o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

Sposoby na zniwelowanie nieprzyjemnego zapachu z pyska

[22.03.2017] 13:14
baska.kar
Cześć! Są jakieś sposoby na zniwelowanie nieprzyjemnego zapachu z pyska mojego psa?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.03.2017] 16:29
Oczywiście że są
Przykry zapach z pyska bierze się z aktywności bakterii w kamieniu nazębnym zwierzaka. Wystarczy usunąć kamień by zapach zniknął. Można spróbować za pomocą odpowiednich gryzaków lub weterynaryjnie. Ten drugi sposób jest wówczas konieczny gdy kamienia jest dużo. Polega na ultradźwiękowym czyszczeniu zębów z kamienia. Trzeba się jednak liczyć z tym, że kamień będzie się ponownie osadzał, dlatego po tym zabiegu należy również stosować gryzaki czyszczące.
Powodzenia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22687087]
[23.03.2017] 15:59
laryska
Musze się zgodzić. Jak psu brzydko pachnie z pyska to trzeba biec do weta. Może to być powodem wielu dolegliwości. Tu sobie więcej o tym poczytaj: http://portalzdrowiapsaikota.pl/index.php/vi deo/psa-boli-zab/
I umawiaj się do weta!!!

IP i czas połączenia logowane. [22688265]
[29.03.2017] 16:29
wladek221
Mój weterynarz polecił mi gryzaki ora-Vet, regularnie kupuję je moim psom i efekty są świetne. Nie są drogie a do tego bardzo skuteczne. Przy okazji niweluje brzydki zapach!

IP i czas połączenia logowane. [22694859]
[30.03.2017] 16:05
Magda455
Profilaktyczne stosowanie gryzaków jest dobrym rozwiązaniem w higienie jamy ustnej naszego psa. Jak kolega wyżej także sugerował bym OraVet. Po niedługim czasie stosowania problemy powinny zniknąć.

IP i czas połączenia logowane. [22696000]

» Odpowiedz na ten temat