo bialkiem zwierzecym i roslinnym. Gdy okazało się że szczury na białku zwierzęcym rosły szybciej wyciągneli błedny wniosek ,że białko zwierzęce w zywieniu cżłowieka ma wyższą wartość.( Dopiero póxniej dowiedziano się że zapotrzebowanie na aminokwasy u szczurów i ludzi jest inne i opinia z tych badań sformułowana zostala w oparciu o błedne przesłanki. Ale poniewaz opinię tę rozpowszechniono - ... i odpowiadała ona gustom konsumentów do dziś funkcjonuje błedna stereotypowa opinia jakoby białko roslinne miało wyższa wartość.
W Polsce nadal wielu lekarzy ale i sporo dietetyków(!)
twierdzi że białko zwierzece ma wyższą wartość. Ludzie sluchaja tych opinii i w konsekwencji przekłada się to powszechne pożądanie dużych ilości miesa ( mieso tow dodatku nie samo białko...)
I tak blędna opinia rodem z 1914 roku wpływa na decyzje podejmowane przez ludzi w XXI wieku.
A jadający mieso często pouczają weg by jadali białko zwierzęce bo inaczej sie pochorują.
Chyba 2 lata temu w audycji radiowej pytany o wartośc białka dr Jarosz ( ale nie jarosz) z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, także przedstawił już ten aktualny na Zachodzie od alt pogląd że mówienie o wyższosći białka zwierzęcego nie ma uzasadnienia.
a tak niewiedza funkcjonuje w świadomosci większośći Polaków:
Np. Snajper 2008
Snajper: "Może to z powodu niedostatku w pełni wartościowego zwierzęcego białka w
Twojej diecie ?
Nauka: ""Dawniej białko pochodzenia
roślinnego... traktowane było jako mniej wartościowe
niż białko pochodzenia zwierzęcego. Obecnie jednak
rozróżnienie to zostało powszechnie zarzucone"."
The Lancet 1969; " tum micie pisywałem m.inn na forum Gazeta.pl w latach 2003 2008
Z reguły komentarze internautów były takie, że jednak białko zwierzęce jest inne , lepsze
i dlatego aby być zdrowym trzeba jadac produkty zwierzęce a szczególnie mieso.

IP i czas połączenia logowane. [22803544]
[13.09.2017] 11:05
snmtrnja

Ta sama. 24 letni obibok, który kompulsywnie używa klawiatury do autoterapii.

IP i czas połączenia logowane. [22803575]
[13.09.2017] 11:14
idee fixe
Charakterystyczne dla nerwicy natręctw są:
Obsesje - to zaburzenie związane z nawracającymi, uporczywymi myślami natrętnymi, wyobrażenia, idee, impulsy do działania.
Kompulsje czynności przymusowe, rytuały są to wielokrotnie powtarzane zachowania, które mają zapobiegać jakimś mało prawdopodobnym wydarzeniom. Najczęściej wiążą się z niepokojem i lękiem, który nasila się w momencie zaniechania czynności przymusowej.
Czasem natręctwa polegają na konieczności wypowiedzenia jakiegoś słowa lub zwrotu, kiedy indziej u osób religijnych polegają na gwałtownej chęci wymówienia jakiegoś bluźnierstwa lub plugawych słów w kościele.
U chorych na natręctwa pojawiają się myśli natrętne (idee fixe). Są to powstające wyobrażenia, idee, impulsy do działania, które pojawiają się w świadomości w sposób nawracający. Niemalże zawsze są przeżywane przez pacjenta jako przykre oraz pacjent próbuje się im przeciwstawić, najczęściej bezskutecznie.

IP i czas połączenia logowane. [22803579]
[13.09.2017] 12:24
cOOle (at) home
Bolęsa masakruje lewactwo!
https://www.youtube.com/watch?v=BsNqORI78JU

IP i czas połączenia logowane. [22803601]
[13.09.2017] 12:29
lejba kohne
Bolkiem nie byłem. Sam podjołem walkie z komuno i wygrałem! Mnietek może poświadczyć fakty walki.

IP i czas połączenia logowane. [22803605]
[13.09.2017] 12:31
Mnietek...
tak było

IP i czas połączenia logowane. [22803606]
[14.09.2017] 16:32
rynsztok
I. Rynsztok zagłębienie między ulicą (jezdnią dla pojazdów) a chodnikiem. Służyło do odprowadzania ścieków.
W czasach, gdy budynki w miastach nie były jeszcze skanalizowane, do rynsztoka ulicznego wlewano ręcznie wszystkie zanieczyszczenia i ścieki. Płynące ulicami ścieki wydawały okropny odór i były siedliskiem dla szczurów oraz czynnikiem chorobotwórczym.
Stąd powiedzenie: jak w rynsztoku - określa stan największego brudu i smrodu. Pojęcie to jest również używane jako metafora środowiska ludzi zdemoralizowanych.
Źródło: Wikipedia
II. Rynsztok
1. Otwarty kanał, zwykle wzdłuż krawędzi jezdni, odprowadzający z ulicy wody ściekowe i opadowe; ściek uliczny.
2. Przenośnie: margines społeczny.
Stoczyć się do rynsztoka upaść moralnie.
Wyciągnąć kogoś z rynsztoka pomóc mu wydobyć się z nędzy moralnej.
Źródło: Słownik JP

IP i czas połączenia logowane. [22804065]
[15.09.2017] 16:27
Wacław Furtian
Palenie tytoniu jest niemoralne. Rodzina, w której rodzice palą (demoralizując dzieci) jest rodziną patologiczną, tzw. margines albo rynsztok.

IP i czas połączenia logowane. [22804794]
[15.09.2017] 16:51
człowiek z gminu
No ale po 500+ większy dostęp do tytoniu.

IP i czas połączenia logowane. [22804808]
[16.09.2017] 12:09
Janko Serwisant
Prawilnie przypominam o Gołownikinie przed czasem po qrsie 2.25 (opadł kapkę z 2.35, ale jak widać na szczęście niewiele) bo to już najbliższej nocy i dziś jest ostatnia szansa obstawić.

IP i czas połączenia logowane. [22805005]
[16.09.2017] 12:10
Janko Serwisant
Edit: Gołowkinie

IP i czas połączenia logowane. [22805007]
[17.09.2017] 07:37
Janko Serwisant
No cóż... Nie tym razem... "Canelo" okazał się być w chuy twardy i wytrwał bez większych problemów do końca... Na szczęście to tylko jedna stawka na minus, w ogólnym rozrachunq cały czas jest meeeeega dużo na plus po poprzednich boxerskich i siatkarskich betach z wysokimi qrsami.

IP i czas połączenia logowane. [22805191]

1 «   49 50 51 52 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat