o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Legalne posiadanie broni

[27.06.2017] 15:44
dużyjoe
Cześć, wróciłem właśnie ze swojej daczy na obrzeżach i naszła mnie chwila refleksji dotycząca użytkowania broni w naszym kraju. Jesteście za legalnością czy nie? I czy jesteście użytkownikami przede wszystkim. W jakim celu itd. Wg mnie broń powinna być legalna ale chyba za mała świadomość jest u nas i za dużo idiotów na każdym rogu

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.06.2017] 15:47
jest aktualny temat o tym
w dziale "Moralność i etyka".

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22759809]
[03.07.2017] 22:57
francesca
Uważam, że nie da się tak po prostu zawyrokować za lub przeciw bo za dużo jest argumentów w jedną i drugą stronę. Po pierwsze trzeba edukować, po drugie ściśle przestrzegać komu się broń daje i kontrolować ilość tej broni. A wtedy legalność będzie i uzasadniona i nie zagrażająca na codzień. Dla mnie powinniśmy mieć mozliwość samoobrony, pałką to sobie można pomachać a gwałciciel nas wyśmieje. Jakby zobaczył u mnie pistolet to by mu raczej mina zrzedła i tak powinno być.

IP i czas połączenia logowane. [22763366]
[05.07.2017] 10:21
Waga
Dlatego powstaje dużo różnych stron które rzeczowo ujmują temat, podają dane statystyczne, wyniki badań. Akurat to idzie w bardzo dobrym kierunku. Również jestem orędownikiem legalnego posiadania broni. Co do wątku w etycznych - tam raczej nikt rzeczowo się nie wypowiada niestety.

IP i czas połączenia logowane. [22763998]
[06.07.2017] 11:06
Jarosław1968
przecież u nas broń nie jest całkowicie zabroniona, w pewnym wypadkach broń mieć można i nie ma w tym nic dziwnego. radzę się zapoznać z warunkami i wskazówkami, są oczywiście potwierdzam, strony o takim dostępie do broni ale jednak trzeba mieć uwagę że nie każde są wiarygodne. na pewno ta jest godna uwagi http://legalna-bron.pl bo zawiera mnóstwo informacji o stanie faktycznym.

IP i czas połączenia logowane. [22764809]
[23.07.2017] 14:34
[09.07.2017] 18:09
dzdz
Jarosław1968 (17.07.2017.06 11:06):
przecież u nas broń nie jest całkowicie zabroniona, w pewnym wypadkach broń mieć można i nie ma w tym nic dziwnego. radzę się zapoznać z warunkami i wskazówkami, są oczywiście potwierdzam, strony o takim dostępie do broni ale jednak trzeba mieć uwagę że nie każde są wiarygodne. na pewno ta jest godna uwagi http://legalna-bron.pl bo zawiera mnóstwo informacji o stanie faktycznym.

Dzięki za podlinkowanie, miałem właśnie w planach w tym roku podejść do myślistwa od profesjonalnej strony i widzę tam sporo ciekawych informacji.

IP i czas połączenia logowane. [22766885]

» Odpowiedz na ten temat