o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne tematy
 » Odpowiedz na ten temat

Asystent sprzedaży

[24.07.2017] 06:26
goździk
Witam serdecznie, poszukuję jakiegoś sensownego rozwiązania dla początkującego przedsiębiorcy, który ma sprzedaż internetową na więcej niż jednym kanale sprzedaży. U mnie jest to sklep normalny, internetowy oraz allegro. Bo póki co mieszają mi się zamówienia i stany magazynowe nie są aktualizowane jak trzeba. Chciałbym uniknąć takich nieprawidłowości.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.07.2017] 06:40
SztruksLubin
Chyba najbardziej pominiętym wyznacznikiem będzie w twoim przypadku CENA. Bo takich asystentów od groma tylko jakieś widełki ci pomogą wybrac.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22776116]
[24.07.2017] 10:27
goździk
No to w takim razie na pewno główną zaletą byłoby uzyskanie takiego oprogramowania za darmo ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma nic za darmo niestety, żeby było dobre. No nie wygórowana, nie orientuję się we właściwym przedziale cenowym dla dobrego produktu w tej dziedzinie.

IP i czas połączenia logowane. [22776142]
[24.07.2017] 11:06
ddddddddd3
nie ma że nie ma - sellasist jest w pewnym sensie za darmo. W pewnym sensie bo tylko chyba do kilkudziesięciu zamówień obsługuje. Jeśli ma się więcej trzeba przejść na płatną wersję. Ale jak się ma więcej zamówień, to już stać kogoś na to przecież, żeby kilka złotych wybrać. I tam te, jak to ktoś nazwał, widełki są bardzo dobrze dobrane. Im ktoś ma więcej zamówień tym bez problemu abonament oplaci.

IP i czas połączenia logowane. [22776159]
[24.07.2017] 11:58
goździk
Właśnie pooglądałem co i jak i wygląda fakktycznie cenowo ok. A jakieś inne propozycje jeszcze? I pytanie co do sellasist o funkcjonowanie już tak w praktyce czy się sprawdza i jakie mogą być problemy w trakcie użytkowania

IP i czas połączenia logowane. [22776206]
[22.09.2017] 06:41
[24.07.2017] 12:47
dośkajj
Ja pracuję w firmie sprzedającej outletowej rzeczy przez alledrogo, z kilku kont i też obsługujemy to przez sellasist. Ściąga zamówienia jednego klienta z kilku kont allegro w jedną paczkę, mega zaleta w tym przypadku. Wznawianie aukcji automatyczne itd, zresztą nie wiem czy patrzyłeś ale jeśli nie to łap sell bo naprawdę staje na wysokości zadania. Sam na tym nie pracuję ale też z innymi osobami, więc pewnie nie o wszystkim wiem ale w czasie kiedy ja obsługiwałem to awaria była jedna (w czasie półtorej roku) i została szybko naprawiona.

IP i czas połączenia logowane. [22776245]
[24.07.2017] 13:22
TomaszS
Potwierdzam powyższe wypowiedzi i chociaż się wyprowadzam z allegro bo mi prowizje po zmianach wzrosną jak jasna cholewa, to chybaa się po prostu na ebay też przeniosę,, to przy oprogramowaniu zostaję.

IP i czas połączenia logowane. [22776258]
[24.07.2017] 15:54
goździk
Handluję tym sreratist, ale sprzedaż słabi idzie

IP i czas połączenia logowane. [22776331]
[11.09.2017] 15:18
Ryszardd
Jaki asystent sprzedaży będzie dobry dla początkującego sprzedawcy? Interesują mnie najtańsze programy bądź darmowe.

IP i czas połączenia logowane. [22802382]

» Odpowiedz na ten temat