o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

WWA Poznam WYJĄTKOWĄ dziewczynę do stałego acz ciekawego związku (femdom/cuckold

[03.07.2017] 18:29
lubiacysmakpoziomek
Witam
Jestem wysokim , niestraszącym wyglądem chłopakiem. 26l . Regularnie ćwiczę. Jestem osobą bez nałogów. Inteligentną , odpowiedzialną. Z szeregiem zainteresowań. Głównym mym marzeniem jest posiadać rodzinę , żonę dzieci, dom , psa etc
i tu przechodzimy do konkretów
Pragnę poznać dziewczynę. 20-30l. Ładną , inteligentną. O specyficznej osobowości. Dominującej, dumnej, wyniosłej. Która pragnęłaby na skinienie mieć uległego chłopaka , męza. Który by nosiał ją na rękach, dał się jej poniżaćSam jestem osobą o czystym ciele i umyśle ale nie miałbym nic przeciw byś Ty była doświadczona, świadoma swoich potrzeb do których mógłbym się dostosowywać.
Nie szukam grzecznej dziewczynki, ale takiej która potrafi być jędzą , marudzić, poniżać psychicznie czy fizycznie faceta i czerpała by z tego przyjemność. Choćby zdradzając mnie na moich oczach będąc moją żoną. Sam zaś będę bezwzględnie wierny i oddany tylko jej.
Tak takiego związku potrzebuje. Potrzebuje silnej jej. Jest gdzieś taka ?
To nie jest ogłoszenie towarzyskie. Nie szukam przygód, wirtualnych znajomości. Tylko swojej drugiej połowy z którą będę się uzupełniał . Nie snuję zbędnych opowieści. Nie wysyłam i nie chce nagich zdjęć. Proszę o kontakt osoby jedynie z Warszawy i okolic
lubiesmakpoziomek@onet.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat