o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

oprogramowanie dla sklepu internetowego

[14.07.2017] 09:15
Donatann
zastanawia mnie temat oprogramowań do sklepów. czy wszsytkie są takie, które trzeba instalować na komputerze? bo ostatnio nabyłem program do faktur dostępny z poziomu przeglądarki. czy oprogramowanie calego sklepu też ma takie opcje?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.07.2017] 09:50
wigry3
owszem. na chwilę obecną zdecydowanie jest popularniejsze bo bardziej wygodne. nie potrzebujesz używania jednego stanowiska pracy - skąd się nie zalogujesz tam masz wgląd do swojego sklepu. znaczne ułatwienie, zwłaszcza dla takich ludzi jak ja - w rozjazdach.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22773533]
[24.07.2017] 03:52
Tjwanboy
Ja mam takie i nie zamieniłbym na żadne inne. Zwlaszcza, że reszta to przeżytek, a akurat ta dziedzina się zmienia jak w kalejdoskopie. Jeśli gdzieś zmiany nie ida w tym kierunku to jest to firma która się nie rozwija i my na tym tracimy bo klientela szybko się przyzwyczaja do wygodnie obsługiwanych sklepów. a jak będziemy zaskakiwać problemami technicznymi bo przyzwyczailiśmy się do oprogramowania które mamy kilka lat i nie chce nam się zmieniać...no to sorry na własne życzenie pozbawiamy się zarobku

IP i czas połączenia logowane. [22776104]
[24.07.2017] 11:07
KrzysiekWrocław
takiej bzdury to ja dawno nie słyszałem. od pięciu lat już korzystam z esprzedaży i ichwww.sellingo.pl regularnie sprawdzam co się dzieje na rynku związanym z oprogramowaniami dla sklepów internetowych. nie jestem zaskoczony tym, że nadal nie ma dla nich żadnej godnej konkurencji. niski abonament dodatkowo dostosowany do poziomu obrotów w naszym sklepie, częste promocje okazjonalne, aktualnie na abonament bo jak się weźmie szatę graficzną sklepu to ma się go w prezencie przez okrągły rok nawet. świetna opieka techniczna. przywiązanie do jednego miejsca nie jest problemem o ile się rozwija a przecież tak jest w tym przypadku.

IP i czas połączenia logowane. [22776160]
[24.07.2017] 12:13
No właśnie
KrzysiekWrocław (17.07.2017.24 11:07):
takiej bzdury to ja dawno nie słyszałem.

Jest oczywiście godna konkurencja, ale nie będę jej reklamował za free jak gamoń reklamodawczy. Użytkownicy dobrze wiedzą jakie rozwiązania stosować.

IP i czas połączenia logowane. [22776218]
[20.09.2017] 00:26
[24.07.2017] 13:02
mario3737
Tak, oprogramowanie dla sklepu internetowego też możesz mieć w przeglądarce. Do sprzedaży w internecie i w sklepie stacjonarnym jednocześnie. Ja korzystam z http://fenom.shop/

IP i czas połączenia logowane. [22776251]
[24.07.2017] 15:52
mario3737
Tak naprawdę to handluję tym oprogramowaniem.

IP i czas połączenia logowane. [22776326]

» Odpowiedz na ten temat