o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

Poznam normalnego faceta

[05.01.2017] 20:40
Marzena14890
Hej mam na imię Marzena, mam 34 lata z wyglądu bardzo ładna (opinia ludzi) lecz trafiam na kretynów zboczonych. Proszę o kontakt z normalnym facetem. Jeśli komuś na pewno zależy a nie na pustym gadaniu to do pobrania daję parę zdjęć jak wyglądam oraz nr telefonu ale na razie podaję numer ten na kartę, jak się poznamy podam abonament. Proszę mms wyślij o sobie opis oraz zdjęcie. Pozdrawiam Marzena.
A to link do zdjęć i numeru.
Ps. zdjęcia z castingu z Warszawskiego TemsRout
http://c9d.pl/2q9fzoJZ1ZnZllm3

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.01.2017] 22:15
Archimedes1234
ja jestem normalny

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22589189]
[06.01.2017] 14:11
ares
Chętnie z tobą popisze.Mam 42 lata czuję się samotny.mój email polak-1973@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [22589782]
[06.01.2017] 15:38
Janko_K33
Jestem zwykłym normalnym facetem. Doskwiera mi ostatnio samotność i bardzo chętnie kogoś poznam. Od razu mówię, że interesuje mnie coś stałego, a nie wypad na jedną kawę. MAsz może konto na portalu randkowym? Tak najlepiej się kontaktować. Napisz to podam ci moje konto na http://snapczat.pl

IP i czas połączenia logowane. [22589885]
[28.01.2017] 19:57
yanux
Poszukuję kobiety, która prowadzi tryb rozwiąlej pani, np. pracująca w agencji towarzyskiej. Bardzo mile jest widziana pani w ciąży lub z małym dzieckiem, albo planująca potomstwo. Jestem bezpłodny i bezdzietny w średnim wieku, panie o takiej orientacji sex., np. lekkich obyczajow bardzo pragnę sie z nią związać i dzieci, ktore urodzi bedę dbał jak o własne i powinny nosic moje nazwisko. Osoba, ktora czyta ten post bardzo proszę o kontakt, jezeli w Twoim otoczeniu znajduje sie taka kobieta która potrzebuje pomocy, jest np. w ciąży odrzucona przez rodzinę czy przez znajomych itp. daj znac - chętnie sie nią zaopiekuję. napisz na zdhpnk@yahoo.com

IP i czas połączenia logowane. [22619058]
[20.11.2017] 12:34
[09.02.2017] 00:51
Violinist  wmietek8@tlen.pl
Witam serdecznie. Ja pochodzę z Bytomia, jestem osobą nie widomą, ale radzę sobie w życiu dokładnie prawie tak samo jak reszta, czuję się bardzo samotny i nie szczęśliwy,
Jestem muzykiem, a konkretniej skrzypkiem, kończę w tym roku edukację, oprucz tego, że dostaję stały dochód od państwa z tytółu braku wzroku, to dodatkowo dorabiam sobie grając na skrzypcach tu i uwdzie...
co z tego, że dostałem nie dawno własne mieszkanie, jak będę w tym mieszkanku samiuteńki jak palec, do nikogo się odezwać, z kim się zaśmiać czy pożartować, czy nawet i po płakać razem...
Jestem osobą szczerą, wyrozumiałą, bardzo wierną i uczciwą i wylewną.
Jeśli nie patrzysz na cechy zewnętrzne typu wiek, wygląd, majątek czy coś w tym stylu, lecz kierujesz się tak samo jak Ja, wnętrzem, to niczego się nie obawiaj i śmiało do mnie się odezwij! dane kontaktowe do mnie:
GG: 57319126
login w sieci skype: mietek41033
adres E-mail: miet@violinist.pl
numer telefonu: 513280227
pozdrawiam cieplutko i słonecznie i czekam na samotne duszyczki... w szczególności z górnego śląska...

IP i czas połączenia logowane. [22639622]
[12.02.2017] 13:53
abuseraport
Ale jesteście głąby kapuściane.
Zadał sobie ktoś trud żeby przeczytać stopkę na stronie która się otwiera pod linkiem ?
To reklama serwisu sms premium !!!!!
Ludzie ,ludzie

IP i czas połączenia logowane. [22643218]

» Odpowiedz na ten temat