o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Koledzy podpowiedzcie dermatolog czy urolog ??

[10.07.2017] 22:06
Arche
Witam mam taki problem mały . Mam 36 lat nigdy nie miałem problemu z moim przyrodzeniem. Ostatnio zaczeło mnie pod napletkiem piec. Jak sobie @@@nolem zobaczyłem ze mam przy żołedziu dwa male czerwone plamki nie wiem z kad i z czego to sie wzięło. Wyskoki na panienki i zaliczanie mam juz za soba teraz tylko z małżonką cały czas od 10 lat. Stosuje prezerwatywy no troche tansze niż durex ale nigdy nie mialem po nich zadnych uczulen. Ale do sedna nie wiem do jakiego lekarza mam z tym uderzyc czy do urologa czy dematologa. Niby dermatolog od skóry i to wlasnie zrobilo mi sie na skorze jak sciagne z żołedzia ale mam uderzyc do dermatologa z problemem takim ?? Czytalem forum i wszyscy pisza co innego ze smialo do dermatologa a inni ze do urologa. A znow inni ze urolog i tak wysle do dermatologa. Sam nie wiem bo to problem z penisem i jak kbawiam sie ze z takimi problemami sie do niego nie przychodzi . Ale niby to problem ze skóra tylko na penisie. Pomożecie bo naprawdę nie wiem gdzie isc z tym ?? Czy mieliście juz do czynienia z takim problemem.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.07.2017] 19:30
do egzorcysty i do stolarza
to wampirzyca penisowa cię ukąsiła
a stolarz kołek osinowy ci wykona

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22771295]

» Odpowiedz na ten temat