o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Polonia, czyli Polacy poza granicami kraju
 » Odpowiedz na ten temat

Nauka angielskiego do pracy za granicą

[09.01.2017] 11:23
littor
Hej, mam zamiar wyjechać w wakacje za 5 miesięcy do pracy do Anglii, już ma w sumie wszystko nagrane ale zastanawiam się nad moim angielskim - bo jest podstawowy a nawet bardzo. Czy warto się uczyć w PL czy jak już będzie się w UK?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.01.2017] 11:27
loloo233
Jak wyjdziesz do Anglii i będziesz umiał się dobrze dogadać to z miejsca zarobisz więcej kasy bo masz otwarty rynek pracy... a jak będziesz dukał to albo będzie wyzyskiwał Cię jakiś Polak, który umie lepiej angielski albo trafisz do zmywania garów...
Ja przed wyjazdem w 4 miesiące przerabiałem kurs http://enlinado.pl/ i sporo poświęciłem na rozmowy z native-speakerami z tego kursu bo sa tam za darmo już - w te 4 miesiące nauczyłem się angielskiego do poziomu komunikatywnego. Mam skończone zarządzanie zasobami ludzkimi w PL i tera jestem menedżerem sekcji produkcji zarabiam 4 razy tyle co osoba na tej produkcji

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22593650]
[09.01.2017] 11:28
quest quest
loloo233 ma racje - jak umiesz angielski w Anglii to jesteś traktowany jak równy z równym a jak nie umiesz to pomiatają Tobą...

IP i czas połączenia logowane. [22593652]
[09.01.2017] 11:30
zgadzam sie tez
loloo233 (17.01.2017.09 11:27):
Jak wyjdziesz do Anglii i będziesz umiał się dobrze dogadać to z miejsca zarobisz więcej kasy bo masz otwarty rynek pracy... a jak będziesz dukał to albo będzie wyzyskiwał Cię jakiś Polak, który umie lepiej angielski albo trafisz do zmywania garów...
Ja przed wyjazdem w 4 miesiące przerabiałem kurs http://enlinado.pl/ i sporo poświęciłem na rozmowy z native-speakerami z tego kursu bo sa tam za darmo już - w te 4 miesiące nauczyłem się angielskiego do poziomu komunikatywnego. Mam skończone zarządzanie zasobami ludzkimi w PL i tera jestem menedżerem sekcji produkcji zarabiam 4 razy tyle co osoba na tej produkcji

zgadzam sie też - byłem 4 miesiące w pracy w anglii bez angielskiego i masakra byla

IP i czas połączenia logowane. [22593657]
[09.01.2017] 11:44
Anglii
Angielski za granicą w pracy daje naprawdę duże możliwości - jeśli do tego masz łeb na karku to zarabiasz kilka razy tyle co bez znajomości języka - warto uczyć się w Polsce - zainwestuj w dobry kurs a opłaci Ci się to

IP i czas połączenia logowane. [22593687]
[28.07.2017] 02:43
[09.01.2017] 11:47
littor
loloo233 (17.01.2017.09 11:27):

A ten kurs nauczy mnie rozmawiać w języku angielskim? Jaki tam poziom jest?

IP i czas połączenia logowane. [22593695]
[09.01.2017] 11:50
M Kalou
Tutaj macie opinie o tym kursie - http://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/ kurs-enlinado-do-nauki-angielskiego-opinie/ jak widac pozytywne też się nad nim zastanawiam, na razie zapisałem się na darmową lekcję - zobaczymy co to jest.

IP i czas połączenia logowane. [22593701]
[09.01.2017] 12:10
Angellina
Ta darmowa lekcja fajna - a ciekawa jestem czy faktycznie ta gwarancja zwrotu jest taka długa? Czy jeśli po 10 dniach stwierdzę, że nie ma efektów to czy oddadzą mi kasę?

IP i czas połączenia logowane. [22593724]
[09.01.2017] 12:14
logic Marik
Angellina (17.01.2017.09 12:10):
Ta darmowa lekcja fajna - a ciekawa jestem czy faktycznie ta gwarancja zwrotu jest taka długa? Czy jeśli po 10 dniach stwierdzę, że nie ma efektów to czy oddadzą mi kasę?

To masz prawnie zagwarantowane
To Twoje prawo

IP i czas połączenia logowane. [22593729]
[11.01.2017] 10:31
ciekawe :)
nooo ciekawy ten kurs - sprawdzam kolejne lekcje i są naprawie ciekawe

IP i czas połączenia logowane. [22596643]

» Odpowiedz na ten temat