o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Nauka + Filozofia + Socjologia
 » Odpowiedz na ten temat

stowarzyszenie nauka, filozofia,... -> humanistyka

[04.04.2017] 10:50
PhiloPolis
Witajcie,
noszę się z założeniem stowarzyszenia (grupy) osób które chciałyby się spotykac raz na jakiś czas, dzielić swoją wiedzą (krótkie wykłady) dyskutować i stworzyć (prawie tajne) stowarzyszenie do którego nie miałby prawa wejść każdy. Byłaby to grupa zamknięta a nowi członkowie byliby przyjmowani tylko z naszej rekomendacji. Chciałbym raz na tydzien, dwa aby spotkania wyglądały następująco: 1) kawa, herbata, pogaduchy 2) konferencja (wykład) co każde spotkanie inna osoba (temat przedstawiam grupie wczesniej aby mogla się nieco przygotować) 3) dyskusja 4) luzne pogaduchy, piwo, kawa
Chciałbym rozwijać to stowarzyszenie. Logo, patron, szyld, ... żebyśmy się z nim identyfikowali i stworzyli coś w perspektywie wielkiego i ważnego nie tylko dla nas. Myślę, że w razie czegoś kontakty w mediach czy na uczelniach mam więc są perspektywy.
Szukam osób pasjonujących się nauką. Ja najbardziej filozofia, psychologia, nauki humanistyczne, wyższa literatura.
Najważniejsze... KRAKÓW

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.04.2017] 13:34
Po co o tym piszesz?
Załóż. Pochodź po okolicznych bramach, zbierz obszczymórków, postaw im piwo i pogadajcie.
Śmiecisz na forum zamiast działać.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22700916]

» Odpowiedz na ten temat