o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Nauka + Filozofia + Socjologia
 » Odpowiedz na ten temat

Po co ludziom dzieci?

[04.07.2017] 17:37
Jutrzenka
Nie rozumiem, po co ludziom dzieci. Miałam kiedyś paczkę znajomych. Wszedzie chodzilismy, swietnie sie bawilismy i imprezowalismy. Teraz nikt nie ma czasu na wyjscie nawet na głupie piwo, "bo dziecko".Dziecko ma babcie i dziadkow przeciez.Ci ludzie z fajnych ciekawych osob stali sie siedzacymi w domu nudziarzami. O niczym sie z kolezankami nie pogada, bo potrafia gadac tylko o dziecku. Pic nie moga bo albo karmią albo jada po dziecko. Albo juz nie chca.Mlode osoby, 20-25 lat, w moim wieku. Kiedys z nimi czesto wychodzilam a teraz siedze w domu bo nie ma z kim. Moge zmienic znajomych ale to nic nie zmieni, bo wszedzie bedzie to samo. Po dwudziestce chyba wszyscy (procz mnie) juz tak maja, ze tylko sluby i dzieci w glowie. Zbiorowa choroba. I gdzie bym nie poszla szukac znajomych tam dzieciaci i siedzacy w domu. Z facetami jeszcze da sie pogadac czy gdzies skoczyc ale oni z kolei wola swoje meskie towarzystwo... Zostalam wiec sama. Mam szukac nowych znajomych w gimnazjum?Czemu swiat jest tak uksztaltowany? Ze jak ma sie te 20 lat to nagle BUM na dzieci, tak ze wiecej czasu dla znajomych ma sie dopiero kolo czterdziestki. A w tym wieku jakim jestem teraz ciezko znalesc nowych znajomych, bo paczkk sa juz zwarte przez lata a duzo starszej od siebie nie chca. I mam do konca zycia, nawet w wieku 50 lat "kumplowac sie" z ludzmi z przedzialu wiekowego 15-20?Chore to wszystko.Wiem ze rodzina jest wazna ale znajomi tez. Nie chce zostac sama jak palec. Ale dzieci tez nie chce miec.Wiec czy zawsze tak musi byc? To taka moda na dzieci? Gdzie szukac osob ktore sie temu nie poddaly? Gdzie szukac osob rozrywkowych, niechcacych miec dzieci, zabawnych i korzystajacych z zycia w wieku 18-30? Ktorzy nie zakladaja rodziny zas maja czas dla znajomych?Plec obojetna choc wiem ze latwiej bedzie znalesc takich facetow niz kobiety a faceci wola meskie grono... Eh...Co robic?Tylko prosze bez obrazania bo wiem ze co niektorzy moga dostac bolu zadka po przeczytaniu tego

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.07.2017] 19:55
obserwatore forume
Odpowiedź na to pytanie i dyskusja znajdują się w założonym pod identycznym tytułem temacie w dziale "Ogólna dyskusja".

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22763728]

» Odpowiedz na ten temat