o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Nauka + Filozofia + Socjologia
 » Odpowiedz na ten temat

Prawda o kosmicznym Systemie Sterującym Nami

[23.03.2017] 19:55
Prawda Uniwersalna
KAŻDY NIEMAL Z ZIEMI.. JEST BOGIEM.. JEŚLI.. MA NAD INNYMI WŁADZĘ, COŚ OD NIEGO ZALEŻY
Tak to jest jeśli się REALIZUJEMYw swoisty a Wzorcowy i Uznawany a Drapieżny, Powszechnieużywany sposób - TRADYCJI NASZEGO GATUNKU,stając się : sędziami, osądzającymi innych, wydającymi nakazy lub osądy, mając władzę i ją sprawując Ten typ widzenia ma bowiem swojeutarte.. mniemania i poglądy, tradycyjne podejście do tematu tzw. DOBREGO POSTĘPOWANIA (różnorako interpretowanego), czyli Ustalonego, Akceptowanego przez Społeczność . Posiadając funkcję Zwierzchnią, dynamiczniejszą i prowadzącą, stajemy się machiną swoistego rodzaju sterowania masami. Potrzebami wywodzącymi się z..czyjegoś, Własnego pola Widzenia i Mentalnościdecydujących.. o oświeceniu lub nakierowywaniu Mas, na jakiś powstający w imaginacji, cel. Kiedy Taki Sposób Interpretacji myśli.. dominuje nad osobowościami, duszami a świadomością w nich (masach), to Narzucany kształt pojęć , przechodzi to na chłonną świadomość kolejnych pokoleń Taki gatunek, ma wtedy już Swoisty, Zaplanowany Kręgosłup (JA), pojęciowy i rodzi się z tego rodzaju utworzoną a już Tradycją Naturalną aczkolwiek nieco w masie zróżnicowaną, ale ten Kształt traktowany zawsze będzie jako ..Zbiorowa, MASOWA PEWNOŚĆ SIEBIE , poziomu zawierającego to, co specyficznie.. Kształtowała ta Święta władza nad innymi.
Od tego stereotypu, ( powszechny w STADACH PROGRAMU NATURA i naszym gatunku) a akceptowany w Naturalnych Reakcjach i Zachowaniach, Narzucanych Światu Zwierzęcemu Ziemi, uznawany jest.. przez nasz gatunek, za Pozytywny rys i potrzeba .. tworzenia Przywództwa nad masami, dominowania nad nimi i My Jako pokolenia w ten sposób post- ępujace, pozostajemy Wszyscy BLOKOWANI takim uznanym, WEWN Typem Tradycyjnych Postrzegań NAM NARZUCANYCH..a przez masy Uznawane Przywództwo pewnych Grup. Taki stosunek, powszechnie traktowany jako Naturalnyw jakiś sposób nas Ukierunkowuje i OGRANICZA ..nasz Model gatunkowy. Nie POZWALA NA POZNAWANIE Czegoś, czego Nie akceptują Prowadzącya dotyczy to REALU, do ktorego umyslowo gatunek nie dorósł aby ODKRYĆ JEGO NADRZĘDNĄ , ORYGINALNĄ a wypaczaną na Ziemi przez Prowadzących, ROLĘ. NIEPOZNANEGO, Realnego i STERUJACEGO Wszelką MATERIĄ SYSTEMU. Tej NADRZĘDNEJ SFERY NAMI Zarządzającej od wieków, widzianej naiwnie, jako boga ..Wszelkiego życia, Stwórcę i Pana ..Życia i Śmierci. Pozostaje więc nadal w naszych pojęciach jako forma Sztuczna, Wymyślona na Ziemi, ta SFERA ZORGANIZOWANA a MECHANICYSTYCZNIE STERUJĄCA MATERIĄ jako wyimaginowany Element Boskiego nieba, Ta Anty Materialna a Niewidzialna sfera, Nieznany a NADRZĘDNY, dla MATERII ŚWIAT, WIEDZA w nim Zawarta a więcDLA FORM ODTWORZONYCH ZAPLANOWANY W SZCZEGÓŁACH WZORZEC ODNIESIENIA Się jako POMOC i OŚWIECENIE umysłowe. Dane do POZNANIA, zaawansowanym formom Życia Materialnego. PROSTYM jeszcze i z Ograniczonym Zaistnieniom, Wspieranym Zawartością Niskiej skali Materialistycznej Zawartości PROGRAMU Uczącego PODSTAW Postrzegania tego, co Niezbędne.. dla Wewnętrznego Samorozwoju.
To Wszechświat MATERIALNY i formy MATERII, Zaplanowane jeszcze przez ABSOLUT w PIERWOWZORZE ( Różnych MODELI ) a więć Przedmiotowe Masy Uzależnione od POMOCY i wydolności (LOSOWO na Ziemi NADAWANYCH Cech do rozwijania w Jednostkowy, ..swoisty sposób formowania. Postęp. jaki widać dziś na Ziemi, zawdzięczamy ZAPROGRAMOWANYM funkcjom SYSTEMU i Jego Nami ZARZĄDZANIU. Masy Materii WSZECHŚWIATA, Osiagają jakiś kształtujący się w ich świadomości Cel, zależny od MODELU w jakim rodzi się myśl, sposób realizacji , nasz Potencjał Wyjściowy jakim dysponujemy np na Ziemi a Ten, jest ..ZBIOREM Osiągnięć TRADYCJI naszego Gatunku. Pozwala nam na to, nasz osobowy ODBIÓR Nieuświadomiony TEGO CO NADAJE NAM TE INSPIRACJE powstające trendy Wewn. Dążeń. Materiał pochodzacy z REAKCJI ZEWN, to przetrawione fragmenty WSPARCIA ZEWN przez indywidualne jednostki.. Zdolności (NADAWANE LOSOWO ) i realizowane.. z.. akceptowanego a Niepojętego.. aż po dzień dzisiejszy WŁAŚCIWIE, ZADANIA JAKIE MA SYSTEM w Stosunku do SWEJ STEROWANEJ MASY, Nauczanych Materialnych. Nieświadomi, my bogowie z Ziemi, Zarządzający innymi, nieświadomi tego że Każda nasza myśl, plan czy pomysł czy celowe dążenia.. są PODSLUCHIWANE i ew REALIZOWANE WSPARCIEM.. dla tych, które wydają..Najsilniejszy Sygnał, są dla Materiiważne(bez względu na to czy są SZKODLIWE czy Bezrozumnie formuowane.. bo i tak wszystko to OBCIĄŻĄ tylko nasze Ind. KONTO JA!). Póżniejsze Efekty, jakie w Przyszłości wywoała. taka nasza działalność, Obciążają KONTO CALEGO GATUNKU.. jeśli te pomysly wiodacych realizuje, uznając naiwnie za postępowe, Ważne, wyzsze pochodzące z wyższej umyslowości Oświecenia.
NASŁUCH naszych Nadawanych w Górę Sygnałów, to Tajemnica Budowy Materialnego modelu, Uzależnionego bo PRZEDMIOTOWEGO i Pustego, wydanego na Czas PROBY co wyzwoli z siebie to WSADY w Każdy model, z możliwością teoretycznie..rozwojową umyslowości swej, jeśli Zdola WYBRAĆ RACJONALNA DROGĘ, instynktowo a to b trudna sztuka, jak się okazalo.. bo od wiekow Nikt poza Niedawnymi Adeptami TRóJKI Z ZIEMI, ktorym Wyszła ta Sztuka bo Dwoje oparlo się na DOSWIADCZENIACH i Wiedzy uzyskanej WYŻSZEJ Jednej osoby Wiodącej, przekazującej Niebezpieczeństwa jakie Czychają na naiwnych a Zastawia NEGATYWNA ODNOGA ..OD PODSTAW ZPLANOWANYCH DLA MATEII NAUCZANIA. ODNOGA stworzona przez Sam Gatunek, Jego Masy pozbawione elementarnych, Rzsądnych Zasad, Zdolności.. do ROZPOZNAWANIA, Wyczuwania..istnienia WZORCA UNIWERSALNEGO WARTOŚCIOWANIA.
Dlatego Tak łatwo wpadają w Zasadzkę ELEMENTU DESTRUKCYJNEGO UCZENIA ichJAK ZOSTAĆ PRYMITYWNĄ NIERACJONALNĄ i Nadal tylko Barbarzyńską FORMĄ. Tym e

   (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

 » Odpowiedz na ten temat