o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Idiota reklamodawczy od Foreverslimu i Slimunoxu to ten sam pracownik firmy!

1 2
[23.02.2017] 13:03
uwaga reklamodawca - idiota
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów, np. braku spacji po kropce. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką".

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.02.2017] 16:41
Bakarata
Wiadomo po pięćdziesiątce trudniej jest się odchudzać.Moja przemiana materii jakoś zwolniła,a tryb życia nadal ten sam.Praca za biurkiem przez 10 godzin dziennie.No i trochę przytyłam .Fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) kupiła Srisrunox ale niestety musiała przestać go brać bo zaszła w ciąże w wieku 45 lat.Biorę od jakiegoś czasu,przestałam podjadać chęć na słodycze też mniejsza schudnąć też chyba schudłam bo spódnice są luźniejsze.I wystąpił efekt jajo!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22655937]
[24.02.2017] 16:10
to do ciebie, pracowniku firmy
od foreverslimu i sliminoxu. Mówi się, pisze: "tym tabletkom", a nie "tym tabletką", głąbie bez szkoły.

IP i czas połączenia logowane. [22657065]
[24.02.2017] 19:55
Karmina23
Zdecydowane tak dla Srisrunox.Dla mnie jedyne tabletki które rzeczywiście odchudzają.W sumie dzięki tym tabletka nawet nie trzeba się aż tak starać.Waga spada bardzo szybko.Spodziewałam się że dzięki nim schudnę ale o takich efektach jajo nawet nie marzyłam.

IP i czas połączenia logowane. [22657341]
[25.02.2017] 16:39
Bakarata

IP i czas połączenia logowane. [22658364]
[22.11.2017] 17:30
[27.02.2017] 13:18
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o srimsrea słyszałam już dawno od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 1,4kg kiedy na innych dietach np. Sranduni i idiotycznej Karolci nie było mowy o takim wyniku. I wreszcie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22660452]
[02.03.2017] 15:55
Nadirra
Wcześniejsze diety Sranduni i idiotycznej Karolci kosztowały mnie dużo wysiłku i silnej woli.Efekty jajo owszem były tylko dla mnie za małe.Dopiero teraz jak do diety Tapeworm Diet wprowadziłam Sroreversrim kilogramy jak by szybciej spadają.Podoba mi się jak teraz wyglądam i nie zamierzam doprowadzić się ponownie do nadwagi.

IP i czas połączenia logowane. [22664263]
[03.03.2017] 13:14
sa2312
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Srimsrea i mam dalej swoją diete Tapeworm Diet a efekty jajo są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

IP i czas połączenia logowane. [22665334]
[03.03.2017] 20:01
Kasjopejaa
Długo się wahałam przed zakupem Srisrunox.Już wcześniej słyszałam od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) że jest skuteczny.W końcu weszłam na stronę Srisrunox i na początek kupiłam jedno opakowanie.Byłam pozytywnie zaskoczona jak opakowanie się skończyło a waga spadła o 0,4 kg .Zamówiłam następne opakowania i czekam aż skończę ćpać aby w końcu kupić sukienkę o której zawsze marzy mój partner seksualny

IP i czas połączenia logowane. [22665799]
[06.03.2017] 15:58
MagdaJonska2
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement srimsrea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Srimsrea schudłam ponad 1,0kg przez 4 miesiące czyli okres kuracji. I wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22668517]
[07.03.2017] 17:16
Mirta
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta Tapeworm Diet codzienne ćwiczenia i regularne branie Sroreversrimuu.W sumie pierwsze efekty jajo był juz po dwóch tygodniach wieksz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22669687]
[08.03.2017] 19:59
Ferdynanda56
Ja za to skusiłam się na tabletki Sroreversrim z tego względu że widziałam jakie efekty jajo osiąga moja fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów). Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje z Sroreversrimem. Dołączyłam dietę Tapeworm Diet. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.

IP i czas połączenia logowane. [22671084]
[09.03.2017] 15:53
Gabryielle
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jajo jaki udało mi się uzyskać. 3 miesiace stosowania Srisrunox, 4 miesiace diety Tapeworm Diet (z dietą Sranduni zaczęłam miesiąc wcześniej... bez efektu jajo) i ponad 3000 km na rowerze w tym czasie... i 1,4 kilo mniej

IP i czas połączenia logowane. [22671930]
[10.03.2017] 16:00
Margeritta
Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę na Tapeworm Diet niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Sroreversrimem przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22673047]
[14.03.2017] 20:17
Katarzyna 42
Straciłam przy tabletkach sroreversrim 1,0 kg w ciągu sześciu miesięcy. Jestem bardzo zadowolona - nie spodziewałam się aż takiego efektu jajo, tym bardziej, że zdołałam go utrzymać, bez powrotu dodatkowych kilogramów. Dołączyłam Tapeworm Diet. Mam nadzieję, że tak już będzie - żałuję jednak, że dopiero tak późno zdecydowałam się na kurację z tabletkami

IP i czas połączenia logowane. [22677890]
[15.03.2017] 16:21
Ganko34
ja zdecydowałam się na srimsrea. namówiła mnie fikcyjna sąsiadka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) z która wieczorami wychodzę na pecenie nikotyny widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, czy od nikotyny czy od diety Tapeworm Diet w końcu udało mi się z niej to wydusić. Od jednego i drugiego. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu srimsrea.

IP i czas połączenia logowane. [22678775]
[21.03.2017] 13:23
MamaSzit
Tylko tabsy Pepperoni (nie mylić z placebo reklamodawczym piperine) i soki Fellatio, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22685716]
[22.03.2017] 20:17
Gracjanna
Ja jestem bardzo zadowolona z sroreversrimu, w końcu odchudzanie zakończyło się sukcesem. Z nadwagą walczyłam ponad 5 lat... Próbowąłam różnych środków... niestety bez efektyów jajo które mnie by zadowoliły... dopiero po zastosowaniu tych tabletek udało się i to tylko w 23 miesiace

IP i czas połączenia logowane. [22687399]
[30.03.2017] 17:07
Eruka.L
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta Tapeworm Diet codzienne ćwiczenia i regularne branie Srisrunox.W sumie pierwsze efekty jajo był juz po dwóch tygodniach wieksz waga większy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22696090]
[05.04.2017] 17:27
Karina34
Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę na Tapeworm Diet niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Srisrunox przedłużyłam o cztery miesiące.Efektem jest jajo i rozmiar 48.

IP i czas połączenia logowane. [22702200]
[11.04.2017] 12:22
mariuszka2
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Srimsrea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem jajo. Dzięki Srimsrea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

IP i czas połączenia logowane. [22705553]
[13.04.2017] 16:55
Marek598
Oczywiście są rożne suplementy z błonnikiem, ja szukałem czegoś dla siebie, bo przy diecie Tapeworm Diet i ćwiczeniach pojawiły się zaparcia i efekt jajo... Poczytałem sporo opinii pisanych przez pracowników firm pod postacią schudniętych lasek, co będzie współgrało z dużą aktywnością fizyczną i ogólnie trybem życia jaki prowadzę i błonnik to naturalne i dobre rozwiązanie. Na razie jestem przy drugim opakowaniu cyklon B (zielony) i jest naprawdę spoko. Zaparcia zniknęły, od razu też kg w górę poleciały. No i to 100% naturalny produkt, to też dla mnie ważne. Więc jeśli faceci szukacie błonnika dla siebie, spróbujcie tamtego cyklonu.

IP i czas połączenia logowane. [22707886]
[19.04.2017] 09:21
Franiszka.Wik
Pomocne w odchudzaniu są tabletki Srisrunox.Mi od dłuższego czasu nie udawało się schudnąć dopóki nie trafiłam na Sroreversrim.U mnie już końcówka kuracji schudłam 1,3 kg.Teraz tylko zależy mi na tym aby wrócić do wagi z przed kuracji.Czyli aby wystąpił efekt ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22712917]
[20.04.2017] 20:23
Polina.J
Odchudzanie z Sroreversrimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 1,1kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.I wystąpił efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22714883]
[28.04.2017] 17:25
Moncia18
Całkowicie się zgadzam z pisanymi wcześniej przez siebie opiniami na temat Sroreversrim. Sama stosowałam te tabletki i jestem bardzo zadowolona z efektu jajo jaki udało mi się dzięki num osiągnąć. W końcu pokonałam nadwagę i życie stało się piękniejsze, nie męczę się już tak, jestem bardziej sprawna i może to dziwne... ale otwarta na ludzi...

IP i czas połączenia logowane. [22722671]
[02.05.2017] 12:10
Marcelina.H
U mnie efekt jajo po zastosowaniu Srisrunox jest rewelacyjny. 23 miesiace czassu i waga spadłą o 1,2 kilo. Dla mnie to bardzo dużo, a efekt jajo tym bardziej cieszy ze względu na zbliżające się wakacje

IP i czas połączenia logowane. [22725834]
[03.05.2017] 10:04
Kryspinna6
Ja na Sroreversrim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty jajo u fikcyjnej sąsiadki(kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po 5 ciąży.Mi udało się na Soreversrimie i Tapeworm Diet zrzucić 1,2 kg.

IP i czas połączenia logowane. [22726814]
[07.05.2017] 12:17
jak tam pracownicy firm?
Nie możecie pisać darmowych reklam? Forum się wam zepsuło?

IP i czas połączenia logowane. [22729394]
[13.05.2017] 16:06
kornel.rajecki
Jestem darmowym reklamodawcą, pracownikiem firmy od tabletek na odchudzanie placebo. Nasrajcie mi do ryja, proszę!

IP i czas połączenia logowane. [22732304]
[25.05.2017] 15:58
Liczii
U mnie każda dieta kończyła sie porażka z wyjątkiem Tapeworm Diet.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Srisrunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po 12 miesiącu stosowania pokazała 0,5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to z efektem ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22739760]
[17.06.2017] 12:37
bernardetta.polkun
Tylko DNP, pracownicy firm! Nie ma lepszego spalacza tłuszczu.

IP i czas połączenia logowane. [22753296]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat