o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Jak zacząć inwestowanie na forex

[20.03.2017] 15:29
jacekperski
Powiedzmy, że w teorii jestem mocny, znam narzędzia, wiem jak się działa, ale kompletnie nie znam się na systemach. Jak powinienem zacząć? Czy ma sens np. zrobienie testu kilku systemów i porównanie ich w ten sposób? Mam się spodziewać zdecydowanych różnic w funkcjach czy raczej nie ma o tym mowy?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.03.2017] 15:02
bomber
To może być dobry pomysł, ale tak naprawdę o systemie decyduje kilka elementów. Na pewno ważne są narzędzia, support, baza wiedzy, konstrukcja systemu transakcyjnego. Warto sprawdzić to dla polecanych systemów i porównać. Kiedy decydowałem się na system, to nie znalazłem np. żadnego, który miałby obligatoryjny stop loss poza Easymarkets, ale to trzeba zawsze sprawdzać na dany moment.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22685824]
[22.03.2017] 15:05
marekkks
Jeśli tylko będziesz miał obligatoryjny stop loss w systemie i gwarancję tego, że nie zejdziesz do ujemnoeg salda to już naprawdę warunki do startu będą spoko. Jednak na takie atrakcje możesz liczyć jedynie w wybranych systemach - zdecydowana większość jest zbyt mała, żeby podejmować takie ryzyko, bo zwyczajnie biorą częściowo odpowiedzialność na siebie.

IP i czas połączenia logowane. [22686992]
[22.03.2017] 19:01
Ankkka
Jeśli się nie znasz to nie wiem czy dobrze abyś zaczynał inwestować?Może lepiej poświęcić swój kapitał komuś kto się na tym zna?Ja np. też się na tym nie znam więc robi to za mnie bank: https://www.eliteprivatebanking.pl/# /pomnazanie-majatku/usluga-doradztwa-inwestycyjnego oczywiście nic bez mojej wiedzy bo każdy krok omawiamy razem-i to tez jest swoją drogą dobra metoda nauki. Więc może przez jakiś czas tak własnie zrób i słuchaj co profesjonaliści mówią, analizuj to i wyciągaj z tego lekcje. Są tez chyba specjalne platformy na których uczysz się inwestować na przykładzie wirtualnych pieniędzy-musisz poszukać.

IP i czas połączenia logowane. [22687277]
[23.03.2017] 14:58
marekkks
Po co przedmówczynio wciskasz taki kit? W taki sposób to można się bawić, a nie zarabiać. I jeszcze ktoś ma podejmować decyzja za was? Poznaj EasyMarkets, masz wersję demontracyjną systemu, masz do dyspozycji wszystkie narzędzia, bazę wiedzy, możesz się kosnultować z ludźmi, którzy stale pracują przy systemie. To dobry start. A na tak naprawdę tylko sam i bezpośrednio możewsz wyciągnąć z tego niezłe pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [22688181]
[24.08.2017] 04:55
[24.03.2017] 15:22
jacekperski
Ale przecież przez brokera to nie bezpośrednio. Sprawdziłem ten system. W kilku miejscach ludzie pisali, że mają najwięcej narzędzi wpływających na bezpieczeństwo transakcji - sprawdzę. Jeszcze do osób doświadczonych - jesteście właśnie w stanie wskazać te najważniejsze narzędzia? Kluczowe? Z których sami korzystacie?

IP i czas połączenia logowane. [22689581]
[27.03.2017] 15:03
marekkks
Zgadza się, ale to jedyna możliwa opcja inwestowania na forex. Narzędzia odpowiadające za bezpieczeństwo? Przede wszystkim odpowiadasz za nie sam, a rozwiązaniami, które mają pomóc jest obligatoryjne stop loss, anulowanie operacji, gwarancja utrzymania nieminusowego salda, stale spready, brak poślizgów w cenach transakcyjnych. I właśnie te narzędzia/rozwiązania musisz poznać zanim zainwestujesz realne pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [22692370]
[28.03.2017] 14:55
slawekmichalek
Zasada jest dosyć prosta. Jeśli siadasz na systemie forex, a nie masz o tym pojęcia i przy okazji system nie daje obligatoryjnego stop loss, to nawet nie zauważysz kiedy wyzerujesz konto. Początek inwestowania to demo systemu, dalej to niewielkie kwoty, a przede wszystkim znajomość narzędzi. Ktoś kto inwestuje nie mając o tym pojęcia może jedynie stracić pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [22693459]
[30.03.2017] 15:28
hermets
Forex to zagadnienie do ogarnięcia, podobnie każde inne. Trzy kluczowe elementy to stały spread, gwarantowany stop loss i ochrona przed negatywnym bilansem strat, przynajmniej w tym systemie. Do tego dealCancellation i masz już pakiecik, który zapewnia bezpieczeństwo, albo inaczej - maksymalnie minimalizuje straty.

IP i czas połączenia logowane. [22695954]
[31.03.2017] 15:07
radekmos
Pamiętajcie - każda inwestycja wiążą się z ryzykiem, a akurat na forex to ryzyko można mocno ograniczać. System z odpowiednimi narzędziami mocno ograniczajcymi ryzyko, jest tutaj absolutną podstawą i głównie tego powinniście pilnować. Zresztą - widzę, że temat sensownych narzędzi został już omówiony.

IP i czas połączenia logowane. [22696975]
[03.04.2017] 14:57
forter
Forex można traktować jako sposób na życie, a to, że system EasyMarkets w tym momencie jest raczej najbardziej funkcjonalny, daje największe możliwości, ma optymalne narzędzia. To nie jest tak anulowanie operacji czy stop loss w takim wydaniu jest potrzebne tylko kiedy zaczynasz. Jestem 4 rok na forex i dla mnie te narzędzia dalej są kluczowe.

IP i czas połączenia logowane. [22699967]
[10.04.2017] 14:48
jordanh
Tak całkowicie obiektywnie - czy mając około 4 tysięcy złotych do inwestowania na forex, jest w sens w ogóle zaczynać? Jaka kwota całkowicie obiektywnie będzie odpowiednia? Jaki system inwestowania zakładać na początek?

IP i czas połączenia logowane. [22704784]
[11.04.2017] 15:34
adamdolski
Przede wszystkim - rozsądne korzystanie z dostępnych narzędzi. Kolejna kwestia - bazowanie początkowo na niewielkich kwotach i ogólnie rozsądne inwestowanie, poprzedzone przygotowaniem. Zgadzam się równie z tym, że kluczowe znaczenie ma dopasowanie systemu. Chodzi o bezpieczeństwo. Na pewno nie jest rozwiązaniem stawianie na byle jakie systemy. A już podstawa dla tego systemu to obligatoryjne stop loss.

IP i czas połączenia logowane. [22705765]

» Odpowiedz na ten temat