o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Każdy samczyk powinien mieć panią i być jej całkowicie poddany.

1 2 3   » 20 Strony tematu:
[28.07.2017] 21:42
Janko Serwisant
No dobra, przyznaję że z tym nagłówkiem trolluję; tak na serio, to moja słitaśna wegańska samiczka jest wobec mnie tak spolegliwa, że pozwala mi nawet na to bym to ja wybierał jej lakier do paznokci.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.07.2017] 21:46
Janko Serwisant
OK, no to na dobry początek łapcie zayebiaszczą rosyjską folkową piosenkę - https://www.youtube.com/watch?v=LxkQ8u7Y__4 - urywa dupę, sami przyznajcie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22778986]
[28.07.2017] 22:01
Janko Serwisant
https://www.youtube.com/watch?v=u1OohXxoDoY - mógłby mi ktoś wyjaśnić, co ta Izolda o Łabędziej Szyi odjaniepawla na tym filmiq? Jakieś rytuały czarnomagiczne odprawia, albo klątwę rzuca na widzów i będzie się opętanym przez czorty po obejrzeniu tegoż nagrania?... Aż boję się na to paczeć do końca...

IP i czas połączenia logowane. [22778995]
[28.07.2017] 23:00
pimp no logo
Nie nudzi ci się to świrusie?

IP i czas połączenia logowane. [22779032]
[28.07.2017] 23:14
a o czym
pimp no logo (17.07.2017.28 23:00):

biedne świrusy maja pisać? Zakładaja tematy o samiczkach, bo chociaż w ten sposób mogą sobie o nich pomarzyć...

IP i czas połączenia logowane. [22779037]
[16.08.2017] 15:09
[29.07.2017] 11:50
Janko Serwisant
Biorę z dupy do ust!

IP i czas połączenia logowane. [22779179]
[29.07.2017] 19:56
Janko Serwisant
pimp no logo (17.07.2017.28 23:00):

Nie, a tobie?

IP i czas połączenia logowane. [22779401]
[29.07.2017] 20:15
Janko Serwisant
Mięsiarz podskaqje w.eganinowi, szybko dostaje od "zielonego" wpierrdol i zaczyna uciekać - https://www.youtube.com/watch?v=9DsIdEnGWv8 - wśród ludzi konfrontacje ścierwojadów z rośliniarzami wyglądają dokładnie tak samo...

IP i czas połączenia logowane. [22779426]
[29.07.2017] 20:28
Janko Serwisant
Wbrew gusłom i zabobonom rozpowszechnianym przez siłownianych januszy i innych "expertów" od białka, największą masę i siłę się na zieleninie buduje, czego dowodzi fakt iż zarówno współcześnie jak i w przeszłości wszystkie najpotężniejsze zwierzęta są i były trawożercami/liściożercami, i tak jak w obecnych czasach byki są parokrotnie cięższe i silniejsze od lwów, tak miliony lat temu np. stegozaur był parokrotnie cięższy i silniejszy od allozaura.

IP i czas połączenia logowane. [22779434]
[30.07.2017] 01:29
Janko Serwisant
Każda samiczka powinna mieć obowiązek prawny być tak urodziwa jak ona: https://www.youtube.com/watch?v=bNZCT4N4lWo

IP i czas połączenia logowane. [22779487]
[30.07.2017] 09:47
Janko Serwisant
32l u mamusi, ryj 2/10, psycha 0/10, nie ruchalem

IP i czas połączenia logowane. [22779545]
[30.07.2017] 10:59
Janko Serwisant
Grzeczniej mi tu trolliki, żeby mi przez was kolejny temat nie poleciał!

IP i czas połączenia logowane. [22779563]
[30.07.2017] 17:10
Janko Serwisant
Pimpciu czy to nie przypadkiem tyś sprowadził na mój topik tego podszywającego się spamującego debila, a może wręcz sam nim jesteś...? Bo texty ma identyczne jak każdy inny imbecyl z F23 na którym, jak wiadomo, spędzasz bardzo dużo czasu, i niewykluczone żeś przez tyle czasu mógł znaleźć tam sobie wasala.

IP i czas połączenia logowane. [22779969]
[30.07.2017] 17:21
Janko Serwisant
Moja słit w.eganeczka jest wobec mnie taka uległa, że zawsze gdy się doń zbliżam odruchowo odsłania szyję na znak swego poddaństwa, wystawiając ją do wycałowania i wylizania.

IP i czas połączenia logowane. [22779982]
[30.07.2017] 17:28
pimp no logo
i nadstawia łydeństwa do wylizania!

IP i czas połączenia logowane. [22779986]
[30.07.2017] 18:34
Janko Serwisant
Łydziątek nie nadstawia, ale szyjunię owszem.

IP i czas połączenia logowane. [22780022]
[30.07.2017] 20:36
Janko Serwisant
Ale bym lizał tzipkę i odbyt dominującej Pani! Przyjął piss!

IP i czas połączenia logowane. [22780082]
[31.07.2017] 02:34
Janko Serwisant
Janko Serwisant (17.07.2017.30 20:36):
Ale bym lizał tzipkę i odbyt dominującej Pani! Przyjął piss!

Przyznaj się Pimpek, że to ty durniu.

IP i czas połączenia logowane. [22780185]
[31.07.2017] 03:15
Janko Serwisant
Czy jeżeli staje mi gdy oglądam łydeńki Fibi Tonkin, to można uznać iż zdradzam w ten sposób swą słit samiczkę?

IP i czas połączenia logowane. [22780186]
[31.07.2017] 04:54
pimpek no logo
Janko Serwisant (17.07.2017.30 17:10):
Pimpciu czy to nie przypadkiem tyś sprowadził na mój topik tego podszywającego się spamującego debila, a może wręcz sam nim jesteś...? Bo texty ma identyczne jak każdy inny imbecyl z F23 na którym, jak wiadomo, spędzasz bardzo dużo czasu, i niewykluczone żeś przez tyle czasu mógł znaleźć tam sobie wasala.

No prawdopodobnie to jakiś mój "kolega"

IP i czas połączenia logowane. [22780187]
[31.07.2017] 05:02
pimpek no logo
Mam dla ciebie smaczek, zdjecie z dzisiaj (30 lipca 2017), gdzieś na prowincji w USA, krowy na pastwisku,
https://justpaste.it/19jct
zauważ:
-3m x 3m kojce w których są trzymane
-sztuczną paszę którą jedzą
-zatrute przemysłowe środowisko w którym żyją
ehhh te weg/ańskie bajeczki ...heheheheh....

IP i czas połączenia logowane. [22780188]
[31.07.2017] 09:27
Janko Serwisant
Jestem zdecydowanym fetyszystą łydencji

IP i czas połączenia logowane. [22780241]
[31.07.2017] 09:41
przybyszszsz.ka
zostalo mi zalozyc sobie bloga...
ale... jakos nie mam na to ochoty. Nie wiem czemu. Bo jest to dowod ile ktokolwiek oprocz pana, ktory mnie przyniosl tu, gdzie jestem - bardzo slabo to pamietam co on mowil - zrobil, zeby dalo sie byc ode mnie. I tyle. I pamietam co mowil, ale tej rzeczy nie pamietam. Nie wiem czemu. I nie zrobilam tej rzeczy. Czy bylo to wazne? Okazuje sie , ze bardzo. Tak dostalibysmy te przesylke i mogli sobie razem zyc. Tylko tak wiecie. I on mi na pewno - idz na gore i powiedz takie cos. Ale ja powiedzialam, ze nie chce. Takie cos. Ze nie chce tego. A tak - powiedzial - moglibysmy sobie razem byc i zle by nam nie bylo. Nie za bardzo bylam tym zainteresowana. A czemu? Dziwne. Czy ktos mnie wciagnal? Bo sie dowiem, ze to jest podejrzane. Tez tak mysle - to jest podejrzane. Kto mnie to tak omotal, ze nie i tyle Takie zycie
No i slusznie tutaj zostalam. Pan musial sie wziac za zycie tak jak bardzo ochoty nie mial bo za Polske mu sie wszystko nalezalo. Jego zdaniem.A nie mial racji? A ja sie urzadzilam w zyciu i ...to cala historia. A jeszcze zostaje jeden element tej ukladanki i w sumie nie wiadomo co by bylo. No wiecej, a jak nie to nie. A Antek? Ta mala nowelka. Tyle mi zostalo - no wlasnie? Nie za bardzo i tyle. No dokladnie tyle ludzie uwazali. Nie. I nie macie racji. Czemu nie poszlam na te gore i nie zapytalam o te 1 rzecz. A ten pan mi odpowiedzial - wiesz czemu nie idziesz bo ci powiedza ze nie maja za co ci tego kupic. A wiesz ile to kosztuje? I nie uwierzylam. Wiecej powiedzialam. Nie - tyle to kosztuje, a oni znowu nie maja pieniedzy. No nie maja pieniedzy ale.... no i tak ale wyszlo i na koniec tez mieliscie ALE wszyscy - takie cos pisalam tu na forum i to byly moje zwierzenia jak juz to takie cos i tez nie do konca i tyle.

IP i czas połączenia logowane. [22780246]
[31.07.2017] 09:46
przybyszszsz.ka
A najlepsze jest, ze poszlam wczesniej z innego forum , z ktorego nie umialam odejsc - ze OLEWAM ZIELONYCH SWIATKOW - tutaj to pisalam - no i przyszlam tutaj. I pomyslalam - jakie dziwne forum , bardzo dziwne. O czym tutaj pisac? I zaczelam sie przygladac - o brzydko tez choc to wczesniejsze nie bylo najgorsze, ale tu skandal jak tam tylko nie wzielam pod uwage ze do konca nie jest to tak, ale czemu? i tyle. A zreszta ja nie mialam sie dobrze w zyciu, musialam konczyc rozne rzeczy, latalam tu i tam, no i taki koniec - niech bedzie - ale nie mialam czasu sie tym interesowac. A caly preceder to w sumie do sadu tylko gdzie i tyle. No i cale moje zycie ogolnie.
Jeszcze chcialam napisac, ze no wlasnie - za to zostalam ukarana, ze sie nie przyjrzalam pani z tego forum tu bo to samo mnie spotkalo w zyciu i w sumie taka podobna osoba do mnie choc nie do konca i to tak nic nie napisalam. A czemu? I jeszcze jest ograna do dzis SWOIM WLASNYM TERENEM. Tyle. No sie dowiem - slusznie mi ksiadz wypalil oczy. Wiecie co - nieslusznie. Moze ktorys ksiadz tak? On? Wiecie cosbym wam napisala - on nawet bezczelny nie byl i tyle. A co on robil 5 lat w seminarium to mnie nie interesuje. Bo inne rzeczy to juz w ogole. Bezczelny - tak mi poradzil, ze zostalo mi opuscic katolicyzm. Taka dorada. A sama sie nie umialam kapnac sie dowiem co robic? Nie rozumialam, ze katolicyzm w Polsce to jest KSIAZKA. Poszlam do ludzi - w koncu mowimy ze soba. Ksiazka - i w sumie chcialam tej ksiazki, no ale... i wyszlo mi na to, ze jak sie nie zgodze z tym ksiedzem to sie potepie po prostu. A czemu? Ano wlasnie. Ksiadz jak ksiadz sie dowiem a reszta? A reszta byla po cichu. A ksiadz tez, ale dorady mial se do kieszeni wsadzic i nic by mu sie nie stalo bo zostala mi zmiana religii z tych moich psow i kotow, a nie umialam. Stad ksiazka - no obojetnie jaka. Swieta. Tyle mi starczylo. A co on mi doradzil? I wiecie sam sie reklamowal. Ani bezczelny jak dla mnie i tyle. I tyle starczy. Fachowy, jedyna racja to jego. Zeby mnie jeszcze odeslal - do ksiegarni nawet. No nic nie umialam mu zarzucic. Wszystko moja wina. Tak wyszlo. Tyle

IP i czas połączenia logowane. [22780247]
[31.07.2017] 09:50
przybyszszsz.ka
No ja sie nie dalam bo nie wiedzialam, ze ja jestem zajechana ksiazkami bo sama bym sobie poszla do ksiegarni, a nie umialam. A w ogole to widzialam duzo ksiazek - to nie jest ze ja nie widzialam, ale wydawalo mi sie czlowiek.Biblia sie interesowal - mogl byc. I co dalej? No Biblia to ja tez to wiedzialam. A dalej? I dlatego nawet nie bezczelny. I krzyz wiedzial ze istnieje i Biblia i co on mi powiedzial? Wszystko moja wina. Wezcie i sobie zyjcie dalej po takiej doradzie z takimi wartosciami. A nie wszedzie tak jest. Wiele lat pozniej poszlam w inne srodowisko ooo bez porownania. Ale za to, ze tam byly takie wartosci - nie wiadomo skad ale byly oooo srodze znowu zostalam srodze ukarana, no ale co robic? I wiecie ja juz czasami dostawalam do glowy i tylko napisze podsumowanie jak smieliscie wy degeneraty umyslowo wszelakie i tyle
I to tyle.

IP i czas połączenia logowane. [22780248]
[31.07.2017] 10:38
o kurcze
przybyszszsz.ka (17.07.2017.31 09:50):
No ja sie nie dalam bo nie wiedzialam, ze ja jestem zajechana ksiazkami bo sama bym sobie poszla do ksiegarni, a nie umialam. A w ogole to widzialam duzo ksiazek - to nie jest ze ja nie widzialam, ale wydawalo mi sie czlowiek.Biblia sie interesowal - mogl byc. I co dalej? No Biblia to ja tez to wiedzialam. A dalej? I dlatego nawet nie bezczelny. I krzyz wiedzial ze istnieje i Biblia i co on mi powiedzial? Wszystko moja wina. Wezcie i sobie zyjcie dalej po takiej doradzie z takimi wartosciami. A nie wszedzie tak jest. Wiele lat pozniej poszlam w inne srodowisko ooo bez porownania. Ale za to, ze tam byly takie wartosci - nie wiadomo skad ale byly oooo srodze znowu zostalam srodze ukarana, no ale co robic? I wiecie ja juz czasami dostawalam do glowy i tylko napisze podsumowanie jak smieliscie wy degeneraty umyslowo wszelakie i tyle
I to tyle.

Ale wyjątkowo trafiłaś! Całkiem nadajesz się tutaj do tych czubków tutaj

IP i czas połączenia logowane. [22780272]
[31.07.2017] 11:27
przybyszszsz.ka
Ja jeszcze chcialam napisac zobaczcie panstwo jak ja zostalam zajechana. Nie umialam nic wymyslic wymyslic oprocz Biblii - i koniec -zadnej ksiazki nic, a wartosci takie, ze nawet biskupa nie umialam wymyslic, ze ja tego ... ja nie wiem jak nazwac tego daremnego ksiedza do biskupa podam, ze on w ogole sie nie nadaje tam gdzie jest i ma zakonczyc ten swoj kacik porad tak daremnych jak on... nie umialam tego wymyslic. Czemu? Cos w tym jest

IP i czas połączenia logowane. [22780289]
[31.07.2017] 11:29
przybyszszsz.ka
ja tylko chcialam napisac, ze lepszy pies i kot i cieszcie sie ze taka jestem, ze pies i kot lepszy niz pewne wartosci, a ja pewne wartosci mam. Takie a nie inne. Ale pies i kot tez moga byc. Np. 2 psy i znowu to co bylo. Tyle mi zostalo. Bo tak i juz. Bo takie jest zycie. Nie do konca chociaz. Jeszcze inne rzeczy tez i tak sobie polece dalej dla siebie, ale to no tyle jeszcze moge....

IP i czas połączenia logowane. [22780290]
[31.07.2017] 11:31
przybyszszsz.ka
jeszcze chcialam napisac ze tak zostalam zajechana jak na pewno pani z tego forum i mialam miec psa i 2 koty do tego. i gra. i tak byc. tyle mi zostalo. A ja nie umialam tego wymyslic ze swiadectwa chrztu, ze najwazniejsze. I ta pani tak samo zostala zajechana tutaj z tego forum. najwazniejsze swiadectwo chrztu, ze sie odbyl. chrzest i tyle....

IP i czas połączenia logowane. [22780292]
[31.07.2017] 11:33
przybyszszsz.ka
i zobaczcie male pieski bym miala i chodzilabym sprzedawac i kasa by byla. no tylko tyle. ze jedna kasa wszedzie, a tak? A tu 2 psy przy budzie na mnie - kapujecie? se tak zyjcie. bo ja jestem wesola - jak nie wiem co i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22780294]
[31.07.2017] 11:34
przybyszszsz.ka
chcialam jeszcze napisac, ze wydawalo mi sie ze z takich listow jak moje kiedys, jak internet nie byl taki powinna byc praca - przy redagowaniu portali, tlumaczeniach i tak mi pasowal ten list tego pana , ktory mial jednak zadzwonic na policje???? zeby sprawdzic moja przeszlosc... kryminalna?i tyle

IP i czas połączenia logowane. [22780296]

1 2 3   » 20 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat