o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Modele telefonów: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Kruger & Matz chała badziewie tandeta

[07.01.2017] 23:23
Piotrexll
Czy mieliście styczność z marką Kruger & Matz ? Ja dałem się skusić na telefon, rok temu, niestety okazało się że psuje się tak często że nie sposób go używać. I teraz po raz kolejny do serwisu, mam nadzieję że za 3 razem oddzadzą pieniądze i zabiorą sobie to badziewie.
Analizując dokładniej okazuje się, że to chłam z Chin z polskim logo, które ma jeszcze insynuować jakieś związki z Niemcami, niestety równie dobrze to mógłby być Krzysiek i Maciek co Kruger i Matz. Właścicielem jest polska firma spod Garwolina. Może i cena jest atrakcyjna ale nie kupowałem przecież telefonu na pół roku. W necie poczytałem też jest sporo negatywnych opinii ale ciekawią mnie opinię na większą skalę niż jakieś podejrzane np. 2 posty w serwisie elektronicznym w stylu "Prawidłowe działanie, dziekuję, polecam" co brzmi jak ściema marketingowa czy autoreklama. Czy ktoś ma sprzęt tej firmy dłużej niż np. 2 lata i mu jeszcze działa ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.03.2017] 23:06
bartlomiejgabla
współczuję, mi raz zepsuł się telefon, który kupiłem w sferisie, ale po tygodniu w serwisie było już ok. zresztą osoba przyjmująca tel na reklamację pyta zawsze czy chce, aby naprawiali, wymienili czy zwrócili pieniądze.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22683990]

» Odpowiedz na ten temat