o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moralność i etyka
 » Odpowiedz na ten temat

Broń w celu obrony

[29.05.2017] 17:04
Jarrenty
Jaki macie stosunek do broni, czy powinniśmy mieć do niej szerszy dostęp? Oczywiście wyłącznie w celu samoobrony, absolutnie nie chodzi mi tu o używanie jej w jakichkolwiek innych celach.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.05.2017] 12:08
RudyRydzJakNic
a w usa to myślisz w jakim celu mieli tez obrony. a teraz od groma tego na ulicach każdy może kupić nawet 13latki. do obrony można wykorzystac inne środki niż broń palną

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22742421]
[01.06.2017] 14:10
kormoran0000
a co chcesz rzucac w nich gumowymi kaczkami? jak włamywaczowi gnata pokażesz to od razu się wycofa. ale średnia inteligencja młodzieży pełnoletniej u nas jest na poziomie szympansa więc ja jestem przeciwny

IP i czas połączenia logowane. [22743648]
[06.06.2017] 15:36
strzeleckipodlasie
wziąć wyższy wiek niż 18 lat i postawić na edukację nacisk i cały dylemat rozwiązany. za mało dobrych stron informacyjnych w tym zakresie. nieliczne jak http://legalna-bron.pl/ zawierają szereg informacji sprawdzonych i rzetelnych. Jakby więcej było tak dobrze przygotowanych, to temat przestałby straszyć i być tabu, to nie broń zabija tylko ludzie - jak masz sąsiada wariata to mu tłuczek do mięsa wystarczy by zabić więc branie tego za przykład dlaczego nie powinno być szerszego dostępu jest nie na miejscu.

IP i czas połączenia logowane. [22747162]
[09.06.2017] 12:32
Mnietek...
W polaczkowie nie wolno przypadkowemu społeczeństwu dawać broni do ręki!

IP i czas połączenia logowane. [22748504]
[15.12.2017] 03:18
[25.06.2017] 09:59
bburr
i ja przytaknę bo kwestia jest w edukacji a to co przytoczyłeś to powiedzenie NRA ze stanów jest i ja się pod tym też podpisuję. swoją drogą ta stronka z linku to całkiem spoko widać że profesjonalne i miłe dla oka w dodatku. może przeciwnicy zrozumieją na czym rzecz polega zamiast ślepo protestować

IP i czas połączenia logowane. [22758207]

» Odpowiedz na ten temat