o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

profesjonalne narzędzia do naprawy rowerów

[14.06.2017] 23:40
dardamele8357
cześc!
przymierzam, teraz do otwarcia jednoosobowego warsztatu, który specjalizowałby się w naprawie jednośladów. wpis do ewidencjo już mam. odpowiednie pomieszczenie także i trochę narzędzi, ale głównie to są pospolite klucze ze sklepu rowerowego. moje pytanie jest takie. jakie najlepsze są narzędzia do tego typu napraw i u jakiego dystrybutora, lub firmy kupować? może ktoś jest w temacie i udzieli mi kilka cennych wskazówek?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.06.2017] 20:42
edek7654399300
siemaszko. widze, ze fajny interes otwierasz. nawet nie będziesz mial prblemów z sanepidem . Co do narzędzi, to sprawdź pobliskie hurtownie z takowym sprzetem i po cichu podpytaj. Możesz takze udac się do profesjonalnego sklepu, gdzie sprzedawca będzie na tyle kumaty, że coś sensownego podpowie. powodzenia!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22752614]
[19.06.2017] 00:05
adrenalina120
Ja tam od starego dostalem wypasiony zestaw kluczy, bo nie chciał już dawać mi kasę na naprawę mojego sprzetu w serwisie. tak mało nie brali. za głupie centrowanie potrafili nie źle wyrzyłować. teraz mam ładne klucze i sobie kombinuję. Podam Ci ich nazwę. To jest z firmy Unior. nie znam jej osobiście, ale klucze wyglądają okej. Może ten cynk Ci się rpzyda. Hejka.

IP i czas połączenia logowane. [22754522]
[23.06.2017] 00:47
Kajtek@
z tego, co się orientuję, to lepsi dystrybutorzy mają sprzedaż ratalną i za nieuże opłaty miesięcznie możesz sobie nie źle wyposażyć warsztat. po jakimś czasie szybko to się zwróci. tylko nie wiem dokładnie na czym polega u nich zdolność kredytowa. Musisz popytać. narka!

IP i czas połączenia logowane. [22756895]
[30.06.2017] 00:06
TomaszKK
Potwierdzam. Nawet nie zawsze trzeba mić zaświadczenia o dochodach żeby wziąc coś na raty, a tylko dowód osobisty i na miejscu cię nagrywają na potrzeby banku. Praktycznie wszyscy więksi dystrybutorzy mają taką możliwość.

IP i czas połączenia logowane. [22761037]
[21.11.2017] 16:41
[30.06.2017] 12:26
tak, tak
Mario565
Ja proponuję zerknąc na stronę producenta Unior i tam jest zakładka narzędzi do motocykli. Istny ful wypas!

IP i czas połączenia logowane. [22761222]
[17.11.2017] 13:33
Filip11
Taki warsztat to świetny pomysł. Tym bardziej, że nie ma w Polesce takich dużo. Ja bardzo lubię górskie rowerowe wycieczki i rower swój przygotowuję na nie zawsze. korzystam z narzędzi firmy Unior, którą również Tobie polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22837603]
[17.11.2017] 16:25
rambler
Tylko Rambler. Nie ma lepszej firmy od narzędzi do napraw i napraw rowerów. Ogromny asortyment i przyjazna wyszukiwarka.
http://nova.rambler.ru/search?

IP i czas połączenia logowane. [22837754]

» Odpowiedz na ten temat