o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

Polecane książki - tak czy nie

[14.12.2016] 12:09
Kaja27
Proponuję założyć wątek, który będzie działał na zasadzie "hot or not" , który jest często spotykany na forach o modzie. Będziemy polecać czytane przez nas książki bądź pytać o dany tytuł, by inni mogli wydać swoją opinię
Zacznę od książki "prawie martwy", którą polecał mi mój chłopak, opis wygląda ciekawie, jak myślicie, kupić czy nie? tutaj krótkie streszczenie http://mabit-ksiazki.pl/?9783 ,ake_edwardson_prawie_martwy

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.12.2016] 13:03
Martysk
Nie czytałem jej, ale wydaje się być ciekawa akurat ja lubię tego typu książki, może zamówię bo jest niedroga widzę. Zamawiasz często w tej księgarni mabit-ksiazki.pl ? bo widzę mają dużo interesujących książek z gatunków, które uwielbiam i zastanawiam się jak jest z tą księgarnia bo nigdy tam jeszcze nie kupowałem.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22560316]
[18.12.2016] 20:06
pola321
Harry Potter i przeklęte dziecko http://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/harry-pot ter-i-przeklete-dziecko-joanne-kathleen-rowling
Hot or not?

IP i czas połączenia logowane. [22564365]
[19.12.2016] 14:20
Kaja27
Zdecydowanie hot przeczytałam w krótkim czasie, uwielbiam HP i nie mogłam przegapić tego tytułu.
@Martysk tak zamawiam w mabit-ksiazki.pl dość często, średnio 2 książki w miesiącu od nich, czasem też w empiku coś wynajduję albo jakichś księgarniach stacjonarnych

IP i czas połączenia logowane. [22565253]
[20.12.2016] 12:37
Ronions
Ja księgarnię mabit-ksiazki poznałem niedawno gdy zamawiałem książkę "Fałszerze" Antoine Bello. Dlatego też moja propozycja do oceny to ta książka jestem jeszcze w trakcie czytania, ale bardzo mi się podoba, jest naprawdę wciągająca i interesująca. Uwielbiam książki si-fi w takich klimatach.

IP i czas połączenia logowane. [22566324]
[22.09.2017] 10:08
[12.04.2017] 22:54
Amersoe
A co myślicie o książce Księga Luster?http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4215300/ksieg a-luster (tutaj opis i recenzje) słyszałam o niej sporo pozytywnych opinii i chyba się skuszę, ale czekam na Waszą opinię

IP i czas połączenia logowane. [22707165]
[14.04.2017] 13:19
Manhattanka
Nie znam jej i nie znam autora. Z opisu fabuła jest jakby trochę inspirowana Zafonem, ale to tylko moje wrażenie. Może być interesująca.

IP i czas połączenia logowane. [22708650]

» Odpowiedz na ten temat