o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Nagi mężczyzna przed lekarzem kobietą

[25.05.2017] 12:06
dawid2104
Ciekaw jestem czy są tu jakieś osoby, które lubią rozbierać się przed lekarzem. Jeśli chodzi o mnie to ja uwielbiam rozbierać się przed lekarzami ale tylko gdy lekarzem jest kobieta. Zawsze podniecał mnie widok lekarskiego fartucha. Nie raz już fantazjowałem na temat pani doktor w białym kitlu. Wyobrażałem sobie że idę do lekarza (oczywiście kobiety) a ona każe mi ściągnąć spodnie, po czym ogląda oraz obmacuje penisa. Zaczęło się od tego, że jak byłem dzieckiem poszliśmy z moją mamą do lekarza na bilans. Oczywiście nic wcześniej nie wiedziałem co się robi na takim bilansie. Pani doktor sprawdziła postawę, wzrok, osłuchała itd. Gdy myślałem że to już koniec ona usiadła na krześle i oznajmiła abym do niej podszedł. Ja bez najmniejszych podejrzeń wykonałem polecenie nie wiedząc co mnie czeka. Gdy podszedłem pani doktor chwyciła mnie za spodnie i szybkim ruchem opuściła je do kolan. Zrobiła to tak szybko, że nim zdążyłem się zorientować w sytuacji już macała mi jajka. Zszokowany odruchowo spojrzałem na moją mamę, która obserwowała każdy ruch pani doktor i uśmiechała się pod nosem. Następnie gdy obmacała mi jajka, ściągnęła napletek z prącia i zaczęła oglądać go z każdej strony. Ja znów spojrzałem na moją mamę pokazując wymownym gestem wzrokiem aby się chociaż nie patrzyła, na co ona jeszcze bardziej zaczęła się uśmiechać. Pani doktor popatrzyła, popatrzyła i powiedziała że mogę podciągnąć spodnie. Zdrów jak ryba - powiedziała na koniec. Gdy wracaliśmy nie rozmawialiśmy na ten temat, choć cały czas na twarzy mojej mamy widziałem ten znajomy już uśmieszek. Później kilka jeszcze razy podśmiewała się ze mnie w domu jak to pani doktor ściągnęła mi spodnie i oglądała siusiaka. Było to kilkanaście lat temu a wszystko bardzo dobrze pamiętam. Wtedy było to dla mnie nieprzyjemne doświadczenie , ale po latach zacząłem wracać do tego z uśmiechem na twarzy. Często nawet odgrywałem przed lustrem całą sytuację. Od momentu gdy byłem dzieckiem i pani doktor oglądała mi penisa, nigdy później nie musiałem zdejmować spodni przed kobietą lekarzem. Pewnego dnia wpadł mi do głowy pewien pomysł. Postanowiłem zrealizować moje fantazje. Zapisałem się prywatnie do kobiety urologa na wizytę kontrolną. Oczywiście nic mi nie dolegało. Chciałem się tylko obnażyć przed lekarzem kobietą. Pani doktor wyglądała mi na jakieś 37 lat, czyli starsza ode mnie o 12 lat. Podczas badania spodnie wraz z majtkami opuściłem do kolan. Pani doktor zaczęła od lewego jądra. Czułem jak jej palce raz za razem obracają mi jądro, szukając jakiś niepokojących objawów. Robiła to bardzo dokładnie. Po chwili przystąpiła do badania drugiego jądra. Pani doktor robiła to tak szybko a zarazem dokładnie, że od razu wiedziałem, że mimo dość młodego wieku ma już spore doświadczenie. Z drugim jądrem obeszła się tak samo jak z pierwszym. Gdy badanie jąder się zakończyło, pani doktor złapała mnie za penisa i kilkoma szybkimi ruchami palców ściągnęła mi napletek. Ja cały czas wszystkiemu się bacznie przyglądałem. Pani doktor wsadziła mi palec pod wędzidełko i spoglądając na mnie zapytała czy czuję ciągnięcie. Odpowiedziałem, że nie. Następnie zaczęła go bardzo dokładnie oglądać z każdej strony. Obracała go na prawo i lewo, w gorę i w dół. Popatrzyła jeszcze chwilę i po kilkunastu sekundach powiedziała wszystko w porządku, może się pan ubierać. Ostatecznie mogę powiedzieć, że nawet fajnie było się rozebrać przed kobietą lekarzem. Jeżeli chodzi o mnie to gdy w przyszłości będę musiał udać się do urologa bądź innego lekarza przed którym będę musiał się rozebrać to na pewno będzie to kobieta. Teraz wybieram się na usg jąder. Oczywiście do kobiety. Już znalazłem kilka kandydatek. Badanie usg jeszcze nie miałem i już jestem ciekaw jak będzie ono wyglądać. A wy mieliście jakieś podobne doświadczenia z kobietami lekarzami? Przed jakim lekarzem wy wolicie się rozbierać? Sprowokowaliście jakieś badanie tylko po to aby się obnażyć przed lekarzem? Macie może jakieś filmiki lub zdjęcia gdzie mężczyzna rozbiera się przed lekarzem? A może wiecie podczas jakiego badania należy się rozebrać całkowicie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.05.2017] 12:37
feldkurat katz
Na komisji wojskowej na komendę ściąga się gacie. Zdarza się nieraz że w komisji jest kobieta.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22739636]
[25.05.2017] 14:47
Mam podobnie
Też podnieca mnie rozbieranie się przed kobietą lekarzem, akurat złożyło się, że mam na pindolu jakieś zaczerwienienie, jakby z uczulenia, ale nie omieszkałem wykorzystać sytuacji i na 30 maja jestem umówiony u dermatologa, oczywiście kobiety.
Jedynie mam trochę stresa, że mi stanie.
Zaraz po wizycie napisze jak było.

IP i czas połączenia logowane. [22739713]
[28.06.2017] 19:41
dawid2104
f

IP i czas połączenia logowane. [22760380]
[28.06.2017] 19:43
dawid2104
I jak było?

IP i czas połączenia logowane. [22760382]
[25.11.2017] 08:43
[29.06.2017] 09:13
Mam podobnie
Było tak szybko, że nawet mały nie zdążył zareagować...
Wszedłem do gabinetu, w środku siedziała pani doktor koło 40-45 lat, niska, szczupła z dość fajnymi cyckami, jak tylko usiadłem zaczęła wypytywać co mnie sprowadza.
Jak już wypytała o wszystko podeszła do mnie i kazała opuścić spodnie i pokazać jak to wygląda.
Ściągnąłem spodnie i bokserki a ona rzuciła okiem z 3s z góry potem złapała małego podniosła do góry i popatrzyła z 3-5s od spodu i kazała się ubrać.
Nawet za parawan nie wchodziłem, sam wywiad był tak długi i szczegółowy, że nie było szans uruchomić fantazji.
Dopiero jak wyszedłem i uświadomiłem sobie, że obca baba, lekarka dotykała mi peniska, to od razu mi się twardo zrobiło i musiałem zwalić w pierwszym lepszym kiblu.

IP i czas połączenia logowane. [22760581]
[30.06.2017] 21:24
dawid2104
Ja właśnie zgodnie z zapowiedzią niedawno byłem na usg jąder (oczywiście u kobiety). Pani doktor miała około 50, blond włosy i okulary. Gdy zaczęła mnie wypytywać co mi jest odpowiedziałem, że dostałem piłką w jądra i po tym zdarzeniu wystąpiły u mnie bóle jąder. Powiedziałem jeszcze że byłem z tym u urologa, który zlecił mi zrobienie usg. Oczywiście cała historia była przeze mnie zmyślona Po rozmowie pani doktor kazała mi zdjąć spodnie za parawanem i w majtkach położyć się na leżance. Tak też zrobiłem. Leżałem tak chwilę a lekarka ustawiała coś w aparacie usg. W pewnym momencie zwróciła się do mnie i powiedziała Dobrze, teraz zdejmujemy majtki. Po tych słowach złapała mnie dwoma rękoma za slipki i ściągnęła je w dół. Trochę byłem tym zdziwiony że sama mi je zdjęła. Następnie narzuciła mi na penisa papierowy ręcznik po czym złapała go i podniosła do góry. Trzyma pan członka w ten sposób oznajmiła mi. Trzymałem go tak jak mi kazała. Ona w tym czasie zabrała się za badanie jąder. Jeździła po nich głowicą w prawo i w lewo, w gorę i w dół. Trwało to jakieś 5 minut. Czułem, że w tym czasie zdążył mi już stanąć. Po tym czasie powiedziała, że wszystko jest w porządku i nic tu nie widzi. Może się pan wycierać i ubierać oznajmiła. Wstałem i zacząłem wycierać jądra z żelu. Gdy tak stałem z opuszczonymi majtkami pani doktor siadła przy biurku które było naprzeciwko mnie. Widziałem katem oka jak spojrzała na mojego stojącego ptaka i na to jak wycieram sobie jądra. Bardzo mnie to podnieciło. Chwilę to trwało zanim się wytarłem Następnie podciągnąłem majtki i założyłem spodnie. Pani doktor dała mi jeszcze opis badania i na tym się skończyło. Fajnie było. Muszę to jeszcze kiedyś powtórzyć.

IP i czas połączenia logowane. [22761504]
[27.07.2017] 01:09
pacjent
Ja miałem tylko jedno doświadczenie jak byłem jeszcze nastolatkiem. Długa historia, miałem dziwne dolegliwości, podejrzewano boreliozę i takie tam. Będąc u jednej lekarki w prywatnym gabinecie musiałem się rozebrać do bielizny, miałem takie średnio obcisłe bokserki z dość długimi nogawkami. Lekarka była w średnim wieku, atrakcyjna, ubrana w dość obcisłą bluzkę i wręcz bardzo obcisłe leginsy czy coś takiego. Prywatny gabinet, więc żadnych fartuchów ani nic takiego, więc wszystko widziałem. A że miałem chyba 16 czy 17 lat to na takie rzeczy od razu reagowałem mega podnieceniem, w ogóle niekontrolowanym. W dodatku źle się wtedy czułem to i nie zaspokajałem się już chyba ponad tydzień jak nie dwa, więc w ogóle szał. Oglądała mnie kilka minut ze wszystkich stron, przyszło też do węzłów chłonnych, w końcu i tych w pachwinach... Tego nie planowałem. A że bieliznę miałem jaką miałem to się okazało, że muszę ją zdjąć. Ja na granicy wytrysku, oczywiście erekcja na maksa niemal od chwili gdy wszedłem do gabinetu. Ale co miałem zrobić, zacząłem zdejmować te gacie. No i nie wytrzymałem, poleciała sperma, bardzo dużo spermy, na majtki, na włosy łonowe, na podłogę i w ogóle rzeź Wstyd jak cholera, ale kobieta zachowała zimną krew i podała mi papierowy ręcznik. Próbowałem to desperacko wytrzeć, ale ciężko było usunąć świeżą spermę z materiału i z między włosów łonowych, których już wtedy miałem wyjątkowo dużo i gęsto. Potem w rękawiczkach macała mi okolice krocza nadal nieźle ufajdanego spermą i z nadal sztywnym jak skała członkiem. Masakra. Ale chyba opuściła ją w końcu zimna krew, bo jestem prawie pewien że widziałem, że powiększyły jej się sutki i jakoś tak się potem ustawiała, żebym nie mógł spojrzeć jej na te liginsy na wysokość pasa, chociaż wcześniej nie miała z tym problemów. Podejrzewam, że jej też zrobiło się mokro

IP i czas połączenia logowane. [22777673]
[31.08.2017] 16:17
pacjent
dawid2104 (17.06.2017.30 21:24):
Ja właśnie zgodnie z zapowiedzią niedawno byłem na usg jąder (oczywiście u kobiety). Pani doktor miała około 50, blond włosy i okulary. Gdy zaczęła mnie wypytywać co mi jest odpowiedziałem, że dostałem piłką w jądra i po tym zdarzeniu wystąpiły u mnie bóle jąder. Powiedziałem jeszcze że byłem z tym u urologa, który zlecił mi zrobienie usg. Oczywiście cała historia była przeze mnie zmyślona Po rozmowie pani doktor kazała mi zdjąć spodnie za parawanem i w majtkach położyć się na leżance. Tak też zrobiłem. Leżałem tak chwilę a lekarka ustawiała coś w aparacie usg. W pewnym momencie zwróciła się do mnie i powiedziała Dobrze, teraz zdejmujemy majtki. Po tych słowach złapała mnie dwoma rękoma za slipki i ściągnęła je w dół. Trochę byłem tym zdziwiony że sama mi je zdjęła. Następnie narzuciła mi na penisa papierowy ręcznik po czym złapała go i podniosła do góry. Trzyma pan członka w ten sposób oznajmiła mi. Trzymałem go tak jak mi kazała. Ona w tym czasie zabrała się za badanie jąder. Jeździła po nich głowicą w prawo i w lewo, w gorę i w dół. Trwało to jakieś 5 minut. Czułem, że w tym czasie zdążył mi już stanąć. Po tym czasie powiedziała, że wszystko jest w porządku i nic tu nie widzi. Może się pan wycierać i ubierać oznajmiła. Wstałem i zacząłem wycierać jądra z żelu. Gdy tak stałem z opuszczonymi majtkami pani doktor siadła przy biurku które było naprzeciwko mnie. Widziałem katem oka jak spojrzała na mojego stojącego ptaka i na to jak wycieram sobie jądra. Bardzo mnie to podnieciło. Chwilę to trwało zanim się wytarłem Następnie podciągnąłem majtki i założyłem spodnie. Pani doktor dała mi jeszcze opis badania i na tym się skończyło. Fajnie było. Muszę to jeszcze kiedyś powtórzyć.

Ja kiedyś miałem USG jąder u lekarki. Znałem siebie więc wiedziałem na 100% że mi stanie. Na początku był jeszcze prawie w stanie spoczynku i kobieta w sumie sama go przytrzymała, ale bardzo szybko trzymał się już sam i to bardzo twardo... Byłem chyba dość czerwony na twarzy i serce mi szybciej biło no bo jednak trochę wstyd. Trwało to niedługo, może kilka minut, potem też była scena z wycieraniem żelu z obrośniętych jajek, co nie było takie proste i trwało niewiele mniej niż samo badanie...

IP i czas połączenia logowane. [22797279]

» Odpowiedz na ten temat