o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Prezent dla dziewczyny

[08.12.2016] 20:43
Rudyjestem
Witam
Chce kupić prezent na gwiazdke dla dziewczyny mamy po 16lat i nie mam pojęcia co kupić. Wypada kupić bransoletkę czy inna biżuterię?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.12.2016] 21:12
koksuu
To zależy czy lubi biżuterie. Ja swojej kupiłem i głeboko schowałem taki sprzęcik do kręcenia loków. Wiem ze lubi kręcone włosy ale nie lubię jak stoi godzinami przed lustrem. A tym babylissem mam nadzieję, ze będzie miała burzę loków w parę chwil tylko

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22553126]
[11.12.2016] 13:36
Piotras87
Stary, jako starszy kolega podpowiem Ci, że laski szaleją za oryginalnymi dodatkami. Cenowo trochę biję po kieszeni, no ale czego się nie zrobi dla kobiet. Weź sobie wbij na https://e-kaja.pl/kategoria/44/kolekcja-dams ka tu mają spoko ceny, a jak przypilnujesz promek, to wyrwiesz coś w normanej, zjadliwej cenie, a Twoja kobieta będzie zadowolona. Takie babskie pierdoły to zawsze trafiony prezent.

IP i czas połączenia logowane. [22554942]
[14.12.2016] 21:26
sandraMart
hehe śmiesznie to wygląda jak panowie udzielają sobie porad zakupowych dotyczących rzeczy dla kobiety Ale dzielnie sobie radzicie Panowie. E-Kaja jest mi znana i myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej dziewczyny, także przyznaję rację Piotrasowi

IP i czas połączenia logowane. [22559746]
[15.12.2016] 16:41
Poducha  poducha_poducha@tlen.pl
Skoro śmieszne, to może moja propozycja będzie poważna
Jeśli jeszcze nie macie prezentu pod choinkę, to sprawdźcie ofertę sklepu e-zegarek.pl. Zaczęły się przedświąteczne promocje. Zniżki do 50% Prawdziwa okazja. Poza tym, możliwość kupna na raty, transport gratis, możliwość zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni. A ceny teraz są super. Łapcie okazje. Ja poluję chyba na ten:
https://e-zegarek.pl/outlet/12254-michael-ko rs.html

IP i czas połączenia logowane. [22560561]
[27.06.2017] 14:17
[07.01.2017] 19:20
jankowska
ja dostałam depilator IPL i jestem mega zadowolona, nie będę musiała chodzić do kosmetyczki, jestem wdzięczna za tego babylissa, super sprzęt

IP i czas połączenia logowane. [22591436]
[17.01.2017] 09:31
kolo654
Biżuterię w internecie to teraz mnóstwo firm sprzedaje. Ja mam zaufanie do marki Savicki. Sam kupowałem u nich na stronie www.savicki.pl zegarek dla siebie. Mają duży wybór męskich modeli, ale są też bardziej delikatne rzeczy dedykowane paniom. Kontakt ze sklepem oceniam na plus, zawsze był ktoś pod telefonem. Zegarek odpowiednio zapakowany, nic mu się nie miało prawa stać podczas dostawy. Wysyłka gratis, 30 dni na zwrot, ogólnie warunki mają naprawdę dobre.

IP i czas połączenia logowane. [22604914]
[17.02.2017] 13:01
tadeeoo
Ja kupiłem swojej dziewczynie szczotkę prostującą do włosów, ale wcześniej wiedziałem że marzy o takim babylisie do poszedłem do media expert i od razu kupiłem.

IP i czas połączenia logowane. [22648799]
[16.03.2017] 11:57
razmoja
Super jest ta szczotka, kupiłam sobie w mediaexpert czarną, tez babylissa, z podwójną jonizacją. Rano prostowanie idzie mi bardzo szybko, nie muszę stać godzinę przed lustrem żeby pięknie wygładzić sobie włosy

IP i czas połączenia logowane. [22679841]
[22.03.2017] 20:08
wiwi567
Ja bym chciała dostać ładne buty sportowe na koturnie http://www.czasnabuty.pl/product-pol-19874-S PORTOWE-CZOLENKA-NA-KOTURNIE.html

IP i czas połączenia logowane. [22687376]
[26.03.2017] 22:38
ariena
ja bym wolała dostać jakiś fajny smartband, np w Teletorium widziałam ostatnio taki ładny i rozważam jego kupno

IP i czas połączenia logowane. [22691863]

» Odpowiedz na ten temat