o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie można poznać kobietę?

[31.05.2017] 15:58
NoName123
Witam,
Założyłem tutaj temat bo mi juz ręce opadają, mam 24lata, jestem szczuply, może nie wyglądam jak Brad Pitt ale też nie jestem jakoś strasznie szpetny, pracuje i mam nawet mieszkanie które wynajmuje.
Mój problem polega na tym że nie wiem gdzie poznać jakimś normalna kobietę, a próbowałem wielu sposobów.
Wszystkie portale randkowe odpadają, te najbardziej reklamowane jak eDarling czy sympatia to jest tylko naciąganie na kase i nie idzie tam poznać nikogo, jest nawet sporo artykułów na ten temat w necie że są to strony naciągają w na kasę a nie żadne portale randkowe. Korzystałem z zaadoptujfaceta i kilku innych portali które znalazłem w necie i nie miały opinii pożeracza portfela ale skutki marne, są tam sami faceci a kobiet brak, znajdą się tam jakieś ale nie idzie nawiązać z nimi żadnego kontaktu, co mnie nie dziwi bo z moich obserwacji wynika że jak jakaś kobita założy tylko konto na takim portalu to zaraz ma dziesiątki jak nie setki wiadomości więc szansa że odpowie właśnie mi spada prawie do zera.
Mieszkam w Trójmieście, dosyć nie małe miasto i próbowałem też dodawać lokalne ogłoszenia na stronie Trójmiasta, gdyż jest taka możliwość. Ale to również nie zdaje egzaminu, jedyne kobiety jakie idzie tam poznać to kobiety po 30+ w dodatku z dzieckiem. I problem ten sam co w przypadku portali randkowych czyli 95% ogłoszeń to ogłoszenia facetów, sam zamieściłem takie ogłoszenie i odzewu brak.
Na imprezy do klubów nie lubię chodzić, czasy szkolne mam już za sobą a praca taka że kobiet brak. Wśród znajomych też nie ma żadnych wartościowych kobiet, wszystkie normalne zajęte a wolne są tylko takie co imprezują 7dni w za hajsy rodzicow i w ogóle nie myślą o prszyslosci.
Spedzam trochę czasu na dworze, często jeżdżę na rowerze ale w taki sposób też nie idzie nikogo poznać.
I nie mam już pomysłów, gdzie mam szukać tej jedynej.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.05.2017] 16:46
istotna kwestia
Ruchałeś? Jakie wykształcenie?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22743295]
[31.05.2017] 18:38
NoName123
A jakie ma to znaczenie? xD Średnie.

IP i czas połączenia logowane. [22743358]
[31.05.2017] 19:02
owszem ma
Mogłeś nie ruchać np. z powodu wrodzonej nieśmiałości.

IP i czas połączenia logowane. [22743369]

» Odpowiedz na ten temat