o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Fanka audio ;)

[03.07.2017] 03:07
Marta N.
Hej, Panowie
Mam do Was... nietypową prośbę, ale może ktoś zechce ją spełnić. Z góry jednak uprzedzę, że nikogo nie szukam na cokolwiek więcej i chciałabym pozostać anonimowa -także prosiłabym o zrozumienie tego.
O co zaś biega...
Uwielbiam słuchać, jak facet pojękuje i mówi, gdy ma robionego loda (no kręci mnie tego rodzaju ASMR . W internecie można czasem znaleźć takie pliki dźwiękowe, ale na ogół anglojęzyczne i mało z nich się do czegoś nadaje (o polskich już nie wspominając; ile ja się naszukałam...). A ja potrzebuję słyszeć "swoich". Po polsku. Tak więc gdyby ktoś z Panów mógł się "wczuć w rolę" i nagrać taki pliczek mp3... Tylko do prywatnego użytku. Co Wam szkodzi, a frajdę sprawicie kobiecie w potrzebie. I choć grzeszne, to dobry uczynek zaliczony i niech Wam bozia w lodzikach wynagrodzi.
Co do szczegółów "technicznych". Potrzebuję, by te pliki dźwiękowe miały przynajmniej po 20 minut, były jak najlepszej jakości (jak najmniej szumów, bo to rozprasza i nie miały innych dźwięków w tle (typu muzyka, inna osoba itp.). I to nie może być "opowiadanie" w stylu: "wszedłem do pokoju, podszedłem do ciebie". Chodzi o to, by to było jak w interakcji (np. "uwielbiam, jak mi @@@asz" albo "ssij, suko" itp., co Wam do głowy przyjdzie w trakcie). A reszta, to już Wasza inwencja. Mogę być Twoją żoną, dziewczyną, suką, uczennicą, sekretarką...
Jeśli ktoś zechce spełnić prośbę, to proszę o przesłanie plików na mail: marta691@o2.pl
Pozdrawiam i z góry dzięki
Marta

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat