o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Jak zacząć inwestowanie na forex

[20.03.2017] 15:29
jacekperski
Powiedzmy, że w teorii jestem mocny, znam narzędzia, wiem jak się działa, ale kompletnie nie znam się na systemach. Jak powinienem zacząć? Czy ma sens np. zrobienie testu kilku systemów i porównanie ich w ten sposób? Mam się spodziewać zdecydowanych różnic w funkcjach czy raczej nie ma o tym mowy?

   (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.03.2017] 15:02
bomber
To może być dobry pomysł, ale tak naprawdę o systemie decyduje kilka elementów. Na pewno ważne są narzędzia, support, baza wiedzy, konstrukcja systemu transakcyjnego. Warto sprawdzić to dla polecanych systemów i porównać. Kiedy decydowałem się na system, to nie znalazłem np. żadnego, który miałby obligatoryjny stop loss poza Easymarkets, ale to trzeba zawsze sprawdzać na dany moment.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22685824]
[22.03.2017] 15:05
marekkks
Jeśli tylko będziesz miał obligatoryjny stop loss w systemie i gwarancję tego, że nie zejdziesz do ujemnoeg salda to już naprawdę warunki do startu będą spoko. Jednak na takie atrakcje możesz liczyć jedynie w wybranych systemach - zdecydowana większość jest zbyt mała, żeby podejmować takie ryzyko, bo zwyczajnie biorą częściowo odpowiedzialność na siebie.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22686992]
[22.03.2017] 19:01
Ankkka
Jeśli się nie znasz to nie wiem czy dobrze abyś zaczynał inwestować?Może lepiej poświęcić swój kapitał komuś kto się na tym zna?Ja np. też się na tym nie znam więc robi to za mnie bank: https://www.eliteprivatebanking.pl/# /pomnazanie-majatku/usluga-doradztwa-inwestycyjnego oczywiście nic bez mojej wiedzy bo każdy krok omawiamy razem-i to tez jest swoją drogą dobra metoda nauki. Więc może przez jakiś czas tak własnie zrób i słuchaj co profesjonaliści mówią, analizuj to i wyciągaj z tego lekcje. Są tez chyba specjalne platformy na których uczysz się inwestować na przykładzie wirtualnych pieniędzy-musisz poszukać.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22687277]
[23.03.2017] 14:58
marekkks
Po co przedmówczynio wciskasz taki kit? W taki sposób to można się bawić, a nie zarabiać. I jeszcze ktoś ma podejmować decyzja za was? Poznaj EasyMarkets, masz wersję demontracyjną systemu, masz do dyspozycji wszystkie narzędzia, bazę wiedzy, możesz się kosnultować z ludźmi, którzy stale pracują przy systemie. To dobry start. A na tak naprawdę tylko sam i bezpośrednio możewsz wyciągnąć z tego niezłe pieniądze.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22688181]
[25.03.2017] 14:36
[24.03.2017] 15:22
jacekperski
Ale przecież przez brokera to nie bezpośrednio. Sprawdziłem ten system. W kilku miejscach ludzie pisali, że mają najwięcej narzędzi wpływających na bezpieczeństwo transakcji - sprawdzę. Jeszcze do osób doświadczonych - jesteście właśnie w stanie wskazać te najważniejsze narzędzia? Kluczowe? Z których sami korzystacie?

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22689581]

 » Odpowiedz na ten temat