o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Czy ktoś używał Czarnuszki?

[30.04.2017] 10:06
kubeq94
Witajcie!
Mam pytanie, czy ktoś używał czarnuszki jako lek do stosowania zewnętrznego na łupież i stany zapalne głowy? Przeczytałem tutaj: http://naturaonline.pl/czarnuszka-olej-z-cza rnuszki/
Wiele pozytywnych rzeczy na temat oleju z czarnuszki do stosowania zewnętrznego i chciałbym się dowiedzieć czy to prawda. W wielu przypadkach opisywanych w sieci wypowiadają się, że nawet gdy medycyna zawiodła do czarnuszka pomagała w wielu schorzeniach skóry jak np. łuszczyca i wielu innych. Czy ktoś może odnieść się do tych informacji z punktu widzenia osoby, które miała doświadczyła takich problemów? Dziękuję!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.05.2017] 23:32
majka887
Nie używałam czarnuszki... U mnie najlepiej sprawdziła się kuracja Pirolamem . Kilka miesięcy chodziłam z problemem na głowie i dopiero ta kuracja mi pomogła. W dodatku zostawia bardzo przyjemne uczucie miękkich włosów. A szampon można dostać w aptece.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22733075]
[27.09.2017] 15:32
KasiaMoc
Czarnuszki używam tylko jako posypka do pieczonego chleba, ale słyszałam, że ma wiele zdrowych właściwości.

IP i czas połączenia logowane. [22810901]
[27.09.2017] 16:01
sasza z ukr
Tylko cziernuszka, nie ma nic lepszego. Najlepsza rośnie w zonie pod Cziernobylem.

IP i czas połączenia logowane. [22810914]
[08.10.2017] 11:11
dobre dobre
Dobry dowcip! Lepiej chyba surowiec z Egiptu tak jak tu-> http://podarujzdrowie.pl/olej-z-czarnuszki Nasiona z czarnuszki doskonale sprawdzają się w wypiekach. Jeśli nie chcesz eksperymentować to w co drugiej piekarni dostaniesz chleb z nasionami czarnuszki. Polecam spróbować. Samemu też można upiec, no ale to już metoda dla tych, co im się chce i potrafią upiec chleb. Nasiona można też sypać do rosołu. Dają niepowtarzalny aromat. Oleje na zimno do sałatek.

IP i czas połączenia logowane. [22816137]
[14.12.2017] 20:07
[08.10.2017] 12:12
dobre dobre
I od razu wiecie, głąby, gdzie macie kupować. 69,50 + 9,50 i do koszyka.

IP i czas połączenia logowane. [22816190]
[09.10.2017] 12:22
Leonidas47
A ja jestem zadowolony, że ktoś polecił coś fajnego. W sumie po to czytam wypowiedzi na forum.

IP i czas połączenia logowane. [22816580]
[09.10.2017] 16:39
Leonidas47
W sumie to pracuję w tym sklepiku od cziernuszki, więc tym bardziej jestem zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22816723]

» Odpowiedz na ten temat