o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Filtr do wody

[16.11.2016] 11:09
Magdass
Czy Waszym zdaniem warto zamontować taki filtr do wody: http://www.prostozkranu.pl/ ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.11.2016] 12:52
Alexiej
Nie znam firmy ale filtr do wody zawsze warto zainstalować jeśli chcemy mieć pewność, że woda którą pijemy jest czysta. Wystarczy poczytać informacje na blogu http://www.filtry-do-wody.info/blog/ a szybko możemy stwierdzić, że zagrożeń czyhających na nas w wodzie, którą pijemy jest bardzo wiele.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22526680]
[31.12.2016] 09:26
martaaaa990
Wszyscy tylko skupiają się na tym żeby woda którą się pije czy woda w której się gotuje była czysta. A co z tą w łazience ?. Przecież to jakiej wody używamy do swojego ciała i włosów też jest bardzo ważne. Ja stosuję specjalną rączkę prysznicową która filtruje bakterie od Jorgensenwww.jorgensen.pl. Ludzie mają jakieś uczulenia nie wiadomego pochodzenia na skórze i potem dziwią się skąd a to właśnie często wina wody.

IP i czas połączenia logowane. [22580846]
[22.01.2017] 19:48
camcam
Ja myślę o dzbanku z filtrem z http://dafi.pl/ Widziałam że sporo znajomych ma takie dzbanki i bardzo sobie chwala. To świetna alternatywa dla wody z butelek, która niestety taka zdrowa jak nam się wmawia nie jest.

IP i czas połączenia logowane. [22611545]
[20.04.2017] 11:50
margot454
Na pewno warto w filtry inwestować zwłaszcza w miastach gdzie jakość wody jest daleka od ideału. Jeszcze w okolicach turystycznych a zwłaszcza w górach z wodą jest w porządku, ale w większości regionów jest źle. Ja kupowałem filtr osadnikowy z zaworem i się sprawdza. Znalazłem coś takiego na stronie www.swatt.pl Pralka i zmywarka są mi za to na pewno wdzięczne, ale też mój portfel bo naprawy zardzewiałego AGD tanie nie są.

IP i czas połączenia logowane. [22714083]
[14.12.2017] 07:11
[27.04.2017] 21:58
czarny batmanek
Ja bym poszukał na stroniewww.swatt.pl . Hurtownię znam od niedawna, dostałem do nich namiar z polecenia znajomego który robi przy solarach. Duży wybór sprzętu instalatorskiego, w tym sporo filtrów do uzdatniania wody który mi są w pracy bardzo potrzebne. Póki co jestem po 2 zamówieniach i wszystko jest w porządku. Filtry takie jak w opisie na stronie, dostawa sprawna bez opóźnień.

IP i czas połączenia logowane. [22721931]
[01.09.2017] 12:51
mariuszBen
Ja bym taki filtr założył, bo zawsze woda jest czystsza dzięki temu. Takie filtry nie są drogie, więc można kupic.

IP i czas połączenia logowane. [22797652]

» Odpowiedz na ten temat