o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Akcesoria samochodowe (oleje, filtry etc) gdzie?

[10.02.2017] 11:33
Nejroj
Jak w temacie, skąd kupujecie takie rzeczy do auta? sporo jest sklepów, sprzedawców różnych markowych np olejów samochodowych, ale czy markowe znaczy lepsze? czym się generalnie kierować przy kupowaniu takich rzeczy? po cenach w sieci widziałem, że np Lucart ma np oleje, filtry, akumulatory znanych marek a ceny niskie, jak to działa?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.02.2017] 12:43
Palius
Lucart ma takie rzeczy tanio, jak nie ma w Twoim mieście placówki to kup przez internet od nich. Szkoda że nie ma placówek w każdym mieście bo tylko Lucart ma w ofercie akumulatory KOZAK, w dodatku za małe pieniądze.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22645477]
[15.02.2017] 11:55
turekman
U nas w mieście jest punkt sprzedaży Lucarta i ja zawsze tam kupuję. Ceny maja dobre a i obsługa zawsze coś potrafi doradzić. Oleje, filry, akumulatory mają z wielu dobrych marek w konkurencyjnych cenach.

IP i czas połączenia logowane. [22646602]
[16.02.2017] 12:32
Bertis
A mogę zamówić przez internet od tego lucarta coś? bo kojarzę skądś tą firmę, i zdaje się, że kiedyś coś od nich kupowałem, tylko nie pamiętam gdzie. Bodajże olej albo filtr.

IP i czas połączenia logowane. [22647805]
[17.02.2017] 10:54
osiek275
Bertis (17.02.2017.16 12:32):
A mogę zamówić przez internet od tego lucarta coś? bo kojarzę skądś tą firmę, i zdaje się, że kiedyś coś od nich kupowałem, tylko nie pamiętam gdzie. Bodajże olej albo filtr.

Tak możesz, chodź ja kupuję od tej firmy stacjonarnie bo mają punkt sprzedaży w mojej miejscowości, zawsze mogą coś doradzić itd, szkoda, ze nie mają dużo punktów stacjonarnych bo mają dobre ceny i sporo ludzi tam kupuje

IP i czas połączenia logowane. [22648649]
[17.01.2018] 22:59
[31.03.2017] 09:29
javvoris
Lucarta znam już od dawna i tam właśnie się zaopatruję w oleje silnikowe Valvoline, które jak dla mnie są jakościowo najlepsze i te wszystkie "super świetne" marki biją na głowę

IP i czas połączenia logowane. [22696680]
[13.11.2017] 11:00
qarmedyl
Bardzo szeroki wybór akcesoriów i części samochodowych można znaleźć na stroniewww.polamel.com.pl Sam zamawiam części od nich i mogę potwierdzić, że mają produkty wysokiej jakości w swojej ofercie.

IP i czas połączenia logowane. [22835292]
[13.11.2017] 11:31
rambler
Tylko Rambler. Największy wybór części i akcesoriów samochodowych w niskich cenach.
http://nova.rambler.ru/search?

IP i czas połączenia logowane. [22835324]

» Odpowiedz na ten temat