o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

Oszustki na sympatii

[06.05.2017] 18:18
prawdaityle
Witam. Jako, że jest temat o oszustach na sympatii gdzie kobiety bezkarnie oczerniają facetów (podając ich nicki a czasem i NAZWISKA) o to, że ich oszukują(a przeważnie chodzi o to, że jakiś dobrze wyględny nie chciał się umówić z niezbyt dobrze wyględną i teraz się owa kobiecinka smuci na forum) nie podając na to żadnych dowodów... no to ja założę temat o oszustkach na owej sympatii.
Uwaga na kobietę o nicku majaza4 wpisuje różne miasta skąd niby pochodzi(raz Poznań, raz Gdańsk teraz Ustka) oraz różne zawody... raz jest urzędasem tydzień później dyrektorem hehe... kiedy jej zwróciłem na to uwagę to całkowicie usunęła info o swoim zawodzie. Również na zapytanie dlaczego zmienia owe miejsca zamieszkania w opisie nie chciała odpowiedzieć. Widzę ją zresztą od paru lat na tej śmiesznej stronie. Dodam jeszcze, że niesamowicie ona filtruje foty. ONA NIE WYGLĄDA TAK JAK NA ZDJĘCIACH. Jest dość częsty przypadek na tym portalu i ogólnie na innych też. UWAGA NA TAKIE PRZYPADKI. Jeśli ktoś się dopiero co tam loguje i myśli, że znajdzie odpowiednią osobę... otóż mogę już takiej osobie dać odpowiedź: NIE ZNAJDZIESZ!!! Bo baby tam nieźle wkręcają. Również spotkałem się paroma kobietami które potem okazywało się, że mają chłopaków albo niedokończone rozwody. OMIJAĆ ten szajs szerokim łukiem... a jeśli ktoś naprawdę uparł się aby tam szukać to niech zawsze żąda dowodów... czyli screen z rozwodów itd. nie wydziwiam... ale takie teraz są po**ne czasy

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat