o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Problem z brakiem orgazmu u faceta

[18.03.2017] 23:35
Ultimately_yours
Cześć
Jak to jest że mnóstwo facetów ma problemy z przedwczesnym wtryskiem i można o tym sporo poczytać a nikt nie skarży się na kłopot z osiągnięciem orgazmu? Bo ja tak mam i nawet dwoje seksuologów się poddało. Jedyne co się dowiedziałem to "że to w głowie" itp.
A ja od początku życia seksualnego, już dobre z 20 lat, mam problem aby dojść do orgazmu! No mogę się na śmierć zaj...ć i nie umiem dojść. Dziewczyny lubią dłuższe stosunki ale po pół godzinie lub godzinie to już też narzekają i chcą abym doszedł i skończył. A ja nie potrafię! Po prostu się zacinam i choćbym bardzo bardzo chciał, i jestem na samym skraju przed orgazmem - to coś mnie blokuje i nie mogę. Sprawdzone z kilkunastoma partnerkami przez wiele lat. Oczywiście czasem się udaje ale im jestem starszy tym trudniej. Szczupły, wysportowany, zdrowy tryb życia itp...
Macie jakieś pomysły?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.03.2017] 10:31
SebastianSopot
Może jest u ciebie jakaś blokada w głowie... może za bardzo podświadomie skupiasz sie na tym, że to nie wyjdzie... może warto iść do lekarza. Wielu ludzi się tego wstydzi ale lekarz może bardzo być pomocny. Może warto też spróbować jakiejś naturalnej suplementacji ? Z tego co czytam w necie i co testowałem w życiu to piorunem pomaga Long Men.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22684305]
[20.03.2017] 23:44
Ultimately_yours
(...)Może warto też spróbować jakiejś naturalnej suplementacji ? Z tego co czytam w necie i co testowałem w życiu to piorunem pomaga Long Men.

Znów wyczuwam kolejnego trola, który tylko szuka okazji aby wcisnąć nazwę jakiegoś supla.
No i na co pomaga ten LongMen? Może na przedłużenie stosunku? No tego mi akurat nie trzeba
Poza tym napisałem że 2 seksuologów już testowałem i brak konkretnych pomysłów. A jak tak mam _od_zawsze_, że ciężko mi dojść do końca. Chyba kiedyś zaczęło się od zbytniego skupiania na partnerce i przełużania stosunku "bo dziewczyny nie lubią za szybko". No kurde, ale to teraz przegięcie w drugą stronę, bo okazuje się że za długo to one tez nie lubią, a poza tym to sie można na śmierć zaje...ać, no nie?
Dochodzę już prawie do samego końca, chcę jak cholera, mięśnie i zmysły napięte do granic że aż drżą i ..... nic. Masakra, mówię wam. Any ideas?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22685273]

» Odpowiedz na ten temat