o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne tematy
 » Odpowiedz na ten temat

Program ZwCad 2017 architekt

[20.03.2017] 13:03
Deno221
Cześć Mamy tutaj jakiś architektów, bo chciałem dopytać dokładnie o to na jakim programie projektujecie? Szukam czegoś nowego właśnie dla siebie. Najlepiej w wersji 64 bito-owej.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.03.2017] 07:50
JanuszMajch
Witam kolegę po fachu Wybrałeś moim zdaniem najlepsze rozwiązanie z tego wzgledu że ja również używam tego programu Szybki, nie tnie na wersji 64 bitowej super się pracuje. Dodatkowo masz na początku w cenie szkolenie z obsługi jak nie ogarniasz. A testowałeś go przez 30 dni za darmo na pełnej wersji? Bo dają taką opcję

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22687715]
[29.03.2017] 22:41
Norbix88
No masz wersję testową tego programu aż na 30 dni w pełnej wersji testowej, więc myślę że jednak możesz go na spokojnie sprawdzić. Co do ceny to nie jest wysoka z aktualizacja do nowszej wersji, kompatybilny i moim zdaniem najlepsza wersja jaka do tej pory od nich wyszła i to zdecydowanie.

IP i czas połączenia logowane. [22695327]
[06.04.2017] 19:39
CzesiekKoli
Jest na tnie moment moim numerem jeden. Na ZwCad pracuje w domu natomiast w biurze już na innym. Moim zdaniem akurat najnowszą wersję 2017 dopracowali już prawie do końca. W końcu funkcjonalnie ktoś to zrobił.

IP i czas połączenia logowane. [22703386]
[11.04.2017] 21:36
SebastianMajko
Witam wszystkich w temacie, ogólnie powiem Wam, ze czytałem temat 2 tygodnie temu i postanowiłem na własnej skórze sprawdzić ten program w wersji testowej. Na ten moment jest na tak, dużo lepszy od poprzedników i też innych programów do projektowania podobnej klasy. Jednak jakość nakładek jak ZwTraffic, szybkość obsługa obrazów rastrowych i bloków dynamicznych na najwyższym poziomie. 64 bitowa wersja fajnie śmiga na nowym komputerze

IP i czas połączenia logowane. [22706162]

» Odpowiedz na ten temat