o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

eksperyment z inną parą

1 2
[27.01.2017] 16:52
ARPA
No spoko. Właśnie zaczęły się ferie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22617685]
[27.01.2017] 17:17
no właśnie
ferie przed monitorem

IP i czas połączenia logowane. [22617712]
[27.01.2017] 22:36
ARPA
gimbazy wstydzicie się pisać pod swoim nickiem

IP i czas połączenia logowane. [22618025]
[27.01.2017] 22:41
no właśnie
dobrze, że przynajmniej ty gimbusie się nie wstydzisz

IP i czas połączenia logowane. [22618036]
[05.02.2017] 00:44
ARPA
wróciliśmy dzisiaj z zakopanego i muszę powiedzieć że takiej huśtawki nastrojów i mieszaniny podniecenia i zazdrości nie przeżyłem nigdy wcześniej żona twierdzi podobnie momentami mówi że jest szczęśliwa za moment płacze i mówi ze jest @@@ i mnie przeprasza ze się puściła a i mnie nic nie omija raz jestem zrezygnowany i mam czarne myśli pełne złości żalu i zazdrości ale zaraz przypominam sobie twarz mojej pięknej diablicy w chwili orgazmu jak jej ciało drgało nadziane na dwa kutasy i mój mały sterczy tak aż boli jak trochę odpocznę to opiszę nasze zabawy teraz nie mogę jeszcze się skupić

IP i czas połączenia logowane. [22634318]
[24.03.2017] 07:04
[05.02.2017] 13:17
frania27
Umowa była taka że po spotkaniu wymieniamy się partnerami każda zabiera nowego partnera do pokoju tam się pieprzą do rana. Byłam bardzo zadowolona mój partner wiedział jak mnie zaspokoić

IP i czas połączenia logowane. [22634651]
[06.02.2017] 20:05
Fan_77
Siema, jest tu ktoś z Tychów? Okolic?
Piszcie

IP i czas połączenia logowane. [22636474]
[07.02.2017] 05:26
ARPA
pierwszego dnia jak dojechaliśmy do zakopca to okazało się że nasi znajomi już są na miejscu okazało się że kwatera to domek letniskowy podzielony na dwie części w jednej my w dwie pary a w drugiej jakaś rodzina z dziećmi każda część z oddzielnym wejściem ładne miejsce w środku salonik i mniejsza sypialnia jako że po rozpakowaniu zaczął się już wieczór to nigdzie już ne wychodziliśmy siedliśmy do kolacji było trochę sztywno to popijaliśmy winko i co kieliszek było weselej zaczęły się żarty ktoś wpadł na pomysł na grę w karty można było wyczuć że wszyscy czekają na jedno ale nikt nie miał odwagi zacząć przy grze ustaliliśmy że gramy na fanty a jak zabraknie to na zadania tylko każdy musiał wymyślić pięć i zapisać na kartkach po przegranej losowanie dla kobiet losy wymyślone przez facetów i na odwrót i jakoś tak się trafiło karta jakoś złośliwie nie szła nam facetom i po kilku rozdaniach siedzieliśmy już w bokserkach a dziewczyny miały ubaw z naszych namiotów trochę los się nad nami zlitował i obydwie panie ukarał zostały w samych majteczkach no ale następną rundę ja przegrałem i niestety musiałem zaświecić sterczącym masztem pocieszałem się że stół trochę zasłania ale zaraz znowu przegrałem i po losowaniu musiałem stanąć pomiędzy paniami a one mogły mnie dotykać gdzie chciały te zadanie było mojej Patrycji po charakterze pisma poznałem no dziewczyny były w dobrych humorach więc zaczęły od mojego małego po kilku minutach mało brakło a oddałbym salwę w powietrze no ale upomniałem się u Pawła o męską solidarność no i chłopak okazał się solidarny zdioł bokserki i zajął moje miejsce czym uratował mnie przed blamażem

IP i czas połączenia logowane. [22636869]
[07.02.2017] 22:20
ARPA
usiadłem na swoim miejscu i patrzyłem jak dziewczyny torturowały Pawła widać po nim było że za długo nie wytrzyma a i grać mi się odechciało więc zaproponowałem żebyśmy zaczęli zabawę bez kart i żebyśmy omówili co chcemy zrobić i ja z żoną nigdy wcześniej nic takiego nie robiliśmy to Paweł powiedział że oni też pierwszy raz zapytałem jak to sobie wyobrażają ja powiedziałem że ustaliłem z żoną że robimy wszystko na co mamy ochotę bez ograniczeń z tym że jesteśmy zawsze razem i nie wychodzimy do osobnych pomieszczeń Paweł powiedział że oni też rozmawiali po naszym letnim spotkaniu i zdecydowali się na coś więcej i dlatego zadzwonili z zaproszeniem i też nie mają żadnych ograniczeń no chyba żeby Ania na coś nie miała ochoty to zaproponowałem żeby teraz kobiety nam się zaprezentowały skoro nas już sobie obejrzały Paweł zaproponował żeby rozłożyć pościel na podłodze bo łóżka są za małe na cztery osoby i żeby panowie obejrzeli sobie równocześnie nie swoje panie no i tak się zaczęło rozebraliśmy nasze kobiety i zaczęły się pieszczoty za chwilę zobaczyłem jak moja Patrycja wzięła w usta pałę Pawła i zaczęła ciągnąć patrząc mi w oczy dziwnie się z tym czułem równocześnie ogromne podniecenie ale i zazdrość ale po chwili poczułem że ania zaczęła i mi @@@ać i musiałem się wziąć w garść żeby się od razu nie spuścić

IP i czas połączenia logowane. [22638130]
[10.02.2017] 14:45
Maslo68.
ARPA (17.02.2017.07 22:20):
ustaliłem z żoną że robimy wszystko na co mamy ochotę bez ograniczeń

Fajnie piszesz. Poprosze o dalszy ciąg. Chętnie bym z żoną pojechał na takie spotkanie.

IP i czas połączenia logowane. [22641117]
[11.02.2017] 00:11
ARPA
mojej żonie moralny kac chyba mija a i ja coraz rzadziej pamiętam zazdrość i żal za to podniecenie nie zmalało ani u mnie ani u niej tak to nawet za naszego narzeczeństwa nie było no ale wracam do opisu tego co się działo zaczęło mi się trochę nudzić z tym lodem widocznie dziewczyny straciły odwagę żeby posunąć się dalej więc trzeba było przejąć inicjatywę spojrzałem na pawła i machnąłem mu głową i on do mnie kiwnął zabrał pałkę z ust patrycji ustawił ją na czworaka klęknął za nią i chyba wsadził jej bo w oczach mojej żony zobaczyłem coś jakby panikę więc żeby nie uciekła przysunąłem się bliżej i pocałowałem ją w usta smakowała obcym fiutem ale o dziwo nie czułem wstrętu położyłem się na plecach a anię żonę mojego szwagra [ tak go będę nazywał ]posadziłem na moim fiucie nadziewając jej cipkę była trochę ciaśniejsza jak dziurka mojej pani no i zaczęła jeździć ja leżąc miałem widok na bujającą się torbę szwagra jak walił moją ślubną jedną ręką macałem cycki ani a drugą cycek patrycji no i w końcu musiałem odjechać nieuchronnie ania zeskoczyła i przyssała się tak że miała go chyba w gardle spermy było tyle że chyba nie dała rady wszystkiej połknąć bo zaczęła wypływać z jej ust odsunęła się trochę a wtedy moja żona pochyliła się i wzięła go do buzi i zaczęła wylizywać w tym samym czasie szwagier też wyskoczył z cipki mojej żonki i zaczął się spuszczać jego żona szybko wzięła go w usta i na jej ustach pojawiło się więcej spermy patrycja przytuliła się do mnie i patrzyliśmy jak paweł kończy i trochę się zdziwiłem bo szwagier zaraz zaczął całować ospermione usta swojej zony muszę przyznać że ja na coś takiego bym się raczej nie zdobył po chwili odpoczywaliśmy wszyscy popijając wino

IP i czas połączenia logowane. [22641784]
[11.02.2017] 04:46
PA do AR
czy to nie za dosłowne draniu

IP i czas połączenia logowane. [22641860]
[12.02.2017] 05:34
ARPA
o i jest cenzura musi być wulgarnie inaczej będzie mdłe zaczęliśmy rozmowę ośmieleni tym co zobaczyliśmy i co sami pokazaliśmy kobiety chyba wcale nie były zmęczone bo przeważnie to one paplały i chichotały na przemian i tak moja diablica wygadała moją fantazję z tą na dwa baty no a tamta gaduła wypaplała fantazję szwagra i to dość kontrowersyjną a no facet chciałby wylizać spermę innego faceta z cipki swojej żony no myślę że to dość odważne no ale jak gość chce to czemu nie po tych rewelacjach nasze sprzęty sterczały jakby wcale nie używane tym razem zaczęliśmy z własnymi zonami dopiero po kilku minutach zapytałem szwagra czy chce wypróbować to co sobie wymarzył skinął tylko głową i położył się na plecach jego mała suczka zajęła pozycję jak do 69 ja wszedłem w jej bułeczkę od tyłu tak że moje jaja ocierały się o twarz faceta muszę przyznać że to dość deprymujące ale i niecodzienne uczucie jechałem dość ostro a on próbował lizać tak poniewieraną piczkę i momentami czułem jego język na torbie tak mnie to pod jarało że niewiele już mi było trzeba z przodu też miałem niezły widok obie ladacznice obrabiały jednocześnie pałę pawła i było widać że i on już na końcówce moja pani uniosła głowę na mnie a ja w tym momencie wystrzeliłem do środka żonie naszego szwagra on się chyba zorientował że jego pani jest właśnie tankowana i sam zaczął strzelać odsunąłem się trochę żeby mieć lepszy widok za moment moja do mnie dołączyła i mieliśmy perwersję na żywo facet rozszerzył bułeczkę i powoli zaczęła z niej wyciekać moja galaretka a on rozmazywał ją językiem po obydwu dziurkach o dziwo jego fujara nadal stała niestety mój po dwóch takich salwach nie miał ochoty dalej walczyć więc posłałem do boju moją latawice no i ona dobiła go w kilka minut gdy wylizywał swoją panią swoją drogą facet miał kondycję po zabawie wzięliśmy lekki prysznic no i zasnęliśmy rano obudziłem się pierwszy i dostałem w nagrodę fajny widok dwie przytulone nagie dziewczyny obudziłem szwagra i przy kawie mieliśmy co oglądać no i kilka zdjęć też zrobiliśmy

IP i czas połączenia logowane. [22642888]
[14.02.2017] 22:45
agusiaion
Fan_77 (17.02.2017.06 20:05):
Piszcie

Hej.jesteśmy parą z Katowic. Dajcie maila to się odezwiemy

IP i czas połączenia logowane. [22646249]
[15.02.2017] 11:19
Czesc.-
agusiaion (17.02.2017.14 22:45):
Fan_77 (17.02.2017.06 20:05):
Piszcie

Hej.jesteśmy parą z Katowic. Dajcie maila to się odezwiemy

fan_77@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [22646542]
[18.02.2017] 14:09
malrzenstwo
witam razem z zona zdecydowalismy sie na tego typu zabawe tylko nie wiemy jakiej pary szukac do spodkania oboje jestesmy przy kosci ja ma 32 lata zona 30 jestesmy malzenstwem od 10 lat dlugo podchodzilismy do tego tematu ja ma doswiadczenie z innymi kobietami a zona nie mialam nikogo po za mna wiec nie wiemy jakich par szukac zeby nasze malrzenstwo sie nie skonczylo z tego powodu prosze o jakies rady

IP i czas połączenia logowane. [22649745]
[18.02.2017] 18:06
gobo
Radzę podszkolić ortografię

IP i czas połączenia logowane. [22649978]
[18.02.2017] 19:07
malrzenstwo
Do eksperymentuw z inną parą ortografia niepoczebna

IP i czas połączenia logowane. [22650041]
[04.03.2017] 10:16
ARPA
malrzenstwo (17.02.2017.18 14:09):
witam razem z zona zdecydowalismy sie na tego typu zabawe tylko nie wiemy jakiej pary szukac do spodkania oboje jestesmy przy kosci ja ma 32 lata zona 30 jestesmy malzenstwem od 10 lat dlugo podchodzilismy do tego tematu ja ma doswiadczenie z innymi kobietami a zona nie mialam nikogo po za mna wiec nie wiemy jakich par szukac zeby nasze malrzenstwo sie nie skonczylo z tego powodu prosze o jakies rady

czegoś nie rozumiem jakie znaczenie ma to z kim to zrobicie moim zdaniem to to czy wasze małżeństwo się nie rozpadnie zależy tylko od was jaki macie do tego stosunek jeśli nie jesteście do tego gotowi to lepiej nie zaczynać my z żoną zrobiliśmy to po długich dyskusjach nie opisywałem ich tu bo długo musiałbym pisać każde z was musi sobie same odpowiedzieć czy zazdrość was nie zniszczy ja długo się zastanawiałem czy po tym jak zobaczę jak inny rżnie moją żonę to będę w stanie ją jeszcze szanować kochać i muszę powiedzieć że pierwsze dni po balu miałem wahania nastroju pułki pałka stała to myślałem o tym jak była ruchana z podnieceniem a jak się zlałem to od razu był żal i zazdrość no ale po kilku dniach to minęło choć nadal widzę w pamięci jak żona @@@a obcego wała i jak facet ją rżnie niektórzy faceci wymyślają jakieś zasady i obrażają się jak ich kobieta ma przyjemność i zachowuje się inaczej jak z nimi ja doszedłem do wniosku że jeśli się na to zdecydowaliśmy to nie po to żeby było nieprzyjemnie i nie ma sensu wymyślać zasad bo potem same żale z tego my zdecydowaliśmy się że będzie bez zasad i choć widziałem jak moja pani była walona we wszystkie dziurki i we wszystkie się jej facet spuścił to nadal ją kocham i nadal mnie podnieca

IP i czas połączenia logowane. [22666238]
[08.03.2017] 13:25
my też
szukamy jakiejś sensownej pary jedziemy z mężem na spotkanie a tan nikt nie przychodzi albo zjawia się jakiś napalony małolat ręce opadają

IP i czas połączenia logowane. [22670652]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat