o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Wystrój wnętrz samemu czy z firmą

[01.06.2017] 08:47
januszzbydy
Witam. Będę robić kompletny remont w mieszkaniu, właściwie o chodzi o całkowitą zmianę wystroju (bez kucia ścian, itd). Normalnie myślałem by po prostu położyć np imitacje cegły na ścianie głównej salonu, reszte malować, dołożyć szkło w kuchni, itd, ale zacząłem się zastanawiać jak jedną rzeczą - po przeglądaniu pomysłów z netu, gdzie sam bym na to nie wpadł, może warto wziąć firmę to robi takie projekty. W bydgoszczy są ich setki, ja patrzyłem na wizualizacje wielu, np http://smart-design.com.pl/ ale nigdy nie korzystałem z takich usług, a boję się że jak ktoś przyjdzie obejrzeć to od razu mi walnie jakąś cenę zaporową.
Czy ktoś korzystał z takich firm, albo może pracuje w jakieś i powie mi ile kasy się spodziewać za projekt i czy w ogóle warto?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.06.2017] 11:58
buahaha
Zdecyduj się. Pytasz czy reklamujesz za free swoją firmę, zakładając temat reklamodawczy w formie niby zapytania?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22743593]
[04.07.2017] 15:48
Robixon
Jeśli masz ochotę i głowę pełną pomysłów możesz próbować samemu i zrobisz tak jak Tobie pasuję Co prawda z firmą na pewno łatwiej, ale nie zawsze trafią w Twoje gusta. Koszta również na pewno będą większe, gdyż zapłacisz za projekt Ja robiąc remont sam szukałem inspiracji, a później i tak wszystko robiłem na wymiar, więc możesz iść moim tropem. Fajne aranżacje znajdziesz na stronce https://www.komandor.pl/oferta/aranzacje/ara nzacje-salonu/ - wysłałem przykładowo salonu, ale masz też inne jeśli potrzebujesz

IP i czas połączenia logowane. [22763603]
[04.07.2017] 15:53
No cóż
Aranżacje aranżacjami, ale to przede wszystkim link reklamodawczy do konkretnej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [22763606]
[05.07.2017] 10:02
Robixon
Link podany był, aby komuś ułatwić znalezienie sobie ciekawego wystroju mieszkania, a nie w celach reklamy Nie każdy pisze po to by reklamować, a po prostu by komuś pomóc w decyzji Mi się to przydało, więc piszę, aby ktoś również znalazł aranżację dla siebie

IP i czas połączenia logowane. [22763991]
[17.01.2018] 16:06
[05.07.2017] 12:52
jasne
Ale po co się ta szczerzysz, pracowniku firmy?

IP i czas połączenia logowane. [22764123]
[05.07.2017] 14:15
Hehehe!
jasne (17.07.2017.05 12:52):
Ale po co się ta szczerzysz, pracowniku firmy?

Rżnie przygłupa, myśli że forumowicze są głupcami i nie zdają sobie sprawy z oczywistego faktu, że większość komentarzy pisana jest przez pracowników firm.

IP i czas połączenia logowane. [22764173]
[05.07.2017] 14:35
Robixon
No przecież dzielę się doświadczeniem! Uwierzcie mi!

IP i czas połączenia logowane. [22764185]
[05.07.2017] 19:18
chłopaki i dziewczyny
Robixon (17.07.2017.05 14:35):
No przecież dzielę się doświadczeniem! Uwierzcie mi!

Spokojnie. Wierzymy ci.

IP i czas połączenia logowane. [22764427]
[03.01.2018] 09:37
falerim
Ja nie mam talentu do urządzania mieszkań dlat5ego postanowiłem skorzystać z pomocy. Wystrojem mojego mieszkania zajęło się studio aranżacji wnętrzwww.studioatre.pl Pracują tam świetni projektanci wnętrz, którzy potrafią odmienić każde mieszkanie.

IP i czas połączenia logowane. [22861358]
[03.01.2018] 12:50
rambler
Tylko Rambler. Pracują tam najlepsi, najbardziej profesjonalni projektanci wnętrz. Polecam się z nimi skontaktować.
http://nova.rambler.ru/search?

IP i czas połączenia logowane. [22861454]

» Odpowiedz na ten temat