o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Jak odświeżyć drewniane łóżko

[30.06.2017] 14:52
kangan
Dostaliśmy od naszych bliskich drewniane łóżko, które chcemy wykorzystać dla naszego dziecka. Oczywiście trzeba je odświeżyć. Planujemy białe mebelki, no ale właśnie - co z toksycznością farb? Które będą do tego odpowiednie i bezpieczne?

   (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.06.2017] 20:00
Ekspert Bondex
Hej!
Myślę, że najwięcej uwagi przy malowaniu dziecięcego łóżeczka powinno być poświęcone na dobór środka, dlatego świetnie, że zadajesz takie pytanie, ponieważ nie każdy produkt na rynku byłby bezpieczny dla malucha.
Polecam Ci użycie emalii akrylowej Bondex Acrylic Enamel. Preparat spełnia normy EN-71-3 dotyczące malowania zabawek i mebli dziecięcych, dlatego będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. Poza właściwościami dotyczącymi bezpieczeństwa w jego stosowaniu, produkt szybko schnie i nie kapie, ułatwiając tym samym malowanie, a dzięki swej elastyczności pracuje razem podłożem, nie łuszczy się i nie pęka. Wysoka siła krycia zapewnia doskonały efekt już po nałożeniu pierwszej warstwy. Niska zawartość lotnych związków organicznych sprawia, że preparat jest niemal bezwonny. Bondex Acrylic Enamel występuje w 17 różnych odcieniach, w tym też w kolorze białym.
Przed malowaniem pamiętaj o właściwym przygotowaniu powierzchni. Zanim nałożysz farbę, przetrzyj powierzchnię papierem ściernym, następnie umyj ją ciepłą wodą i osusz. Mam nadzieję, że prace zakończą się sukcesem i efekt będzie więcej niż zadowalający, pozdrawiam!

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22761465]
[30.06.2017] 20:08
pisz sam ze sobą, ekspercie
Kamuflażowe 5 godzin minęło.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22761467]

 » Odpowiedz na ten temat