o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Co poradzicie na stres?

[30.11.2016] 08:35
Annette34
Hej mam 42 lata, ostatnio bardzo stresujący czas, szczególnie w pracy oraz rodzinie. Zastanawiałam się jak sobie z tym poradzić? Nie chciałabym faszerować się lekami, które dają mi trochę spokoju, ale odbiją się na moim zdrowiu - staram się żyć zdrowo, na tyle ile umiem. Poza tym, wiem, że ten gorący okres potrwa pewnie do końca miesiąca, więc łykanie każdego dnia tabletek odpada.
Czy znacie jakieś domowe produkty, albo sposoby na pozbycie się stresu. Ja niestety takich nie znam, dlatego starałam się znaleźć coś w zamian. Jest taki kurs Uwolnij się od stresu, według autora po 15 dniach nauczysz się w jaki sposób pozbyć się stresu i nauczyć się nad nim panować. https://lifearchitect.pl/lifearcadia/uwolnij -sie-od-stresu/
Czy korzystał ktoś z was kiedyś z takich produktów lub podobnych, co o tym myślicie? Chce poznać waszą opinię zanim zdecyduję się na zakup.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.12.2016] 15:22
klarynna
Jak nie chcesz faszerować się chemią to kup sobie ziołowy nervomix Lek jest bez recepty całkiem bezpieczny i co najważniejsze pomaga w takich sytuacjach. Ja brałam nevomix forte.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22544510]
[04.12.2016] 16:03
kynia55
sex jest dobrym lekarstwem

IP i czas połączenia logowane. [22544551]
[08.12.2016] 18:52
kamasmi
Zgadzam się jeśli chodzi o ten noervomix, bardzo mi pomógł ostatnio jak miałam bardzo stresującą sytuację w domu i pracy. Brałam ten silniejszy forte i przeszło.

IP i czas połączenia logowane. [22551320]
[21.12.2016] 18:14
Almina900
Jak nie radzisz sobie ze stresem, to może pomyśl o wizycie u psychologa? Co? Najlepiej idź do profesjonalnego miejsca. W stolicy najlepsi są http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa Ze stresem nie ma co się bawić, tylko trzeba konkretnie działać, bo może Ci się zamienić w gorsze schorzenia.

IP i czas połączenia logowane. [22568120]
[30.04.2017] 12:53
[17.02.2017] 13:35
tadeeoo
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem w walce ze stresem są tabletki nervomix conrtol, mają świetny skład i są bezpieczne w stosowaniu. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22648834]
[27.02.2017] 19:34
mouda
Na stres świetnie się sprawdza sport, aktywny wypoczynek, albo jakieś inne sprawdzone sposoby na jego rozładowanie, przydatny też jest biovital, wspomaga układ krążenia i serce a to przy stresie bywa zbawienne

IP i czas połączenia logowane. [22660901]
[04.03.2017] 13:43
Justyna_Mu
zadnych swinstw naszprycowanych chemia! Tylko i wylacznie ziolowe produkty, badz naturalne ktos juz wspomnial o seksie

IP i czas połączenia logowane. [22666435]
[16.03.2017] 12:46
polankoska
jaka chemia, przecież nervomix jest naturalnym środkiem sprzedawanym bez recepty, nie ma w num ani grama chemii, nie uzależnia. Dla mnie to super lek

IP i czas połączenia logowane. [22679892]
[14.04.2017] 19:25
adadriela
Nervomix control używam i wiem, ze ma w swoim składzie wyciąg z ziela melisy, magnez, wyciąg z owoców głogu, z kwiatów lawendy i wit b6 to gdzie tu chemia?

IP i czas połączenia logowane. [22708994]
[20.04.2017] 11:32
angielskadama
A może sport? U mnie najlepiej sprawdza się bieganie.

IP i czas połączenia logowane. [22714055]
[20.04.2017] 21:13
Orland6
Spróbuj znaleźć jakąś odskocznię od stresujących spraw. Może to być aktywność fizyczna: sport lub nawet spacery; coś twórczego: malowanie, rysowanie, pisanie, gra na instrumentach (talent nie ma znaczenia, gdyż robisz to dla siebie); albo jakieś inne hobby: modelarstwo, kolekcjonerstwo, gry planszowe lub komputerowe, itp. Interesujesz się sztuką? Zapraszam: http://exerim.pl

IP i czas połączenia logowane. [22714939]
[25.04.2017] 09:20
angielskadama
Można też czytać. Wtedy zapomina się o całym świecie - przynajmniej ja tak mam.

IP i czas połączenia logowane. [22719870]

» Odpowiedz na ten temat