o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dla webmasterów
 » Odpowiedz na ten temat

Jak nazywa się tabela z przedmiotami na aukcji allegro?

[22.05.2017] 22:01
bazOOka
Cześć, nigdy nie angażowałem się w sprzedaż na aukcjach ale cienko mi ostatnio w sklepie idzie i trzeba to szybko ruszyć bo będzie bida. Z racji, że allegro ma prowizję dopiero od sprzedanego przedmiotu to chętnie w to pójdę. Z galeriami jestem obznajomiony tak żeby nie płacić za dodatkowe zdjęcia na ich serwerach, a jak szukać takich tabel co wyświetlają się w nich przedmioty z innych aukcji?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.05.2017] 06:51
rampampam
To są przede wszystkim nie tabele a panele. A szukać bardzo prosto - myślę że tak maksymalnie do 5zł/msc. W tej cenie można spokojnie znaleźć dobre i prawidłowo aktualizujące się panele.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22738134]
[23.05.2017] 07:24
PiotrKe
To tak się nie da ceny podać bo są różne potrzeby i za mnóstwo aukcji nie ma szans skorzystać z ceny poniżej 5zł chociaż nie oznacza to automatycznie że to drogo. Sellbooster przykładowo ma świetne panele i te przy mniejszych ilościach aukcji wychodzą za 3zł z kawałkiem ale oczywiste że korporacja z 12.000 aukcji i panelem będzie płacić po prostu proporcjonalnie więcej. Tam chyba cena maksymalna to poniżej 20zł bez limitu aukcji

IP i czas połączenia logowane. [22738141]
[23.05.2017] 08:52
gazik
tak dokładnie. 18 z kawałkiem bez limitu bo niedawno znajomemu pomagałem ogarnąć jego stronę na allegro to się trochę orientuje w temacie. nie wiem ylko jak z odświeżaniem bo juz nie rążyłem ale jeśli chodzi o stan faktyczny to dobrze się to prezentuje bo i sam inteligentnie dobiera aukcje do promowania w ten sposób i jeszcze w dodatku dostaje się baner promocyjny aukcji

IP i czas połączenia logowane. [22738167]

» Odpowiedz na ten temat