o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

Nowi znajomi (ewent. przyjaciele, obojga płci),NIE nowa partnerka ;)

[08.06.2017] 12:59
pod_40kę
Cześć wszystkim,
Mam takie pytanie do uczestników tego forum (jestem tu pierwszy raz): czy ktoś z Was zna jakieś portale,gdzie można poznać ludzi,zawrzeć nowe znajomości? Od razu zaznaczę: nie szukam "drugiej połówki",chodzi mi raczej o mieszane towarzystwo,z którym można by było gdzieś wyskoczyć,pogadać przy piwku lub soku (ja akurat nie jestem z tych co mocno piją; chodzi mi o pogadanie i spędzenie wesoło czasu). Szukam jedynie możliwości znalezienia nowych znajomych,ewentualnie (jak to będą osoby,z którymi będę nadawać na tej samej fali) przyjaciół i w sumie nic więcej; dlatego to podkreślam,że wszystkie takie "portale",na które dotąd się natknąłem, to bardziej miejsca do szukania nowej partnerki,a nie czegoś co z definicji ma prowadzić do relaksującej gadki i ogólnie miłego spędzania czasu (na różne sposoby,mam wiele zainteresowań),lecz bez możliwości finału w łóżku
Ktoś ma jakieś namiary? Szczególnie chodzi mi o Trójmiasto, towarzystwo w wieku tak 35-45 lat (no,może być dolna granica od 30).
Z góry dzięki za namiary; po prostu jakoś przez lata uciekła mi ta część życia,a gdy druga (pozostała część) trochę się pieprzy, to dostrzega się jak brakuje tej lekkomyślnie wcześniej zaniedbanej

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat