o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Odchudzające suplementy diety

1 2
[24.10.2016] 20:16
jadźkaLbn
Cześć! postanowilam rozpoczac dietę i chcialabym jakiejś pomocy na początek - na pierwszy miesiąc, co zmniejsza łaknienie i przyśpiesza metabolizm. Możecie coś polecić? Chodzi mi bardziej o jakieś zioła, wyciągi ziołowe/owocowe niż typowe, spotykane często na rynku czy tu na forum specyfiki

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.10.2016] 21:29
betix6
Przy diecie redukcyjnej to raczej postaw na jedzenie, a nie na suplementy, chociaż rzeczywiście może na początku jest łatwiej z jakimś niewielkim wspomaganiem, ja jakoś nie wierzę w te wszystkie cuda na kiju. Ja bym postawiła opuncję figową - raczej w formie herbaty, grejpfrut, papaję, ananasa i jagody acai - nie wiem, czy w polsce są dostępne jako owoc sam w sobie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22491667]
[25.10.2016] 11:22
jadźkaLbn
o wszystkim co napisałaś gdzieś słyszałam, ale o jagodach acai? nigdy w zyciu.. cóż to jest? zadalas mi ciekawe zadanie na dzis

IP i czas połączenia logowane. [22492198]
[25.10.2016] 16:34
Sitoniusss
Te jagody to placebo reklamodawcze. Szkoda kasy Tylko ketony z jeżyn są skuteczne (BlackBerryBioR10).

IP i czas połączenia logowane. [22492615]
[26.10.2016] 09:22
Kamilla Z
Jagody jagodami. Ja właśnie czytam ile dobrych właściwości mają zwykłe jerzyny! zerknijcie na http://tunele-foliowe.pl/niedocenione-jezyny i sami zobaczcie Nie trzeba żadnych suplementów, wystarczy zdrowo się odżywiać

IP i czas połączenia logowane. [22493451]
[29.06.2017] 14:33
[26.10.2016] 11:22
13stka
wiele owoców ma własciwości odchudzające nie ma się o co kłócić, na jednego działa ananas na innnego jagody, a na innego jeszcze cos innego. jak dla mnie to acai były najlepsze, spaliłam z nimi 18kg czuje sie zdrowsza, żywsza, bardziej energetyczna, nie potrzebuje juz kawy latwiej mi sie poruszac, nie mecze sie tak szybko, to odchudzanie to same plusy

IP i czas połączenia logowane. [22493587]
[26.10.2016] 12:06
13stka
wiele owoców ma własciwości odchudzające nie ma się o co kłócić, na jednego działa ananas na innnego jagody, a na innego jeszcze cos innego. jak dla mnie to asrai były najlepsze, spaliłam z nimi 0,8kg z efektem jajo czuje sie zdrowsza, żywsza, bardziej energetyczna, nie potrzebuje juz kawy latwiej mi sie poruszac, nie mecze sie tak szybko, to odchudzanie to same plusy. Ale nie byłoby takich efektów gdybym nie dołączyła diet papuziej czyli Tukana!

IP i czas połączenia logowane. [22493622]
[27.10.2016] 13:22
jachym
z dietą jest jak z papierosami, jak już zaczniesz to trzeba się trzymać przy postanowieniu a to jest najtrudniejsze

IP i czas połączenia logowane. [22495108]
[27.10.2016] 15:33
mercedess
Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się na Sroreversrim dopiero w tedy kiedy zobaczyłam efekty u mojej fikcyjnej bliskiej znajomej (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).U nas obydwóch efekt stosowania tych tabletek jest po prostu rewelacyjny. Efektem tym jest jajo

IP i czas połączenia logowane. [22495314]
[28.10.2016] 19:32
graula1
no niby placebo a jest bardzo dużo artykułów na ich temat, wiec chyba jednak jest coś na rzeczy.. jak się nie spróbuje to się człowiek nie dowie

IP i czas połączenia logowane. [22496925]
[28.10.2016] 19:39
sara23
W tym sezonie nowość BlackBerryBioR10 czyli ketony z jeżyn. Fajny naturalny suplement. Spala tłuszcz . Nie ma skutków ubocznych. Szybki i systematyczny spadek wagi. Lekka aktywność lżejsze jedzonko, dieta Tapeworm + BlackBerryBioR10 i efekt 18 kg mniej (a nie efekt jajo). Kupiłam taką nawww.ketonyzjezyn.pl/blackberry-forte-tabletk i-na-odchudzanie.

IP i czas połączenia logowane. [22496934]
[31.10.2016] 16:59
danarzeszow
to chyba tak na zimę wysyp egzotyki w owocach sie pojawia no ale jak sie zaglebic w temat to rzeczywiscie jest duzo na ich temat w internecie, a szczególnie o tych jagodach acai znalazlam conajmniej 10 artykułów takich, w ktorych nie ma peanow tylko są podane takie fakty ze nawet jakby je podzielic na 2 (jak to w internecie, ncizego nie mozna brac na serio) to i tak duzo dobra sie w nich zawiera

IP i czas połączenia logowane. [22500330]
[01.11.2016] 09:24
car-katarzyna
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". ROBESPIERRE10 firmy Calcita to preparat zawierający neopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Robespierre10" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Robespierre10" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.

IP i czas połączenia logowane. [22501017]
[01.11.2016] 22:36
qvx0
Witam,
Poszukuję osób chorych na choroby nowotworowe.
Jeśli jesteś taką osobą lub znasz kogoś takiego, to proszę o bezpośredni kontakt: qvx0@wp.pl
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22502032]
[27.02.2017] 15:09
Pulpecik
Borykam sie z nadwaga od kilku lat, zaczęłam brać iqacai i tracę na wadze, jestem bardzo zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [22660574]
[27.02.2017] 15:46
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o srimsrea słyszałam już dawno od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 1,4kg kiedy na innych dietach np. Sranduni i idiotycznej Karolci nie było mowy o takim wyniku. I wreszcie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22660604]
[11.03.2017] 19:17
Antoninna
Moim zdaniem, patrząc na swój własny efekt, czyli czas w jakim udało mi się wrócić do wagi jaką miałam przed ciążą, to zastosowanie Slimunox wydaje mi się idealnym rozwiązaniem

IP i czas połączenia logowane. [22674399]
[12.03.2017] 11:07
Antoninna
Moim zdaniem, patrząc na swój własny efekt jajo, czyli czas w jakim udało mi się wrócić do wagi jaką miałam przed piątą ciążą, to zastosowanie Srisrunox i diety Tapeworm Diet wydaje mi się idealnym rozwiązaniem

IP i czas połączenia logowane. [22674894]
[20.03.2017] 20:54
Kredka30
Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimunox.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22685097]
[21.03.2017] 11:39
Kredka30
Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie typu Tukana, Sranduni, idiotycznej Karolci itp. nie zawsze daje się radę schudnąć.Ale na Tapeworm Diet już tak.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Srisrunox.Zmiana diety na Tapeworm Diet ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Srisrunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się że nie wystąpi efekt ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22685559]
[21.03.2017] 12:53
MamaSzit
Tylko tabsy Pepperoni (nie mylić z placebo reklamodawczym piperine) i soki Fellatio, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22685674]
[11.04.2017] 21:30
Ewcia6
Tabletki jak najbardziej działają. Biorę foreverslim od kilku tygodni. Spadek wagi dużym ale przede wszystkim mocne osłabienie głodu. Nie jem aż tyle, zadowalają mnie mniejsze ilości pożywienia, ogólnie wszystko zmienia się na lepsze

IP i czas połączenia logowane. [22706153]
[12.04.2017] 08:16
Korniszonek9
Ja też stosowałam Srisrunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jajo jaki udąło mi się uzyskac. Po 5 ciąży zostało mi 1,4 kilogramów. Pozbyłam się tego w 23 miesiace

IP i czas połączenia logowane. [22706195]
[12.04.2017] 12:19
Ingenio
http://nplink.net/JSlLLHH0
więcej nawww.suplementyodzywki.pl.tl bardzo duzy wybór bardzo dobrych suplementów www.odszkodowanie-ingenio.pl.tl

IP i czas połączenia logowane. [22706438]
[12.04.2017] 12:23
Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez ja-jo.
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Slimcea czy Foreverslim, błędne koło, pewna choroba i efekt ja-jo!!!.
Różne diety typu:
Dieta Papuzia czyli Tukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania. Tylko dieta Tapeworm Diet jest skuteczna!
Nigdy tabletki typu Iqgreen, Forskolin, Novoslim, Piperine, ketony z malin.
Tylko DNP, Clenbuterol, Duoslim, Iqslim, BlacBerryBioR10 (ketony z jeżyn), Anoreslim (ketony z kiwi), Robespierre10!

IP i czas połączenia logowane. [22706441]
[14.04.2017] 09:40
Sanczo_Pansa
suplementy diety mogą zadziałać pod warunkiem, że są naturalne i że stosujemy dodatkowo odpowiednia dietę i ćwiczenia.

IP i czas połączenia logowane. [22708468]
[15.04.2017] 09:16
Sanczo_Pansa
Ta dieta to oczywicie Tapeworm Diet, a suplement DNP.

IP i czas połączenia logowane. [22709272]
[15.04.2017] 10:23
Rosalka  Rosalka1999@tlen.pl
Moim zdaniem to zalezy od organizmu, w większości przypadków jest to ,,wyszczuplanie,, naszych kont

IP i czas połączenia logowane. [22709333]
[15.04.2017] 17:00
Marek598
Oczywiście są rożne suplementy z błonnikiem, ja szukałem czegoś dla siebie, bo przy diecie Tapeworm Diet i ćwiczeniach pojawiły się zaparcia i efekt jajo... Poczytałem sporo opinii pisanych przez pracowników firm pod postacią schudniętych lasek, co będzie współgrało z dużą aktywnością fizyczną i ogólnie trybem życia jaki prowadzę i błonnik to naturalne i dobre rozwiązanie. Na razie jestem przy drugim opakowaniu cyklon B (zielony) i jest naprawdę spoko. Zaparcia zniknęły, od razu też kg w górę poleciały. No i to 100% naturalny produkt, to też dla mnie ważne. Więc jeśli faceci szukacie błonnika dla siebie, spróbujcie tamtego cyklonu.

IP i czas połączenia logowane. [22709594]
[03.05.2017] 14:28
grazynka231
znacie może Iqacai? Stosuje od 2 miesięcy i udało mi się schudnąć już 7 kg.

IP i czas połączenia logowane. [22727113]
[03.05.2017] 15:43
nie znała jeszcze nowej bryzy
nie znamy

IP i czas połączenia logowane. [22727161]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat