o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko na temat portalu o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Dlaczego nie moge sie zalogowac na koncie???

[23.03.2017] 22:41
m.clover  lenka_83@tlen.pl
Wpisuje poprawne haslo i caly czas dostaje informacje, ze haslo jest niepoprawne! Jak moge sie dostac do mojej skrzynki? I o co w ogole chodzi? Moj mail to moje zrodlo pracy, chcialam zmienic haslo, ale konto mam od nastu lat, konto zakladala mi kolezanka i nawet nie wiem jaka odpowiedz na pomocnicze pytanie podala i czy moja date urodzenia wpisala czy jakas sobie wymyslila! Pomocy!!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.03.2017] 10:22
vipats
witam,
mam ten sam problem, dziś od godzin porannych. również czekam na jakieś rozwiązania..
nie pomaga logowanie z innych komputerów, telefonów i reszty urządzeń mobilnych.jakaś porażka..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22689182]
[25.03.2017] 19:25
a ja wiem
że cały ten portal 02.pl to teraz jedna wielka porażka! Nie tylko nie można dostać sie do swojej poczty, to nowy interfejs jest do dupy! dupy! dupy! Nie można też zalogowac na forum swojego stałego nicka, nie można skasować obrażających tekstów, bo ukazuje się napis: could not open socket /czyli nie działający/ Cały ten portal 02.pl jest teraz jedno Badziewie!

IP i czas połączenia logowane. [22690788]
[29.03.2017] 14:20
kochamgliwice
nie moge sie zalogowac do swojego konta!!!!!!! pisalem na formularzu kontaktowym nikt nie odpowiada a telefon jest niedostepny!!!!! o co chodzi

IP i czas połączenia logowane. [22694676]

» Odpowiedz na ten temat