o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

Miło spędzę czas :)

[04.05.2017] 15:57
pomysłowyidyskretny92
Nie jestem w średniej wieku, jaka obowiązuje w tym dziale, jednak ciężko jest mi znaleźć kobietę, która ma poukładane w głowie i wie czego chce w przedziale poniżej lat 30. Po części szukam przygód, uwielbiam podróżować i robić szalone rzeczy, jednak przeze wiele lat oddawałem się pracy i toksycznemu związkowi.
Pewnego dnia postanowiłem z miłości wszystko zmienić, oczywiście jak się okazało, druga strona mimo miliona obietnic i kilku lat oczekiwania, odpuściła pod wpływem swoich znajomych.. Jednak otworzyła mi oczy, że można poznać ludzi w towarzystwie których czuć się bezpiecznie, spokojnie, z którymi można porozmawiać i niejednokrotnie świetnie się zabawić w swoim towarzystwie. Są to rzeczy, których przez swój pracoholizm przez kilka lat nie widziałem.
Chcesz popisać? Bez zdjęć? O problemach, o życiu, o ludziach którzy nie zawsze są tacy słodcy? Może później chcesz przejść do konkretów? Randka w ciemno, kolacja, może coś więcej? Napisz..
To, ze jestem młody nie świadczy o tym, że tacy jak wszyscy w moim wieku, nie miałem w życiu lekko i musiałem o wszystko walczyć sam. Obecnie życie zaczynam 3 raz od totalnego zera. Nie szukam sponsorki, a przyjaciółki dla której ja też będę mógł być w tych złych momentach, zarówno pod telefonem jak i mailowo, a z czasem może nawet i osobiście.
Nie jestem typem egoisty, przez co wiele w życiu już straciłem, jednak mogę w zamian za to oddać serce, gdy go tylko będziesz potrzebować. Czy szukam seks zabawki? Na pewno nie zabawki, jesteśmy ludźmi i musimy się wzajemnie szanować.. Jednak seks uwielbiam i z chęcią spędzę wiele miłych wieczorów przy wspólnym poznawaniu swoich potrzeb. Nie - nie wyrywam dziewczyn przez internet i nie sypiam z nimi, jestem stały w tym co robię i nie znoszę skoków w bok.. Pragnę dawki adrenaliny przy każdym pocałunku czy pieszczocie kobiecego ciała.
Brzmi jak poezja? Ale to nie jest poezja, nie piszę książek, rzadko je czytam, kocham filmy, nie jestem milionerem, szukam ludzkiego zrozumienia w trudnym świecie gdzie idzie zwariować, a nawet najbliżsi nie są w stanie dać poczucia wsparcia za Twoimi plecami..
Nie publikuje zdjęć, jestem dyskretny, jestem straszną gadułą, ale nie cwaniakiem, typem faceta, który podobno wymiera. Może błędem jest to gdzie szukam ludzi, te forum, czy jakiś czat, jednak przez znieczulice ludzie zamknęli sie w sobie i nakładają tylko maski, których nigdy nie chcą ściągać - nie jestem zwolennikiem sluchania ideałów, które są samymi klamstwami.. Najlepszych ludzi, jakich poznałem, poznałem własnie przez internet.. Między innymi na tym forum..
jeśli chcesz popisać, spróbować znaleźć cień porozumienia napisz.. chcialbym spotkać i poznać dojrzałą emocjonalnie kobietę, dojrzałą w aspekcie swoich zyciowych decyzji, ale bez maski..
Pozdrawiam i za krytyczne komentarze dziękuję

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.05.2017] 18:23
hellenka
Przepraszam, ja tak bardzo dygresyjnie, ale czuję, że muszę o to zapytać .
Dlaczego używasz niepoprawnego w języku polskim poziomego dwukropka ?
Może nie muszę, ale chciałbym poznać powód .
Co do reszty - przepraszam, proszę na mnie nie liczyć.
Dojrzała emocjonalnie kobieta? Dojrzała w aspekcie swoich życiowych decyzji? Spojrzałam w lustro - nieee, to nie mogłabym być ja .
Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22728577]
[04.05.2017] 19:05
on się chyba
zapatrzył w dzieciatą, która zdania przedzielała dwoma kropkami, no bo to miał być jej "styl" A tak w ogóle, to na szczęście już coraz mniej widać, żeby co chwila zdania kończyć wielokropkami, jak to jeszcze kilka lat temu bywało. Wyglądało to okropnie i strasznie niegramotnie.

IP i czas połączenia logowane. [22728639]
[04.05.2017] 19:22
hellenka
on się chyba (17.05.2017.04 19:05):
zapatrzył w dzieciatą, która zdania przedzielała dwoma kropkami, no bo to miał być jej "styl" A tak w ogóle, to na szczęście już coraz mniej widać, żeby co chwila zdania kończyć wielokropkami, jak to jeszcze kilka lat temu bywało. Wyglądało to okropnie i strasznie niegramotnie.

No właśnie ja nie bardzo się zgadzam z tezą, że to zjawisko zanika.
Przed dzieciatą w ogóle tego nie zauważałam, a kiedy jej dwie kropki zaczęły obsesyjnie atakować me oczy okazało się, że to zjawisko istniało już wcześniej również w miejscach, w których pisywałam, ale nigdy tego świadomie nie odnotowałam.
Teraz mam wyostrzone postrzeganie tego zjawiska i wcale nie jest ono tak rzadkie.
Zawsze interesują mnie motywy użycia: moda? oryginalny styl? nieświadomość niepoprawności?
P.S. Przepraszam, ja często używam wielokropka. Dla mnie to takie niedomknięte drzwi (przez które może i motyl wlecieć, albo mroźne powietrze ).

IP i czas połączenia logowane. [22728657]

» Odpowiedz na ten temat