o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

PARTNER NA WESELE -dotrzymam towarzystwa dziewczynie ;)

[16.07.2017] 21:31
partner na wesele ;)
Cześć dziewczyny! Jeśli poszukujesz kulturalnej osoby towarzyszącej na wesele bądź inną okazję to chętnie Ci pomogę. Mam 27 lat, ok 180 cm wzrostu, oraz szczupłą budowę ciała. Jestem osobą bez nałogów, po studiach. Towarzyski, z poczuciem humoru. Taniec w parze nie jest mi obcy Pochodzę z woj. śląskiego (okolice Bielska) ale moja propozycja dotyczy także innych województw. Masz pytania do mnie? Napisz koniecznie! Kontakt mailowy: alexbb5555@wp.pl Z pewnością odpiszę. ogłoszenie dotyczy m.in. Katowic, Krakowa, Kielc, Łodzi, Warszawy, Lublina, Radomia, Wrocławia, Opola, Gliwic, Rybnika, Częstochowy, Tarnowa, Rzeszowa, Bielska i wielu innych miejscowości Szczególnie mile widziane wiadomości od dziewczyn z województw: śląskiego i małopolskiego! (mam najbliżej) ->> alexbb5555@wp.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.07.2017] 11:28
No i sprawa się rypła
Napisałam i czego się dowiedziałam? Otóż tego że można albo panu zapłacić za tą usługę lub jak jestem atrakcyjna to możemy się umówić na chwile rozkoszy Zwyczajny cham który szuka naiwnych dziewczyn by się z nimi przespać

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22771619]

» Odpowiedz na ten temat