o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko na temat portalu o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Zniknęły wiadomości od Allegro na poczcie

[12.01.2017] 16:57
k1n
Witam
Mam problem z pocztą o2 - potrzebowałem ostatnio danych sprzedawcy od którego kupiłem przedmiot na Allegro. Mam specjalną pocztę przeznaczoną do Allegro i nie kasuje z niej żadnych wiadomości. Chciałem znaleźć e-mail od Allegro z informacją o zakupie, ale okazało się że nie mam na poczcie takiej wiadomości. Sprawdziłem dokładnie i nie mam na poczcie wiadomości od Allegro otrzymanych pomiędzy majem 2014 roku, a majem 2015 roku. Wiadomości z innych adresów (np. od firm kurierskich czy bezpośrednie maile od sprzedających) z tego okresu są dostępne na poczcie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tych wiadomości? Nie korzystałem z programów pocztowych - zawsze logowałem się przez stronę www. Teraz spróbowałem pobrać wiadomości za pomocą Outlooka jednak również nie ma tam wspomnianych wiadomości (próbowałem IMAP i POP3).
Oczywiście napisałem do Działu Obsługi Klienta - dostałem odpowiedź, że w ostatnim czasie wiadomości nie zostały skasowane i po tak długim czasie nie są w stanie stwierdzić kiedy zostały skasowane. Ja też nie wiem kiedy dokładnie te wiadomości zniknęły - dopiero teraz ich potrzebuje.
Pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat