o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Wolę wyższe - brak zrozumienia

[06.02.2017] 23:48
dejv93
Witam,
Postanowiłem dziś popisać co nieco o moim problemie jakim jest moje cholerne zboczenie. Tak wolę, wyższe od siebie dziewczęta. Napiszecie, ze to nic takiego, że takie też zasługują na miłość (tak jak na innym forum) albo wprost mnie wyśmiejecie. Mam to gdzieś. Tak czy siak nie czuję się prawie wcale zrozumiany. Wiecie, czuję się jak zwykły ludzki odpad, śmieć, tylko dlatego, że mam czelność mieć swoją zrytą seksualność. Rodzina o tym nie wie, znajomi też nie, poza dwoma koleżankami. No i lekarze.
Dlaczego tak emocjonalnie? Zawsze byłem opętany wizją życia i śmierci w samotności. Zawsze te same wizje chore we łbie, jeśli był jakiś płacz po kątach za dziecka to tylko z tego powodu. Do dziś zdarzy mi się, że mnie to łamie. Każda kobieta się puka w czoło na myśl o niższym facecie. Każda kolejna odsyła mnie z kwitkiem, na portalach randkowych. Staram się wychodzić naturalnie, nie wspominać o tym na początku znajomości ale mimo to, gdzie się nie ruszę w internecie widzę elaboraty na temat "kobieta zawsze winna mieć wyższego partnera".
Sprawa jest dla mnie przerażająca. Psychiatrzy stwierdzili, coś w rodzaju kompulsywnej makrofilii, jak każda inna parafilia, no może poza zoofilią i pedofilią, nie rozumiana przez nasze społeczeństwo. Proponują mi terapię ale na to muszę odkładać sukcesywnie górę szmalu, bo państwo nie refunduje psychiatry ani seksuologa.
Ach zapomniałbym o suchych faktach. Już lada dzień 24 urodzinki a ja wiecznie sam. Zero randek, zero nic. Mam 180 cm a szukam takiej dziewczyny 190-210 cm, no w zasadzie im więcej tym lepiej. Wszystkie poniżej 180 są dla mnie obrzydliwe. Z szacunkiem dla was Pań no ale opowiadam tylko o swoim zrytym berecie. Cieszcie się, że macie ludzkie, naturalne odruchy seksualne. Masa różnych zboczeńców stawia się w ośrodkach gdzie ja. Po prostu przy niższej nawet nie mam ekhm erekcji. Tak wzrost na mnie oddziałuje.
Chcę wybuchnąć. Nigdy nie miałem pomysłu gdzie można znaleźć kogoś takiego. Czy aby to nie szaleństwo. Nic już nie wiem. Nienawidzę samego siebie. Niech się wypchają ewentualne gimby, bo takie na pewno się znajdą gdzieś tu w komentarzu. Nie rozumiem dlaczego u naszej rasy musi być tak, podczas gdy w większości owadów, ptaków, gadów to samica jest znacznie większa od samca. Wierzę beznadziejnie, że ktoś kiedyś złapie mnie za rękę i przetłumaczy mi do rozumu albo może pokaże dojście do tych "gigantek".

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.02.2017] 14:00
pomocna ręka sprawiedliwości
Rozwiązanie Twojego problemu jest proste, ale będzie wymagać od Ciebie siły woli i samozaparcia w realizacji planu.
Chcesz się umówić z wyższą od siebie dziewczyną? Co w tym trudnego? Większość kobiet, z którymi się spotykałem, była co najmniej równego ze mną wzrostu. Ale ja nie robiłem z siebie ofiary. Chcesz pogadać, podaj majla. Możesz sobie na tę okazję stworzyć jakiś sztuczny, jak masz obawy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22641059]
[16.02.2017] 00:25
dejv93
Dziwnie się czyta o kimś, że robi z siebie ofiarę, gdy się jest przeżartym samotnością. A proszę mi wierzyć, sam byłem całe życie i jestem jednostką która wyjątkowo ciężko to znosi. Staram się o niej nie myśleć ale tak jak jest tu napisane, i to wymaga szalenie ogromnego samozaparcia.
Jak na tą chwilę to chciałbym poznać odpowiedź na ten fenomen: gdzie poznać kogoś naprawdę wysokiego oraz kogoś kto by mnie zaakceptował.
Dotychczasowe życie pokazało mi dobitnie, że raczej nie mam na co liczyć. Rozmawiałem na ten temat z ok. 50 dziewczętami w życiu i jakieś 90% z nich stwierdziła, że to kobieta powinna być niższa w związku, inaczej sobie związku nie wyobrażają. Oczywiście nie wiedziały o tym, że jestem makrofilem, zawsze wstydziłem się swojego zboczenia. Lekką ręką licząc, na portalu randkowym, gdzie jestem od 3 lat, 2/3 ogłoszeń zawiera postulat "partner powinien być wyższy". Nic zatem dziwnego, że przez lata uznałem, że jestem na totalnie straconej pozycji.
Podaję mejl: dwdslsrk@gmail.com

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22647465]

» Odpowiedz na ten temat