o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ekologiczne życie
 » Odpowiedz na ten temat

smog smog i jeszcze więcej smogu

[09.01.2017] 19:33
Maćkowski
Dzisiaj darmowa komunikacja u nas więc jest dobrze ale nikt się nie zastanawia nad tym dlaczego i że jednak przydałoby się naprawdę coś zmienić w tym zapyziałym kraju żeby i mieć luksus, i żeby nie cierpiało na tym jednocześnie środowisko. Aktualnie zastanawiam się nad pojazdem elektrycznym ale to durne państwo nie proponuje żadnych sensownych dopłat w tym zakresie, więc będzie łatać efekty zamiast zapobiegać a kasa pójdzie pewnie na to jeszcze większa niż gdyby zafundowali dopłaty. Cóż, pozostaje czekać chyba bo nie stać mnie na jednorazowy wydatek tego typu ani kredyt też mi się w takiej kwocie nie uśmiecha. Może chociaż uda mi isę posłuchać waszej opinii nt. pojazdów elektrycznych? Ktoś posiada i może ocenić?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.01.2017] 14:03
pawełfurman
Generalnie jeden dzień darmowej komunikacji nic raczej nie zmieni i trzeba pomyslec o kasie na realne stłamszenie problemu w zarodku, zamiast na Rydzyka to może jednak na wymiane tych piecy (pieców) ludziom to by realnie pomogło. no i tak jak jest w holandii na przykład - kupujesz auto elektryczne - dostajesz darmowe ładowanie od państwa przez dwa lata tego cudu techniki.. chociaż szczerze powiedziawszy to prąd i tak jest tańszy od benzyny czy oleju napędowego więc całkiem możliwe że sukcesywne wprowadzanie na ulice eketryków by poprawilo nasza sytuacje. Pozdrawiam!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22595565]
[10.01.2017] 15:21
shrek
No właśnie bezpośrednio ja ne mam auta ale sąsiad jeździ służbowym i mówi że ładowanie go jest wielokrotnie tańsze niż wychodzi eksploatacja w zwykłym. No tyle, ze wydanie pieniędzy na start - tu się trzeba liczyć z wyższą kwotą. Ale jest to poświęcenie na które jestem gotów!

IP i czas połączenia logowane. [22595692]
[10.01.2017] 16:11
no dobra
koniec urzekających historii i owijania w bawełnę. Czekamy na konkretnie marki, nazwy salonów i linki reklamodawcze, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22595767]
[10.01.2017] 16:14
pawełfurman
wiesz, to jest raczej inwestycja która szybko się zwróci tak mi się wydaje patrząc na przykład na wyliczenia Tesli to przejechanie 100km kosztuje cie około 7 ziko, więc to duży zwrot w skali miesiąca już, nie mówiąc o skali roku no i o gabarytach sprzętu o jakim rozmawiamy

IP i czas połączenia logowane. [22595773]
[25.11.2017] 06:46
[11.01.2017] 18:45
staruch55
ja to sie w sumie nie znam w sensie praktycznym ale troche wiadomosci o tych elektrykach poczytałem i wg mnie to całkiem spoko pomysl sie przesiasc na cuś takiego bo to i sterowność lepsza i budowa prostsza raczej no i zagrozenie wypuchem podczas kolizji mniejsze

IP i czas połączenia logowane. [22597502]
[12.01.2017] 10:23
xxxxxbb
haha zagrożenie wybuchem skutera - mega!

IP i czas połączenia logowane. [22598071]
[14.01.2017] 15:39
szukaczłukasz
ja się przymierzam do zakupu może niekoniecznie dla siebie, ale dla zony, ona całe życie rowerem zasuwa po 4-5 km do pracy i z pracy światek piątek deszcz, śnieg etc - utrzymanie dwoch samochodów to jednak zbyt duży dla nas koszt, a i ten ktory mamy to strach żeby do niego siadała to jak się jej gdzieś rozkraczy to koniec sobie kobita nie poradzi ale jeszcze sie nie zdecydowalem na jakis konkret

IP i czas połączenia logowane. [22601086]
[15.01.2017] 00:17
barbecue
w śnieg rowerem?? no to Ci powiem, masz żonkę nie do zdarcia! to wyjątkowe warunki, trzeba się przygotować że im szersza opona tym lepiej się poruszać. nie znam jednośladu, który byłby dobrym zamiennikiem dla roweru. samochód i koniec.

IP i czas połączenia logowane. [22601678]
[15.01.2017] 11:22
szukaczłukasz
Ale ja mam żonę, nie żonkę. Żonka to określenie seksistowskie.

IP i czas połączenia logowane. [22601972]
[16.01.2017] 13:28
albercik11
czyli taki nieskomplikowany w treści i formie skuter elektryczny byłby niebanalnym rozwiazaniem nie tylko dla @szukaczłukasz ale i wydaje mi się,że dla mnie też, tylko tego zła tyle na rynku że nie wiadomo w co ręce wsadzić.. no ale nic, to trzeba na chłopski rozum wpisać w gugla i zobaczyć co tam świat internetu dla nas ma. kwestia tego, czy to rzeczywiście te baterie takie wytrzymałe? Przecież to jak w komórkach, musi sie zużywać!

IP i czas połączenia logowane. [22603641]
[17.01.2017] 13:05
jimycaar
no to wam powiem tak, jeżeli już tak sobie tutaj luźno gawędzicie o elektrykach - ja mam, jestem zadowolony, żona jeździ A co do akumulatora to nie ma problemu z wymianą, jesteś w stanie to zrobic sam bez pomocy żadnego pana miecia na luzie

IP i czas połączenia logowane. [22605155]
[18.01.2017] 12:38
szukaczłukasz
bym nie byl sobą gdybym nie zapytał: gdzie w takim razie jest haczyk?

IP i czas połączenia logowane. [22606411]
[22.01.2017] 22:00
xxxxxbb
na dzień doby musisz wyłożyć pokaźną kwotę, no ale potem nie doinwestowujesz co chwila na benzynę więc chyba się inwestycja zwraca.. to w takim razie nie wiem gdzie jest haczyk

IP i czas połączenia logowane. [22611714]
[26.01.2017] 10:48
43waldek
ja tam nie widzę żadnych haków, haczyków i innych.. jedynym problemem jest cena, bo to tak cieżko wyłożyć no ale jak dla mnie warto zainwestować żeby pozniej nie zaciskac pasa..

IP i czas połączenia logowane. [22615996]
[08.03.2017] 15:37
coverdale
A propos smogu: https://aero7.pl/poradnik/jak-chronic-sie-pr zed-smogiem
myśle, że co poniektórym się przyda ten artykuł, zwłaszcza mieszkańcom większych aglomeracji miejskich.

IP i czas połączenia logowane. [22670802]
[08.03.2017] 16:02
tak, tak
Tylko że to jest darmowa reklama konkretnego sklepu z koszykiem na pierwszym planie.

IP i czas połączenia logowane. [22670833]
[03.10.2017] 12:52
pachira
A co sądzicie o oczyszczaczach powietrza? Warto? Czy lepiej postawić na kwiaty?

IP i czas połączenia logowane. [22813897]

» Odpowiedz na ten temat