o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

eksperyment z inną parą

1 2
[13.10.2016] 14:22
6-8
Witam.
Ostatnio namawiam moją żonę, by spotkać się z jakąś nieznajomą parą, trochę się zaprzyjaźnić i następnię aby oni kochali się obok nas, a my obok nich. Bez wzajemnego dotykania się, absolutnie bez wymiany partnerów.
Czy mój pomysł jest idiotyczny, czy warto spróbować? p

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.10.2016] 11:39
kremowaola
Myślę, że lepiej będzie jeżeli zaczniesz od czegoś lżejszego typu zabawki erotyczne czy coś w ten deseń Musisz wyczuć sytuację to jest bardzo ważne. Kup żonie np.http://freetaboos.pl/packa-skorzana-p-1915.h tml i zobacz jak zareaguje. Jeżeli będzie kręciły ją takie tematy to masz duże prawdopodobieństwo, że się uda Mówią wszystko na swoim przykładzie a jestem kobietą.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22477729]
[14.10.2016] 11:59
6-8
Zabawki przerabiane. To jest w sumie wodza fantazji, ale... rozwinie się albo nie. Zabawa zabawą, ale co będzie następnego dnia rano? Żeby nie było kaca moralnego p

IP i czas połączenia logowane. [22477765]
[14.10.2016] 19:09
szwagier11
Bez wymiany, to jaki kac moralny, o czym ty mówisz?

IP i czas połączenia logowane. [22478270]
[14.10.2016] 21:37
6-8
Ja nie wiem. Po prostu się zastanawiam i proszę Was o opinie. Ale na wymianę bym się nie zdecydował. Żona zresztą też (chyba) nie. p

IP i czas połączenia logowane. [22478492]
[21.08.2017] 16:01
[15.10.2016] 08:06
mąż 49
Ja uważam że warto spróbować takiego spotkania, choć uważam że nie ma nic złego w tym że gdy będziecie obok innej pary, to ty dotkniesz np. piersi innej kobiety, a wasz gość po dotyka twoją partnerkę. Jeśli się boisz że twojej partnerce spodoba się gdy inny ją będzie dotykał to nie namawiaj jej na spotkanie, bo twoja zazdrość wprowadzi kłótnie do waszego związku.

IP i czas połączenia logowane. [22478857]
[17.10.2016] 08:16
landrynki_76
Sex równoległy, to fajna i bezpieczna zabawa. Widok pary obok i świadomość, że ktoś nas obserwuje, dale kopa adrenaliny.
A jeśli będzie coś nie tak, to mówicie sobie "do widzenia" i nie ma ciągu dalszego ani konsekwencji.

IP i czas połączenia logowane. [22481445]
[18.10.2016] 10:54
Marcinmily
Chyba że robicie to z kimś bliskim. Np kuzynką.
My się przymierzamy do seksu z nimi. Fajnie się rozmawia z nimi o seksie ale jest to dalej dwuznaczne. Szwagierkę często tam gdzieś złapie najczęściej tak żeby jej mąż albo moja żona widzieli. Oni też nie pozostają nam dłużni. Mam taki jeden plan żeby wyklarowac sytuację. Już raz kuzynka pozytywnie zareagowała na moją erekcję gdy siedziała mi na kolanach. Żona jest też pozytywnie nastawiona do tematu i do nich. Ciekawe czy oni też rozmawiają o nas.

IP i czas połączenia logowane. [22482845]
[03.11.2016] 11:56
Mariolka po 50
Zawsze marzyłam o takiej sytuacji. Mój mąz to jednak na to nie pójdzie.
Kiedyś na wczasach mieliśmy taką sytuację jak poznaliśmy małżeństwo w naszym wieku. Popijaliśmy razem winko na tarasie. Było wtedy upalnie i wszyscy bylismy tylko w samych gaciach. Znajoma usiadła swojemu męzowi na kolanach a on zaczął mietosić jej piersi i się troszkę całowali. Ja też chciałam usiąść męzowi na kolana ale on powiedział że nie będzie się miział przy kimś. Taka okazja przepadła.

IP i czas połączenia logowane. [22503935]
[04.11.2016] 08:20
Pieszczoszek09
Od jakiegoś czasu staram się namówić swoją żonkę na pieszczoty i sex równoległy przy innej parce, która również w naszej obecności się zabawia, ale jak na razie nie mogę jej do czegoś takiego namówić i zastanawiam się nad zorganizowaniem niby przypadkowej znajomości z inną parą n.p w saunie czy może podczas letniego opalania gdzieś w ustronnym miejscu, aby wyglądało to na przypadkowy zbieg okoliczności. Jeśli ktoś ma podobne pragnienie i chciał by coś w tym rodzaju zorganizować to proszę o wiadomość. Jesteśmy z małopolski. Pisać na maila. jano,or@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [22505169]
[06.11.2016] 10:19
bozydar
W ubiegle wakacje kochalem sie z dziewczyna a na sasiednim lozku jej siostra z chlopakiem

IP i czas połączenia logowane. [22507500]
[15.11.2016] 13:26
darekkkkkk
Myślę ze to naprawdę super przeżycie.jeśli jakaś para chcetna ze Śląska to zapraszam do kontaktu. dariooo99@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [22519025]
[25.11.2016] 11:11
landrynki_76
Chętnie poznamy małżeństwo w zblizonym wieku. My oboje 40-latki z Warszawy, mobilni. Adres mailowy w profilu.

IP i czas połączenia logowane. [22532286]
[26.11.2016] 22:24
marko11
6-8 (16.10.2016.14 21:37):
Ja nie wiem. Po prostu się zastanawiam i proszę Was o opinie. Ale na wymianę bym się nie zdecydował. Żona zresztą też (chyba) nie.

do takich zabaw potrzebna jest wzajemne zufanie i żeby póżniej nie było docinków z rzadnej strony ,zazdrość jest nieodpowiednia do takich zabaw ,ale taka zabawa to super sprawa ,my zaczeliśmy małymi kroczkami na początku chcieliśmy się przekonać jak niewinna zabawa na nas podziała nie było sexu póżniej był trójkącik i było super

IP i czas połączenia logowane. [22534021]
[02.01.2017] 01:48
Jaro36
Dyskretny 36 latek pozna pare, malzenstwo do sex spotkan w trojkacie. Poznan, Wlkp. 575753372

IP i czas połączenia logowane. [22583795]
[02.01.2017] 11:30
czemunie,,
Rzygam tymi waszymi wpisami a szczegolnie tymi"chcacymi byc wprowqadzanymi w swiat"-debilami.Idioci jestescie i tyle.Czy ktos stad sie z kims spotkal?LATAMI tu piszecie,naiwniacy i co?I DUPA !!!

IP i czas połączenia logowane. [22584044]
[05.01.2017] 23:12
ARPA
my po 40 wynajęliśmy domek w ośrodku na mazurach domek obok wynajęło małżeństwo z wawy tak na oko w naszym wieku i tak przez tydzień wieczorkami siadaliśmy przy ognisku ostatniego wieczoru zaprosili nas do swojego domku na pożegnalnego drinka zaczęły się żarty im więcej alko tym bardziej erotycznie i doszło do tego że zrobiliśmy sex równoległy no i następnego dnia rozjechaliśmy się wymieniając się telefonami jakie było moje zdziwienie jak zadzwonili do nas przed świętami z życzeniami no i przy okazji zaprosili nas na tydzień ferii w Zakopanem w ferie zimowe z tym że mają kwaterę na cztery osoby i nie chcą nikogo obcego nie wiem czy się zgodzić mojej pani podobał się ten facet ja co prawda mam takie fantazje o żonie z dwoma równocześnie ale nigdy do tego nie dążyłem chciałem wybadać żonę chce jechać to ją podpuściłem a jak zaczną się takie zabawy jak ostatnio to powiedziała że już widzieliśmy się podczas sexu spytałem się a jak dojdzie do czegoś więcej to się zaczerwieniła nie wiem czy jechać z jednej strony chciałbym coś takiego przeżyć z drugiej trochę się obawiam

IP i czas połączenia logowane. [22589216]
[06.01.2017] 09:57
we123e
http://fitnessexcercises.weebly.com/

IP i czas połączenia logowane. [22589452]
[06.01.2017] 10:50
dorato
ARPA, jeśli jesteś pewny uczuć żony i przekonany, że jest Ci wierna - można spróbować. Podobna okazja może się nie nadarzyć. A lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało Żyje się tylko raz!

IP i czas połączenia logowane. [22589501]
[06.01.2017] 23:11
ARPA
no i zacząłem powoli grilować moją piękną jak ona to sobie wyobraża tym bardziej że zna mnie chyba najlepiej w końcu wychowaliśmy razem dwójkę dzieci i jesteśmy razem ponad dwadzieścia lat co prawda zaczęliśmy dość wcześnie i nie jesteśmy jeszcze tacy wiekowi i dlatego zbytnio się jej nie dziwię że chce jeszcze trochę powalczyć tym bardziej że miedzy nami po tylu latach trochę siadło a po tej przygodzie na urlopie przypomniały się dawne czasy a teraz mamy więcej czasu bo małolaty już zaczynają własne życie i np na wakacje nie chcą z nami jeździć a i w domu coraz rzadziej bywają na początek zapytałem czy dopuszcza możliwość sexu w grupie i powiedziałem że mógłbym się na to zgodzić pod warunkiem że to będzie robione z głową i nie za moimi plecami zaczęła się plątać i czerwienić to dałem jej czas do soboty bo w niedzielę trzeba oddzwonić i się wymigać albo przyjąć zaproszenie a jeśli pojedziemy to nie chcę wyjść na idiotę który nie wie po co przyjechał a choć nie znam zbyt dobrze tamtej pary to wydali mi się sympatyczni i nie chcę żeby sytuacja nas przerosła zwłaszcza przy nich w końcu to urlop

IP i czas połączenia logowane. [22590494]
[07.01.2017] 03:09
ARPA
no i nie mogę zasnąć nie ma z kim pogadać bo temat nie medialny a tu też pusto żonka też o tym wszystkim musi intensywnie myśleć bo wieczorem zaprzągłem ją do dyszla to w cipce potop i dość szybko odleciała i to ze dwa razy a rzadko to się jej zdarza no i śpi z dupcią na wierzchu @@@isty widok a mi się przypomniał widok tamtej parki facet trochę mniejszy ode mnie jakieś 175 cm lekki brzuszek kutas normalny z 15 16 cm jak mój tylko mój trochę grubszy mojej się podobał a dla mnie nic ciekawego za to jego pani ładna kobieta całkiem inna niż moja jakieś pół głowy niższa brunetka chyba takie przynajmniej miała na głowie bo resztę miała wygolone moja to wysoka 173 cm blondyna na głowie bo reszta jak wyżej przynajmniej nie farbuje tamta cycki duże moja średnie tamta dupeczka trochę chłopięca nogi zgrabne moja dupcię ma sporą nogi długie przy jej wzroście wygląda jak rasowa laska cipki też różne moja lekki motylek tamta bułeczka i temperament podobny choć tamta wydawała się śmielsza tamta zmieniała pozycje a moja pani jak zobaczyła tamtą to naśladowała no na dziś starczy napiszę wieczorem co moja sikorka miała do powiedzenia choć myślę że jednak się zdecyduje

IP i czas połączenia logowane. [22590624]
[07.01.2017] 18:21
lol32
ARPA (17.01.2017.07 03:09):
no i nie mogę zasnąć nie ma z kim pogadać bo temat nie medialny a tu też pusto

coliber32@hotmail.com napisz pogadamy

IP i czas połączenia logowane. [22591373]
[07.01.2017] 20:45
ARPA
lol32 (17.01.2017.07 18:21):

chcesz pogadać gadaj tu ja na razie nikogo nie szukam jestem na etapie zbierania informacji czytam wszystko łącznie z opowiadaniami i przeszukuję wszystkie fora bo chcę poznać sprawę ze wszystkich punktów widzenia nie tylko z jednej za lub przeciw z poważaniem

IP i czas połączenia logowane. [22591572]
[07.01.2017] 20:54
lol32
ARPA (17.01.2017.07 20:45):
lol32 (17.01.2017.07 18:21):

chcesz pogadać gadaj tu ja na razie nikogo nie szukam jestem na etapie zbierania informacji czytam wszystko łącznie z opowiadaniami i przeszukuję wszystkie fora bo chcę poznać sprawę ze wszystkich punktów widzenia nie tylko z jednej za lub przeciw z poważaniem

tu sa same fantazje z tysiaca ludzi jeden prawde napisze
ale sam przeciesz wiesz temat nie medialny
mi tam nie zalezy wiec czytaj, szukaj ...
powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [22591587]
[07.01.2017] 21:14
ARPA
piszę na ogólnym bo jak mi się zdaje nie jestem pierwszy z takimi dylematami jedni już to przerabiali z różnym skutkiem inni dopiero będą to przerabiać po za tym moja pani też to czyta choć zarzeka się że nie później napiszę co ustalimy bo na razie jeszcze młyn w domu małolaty zjechały z brudnymi ciuchami do prania i ze słoikami do napełnienia

IP i czas połączenia logowane. [22591611]
[08.01.2017] 00:47
ARPA
no po mękach i torturach wreszcie się dowiedziałem że ta nasza przygoda nie była wcale taka przypadkowa i spontaniczna po prostu panie się dogadały no tego się nie spodziewałem prawdę powiedziawszy moja pani powiedziała że nie wiedziała jak ja zareaguję a wiedziała że ja mam taką fantazję bo kiedyś podczas walk pościelowych jej świntuszyłem do ucha to w takim przypadku poprosiłem ją o opowiedzenie tego co chciała by robić i co ja miałbym ewentualnie do roboty powiedziała ze chciała by wymiany partnerów i że dostosuje się do ograniczeń jakie określimy to powiedziałem że jak już się decydujemy na taką zabawę to żadne ograniczenia nie mają sensu prócz tych oczywistych czyli tajemnica i zaufanie ruchanie będzie tylko w mojej obecności i za zgodą obu stron i ewentualne dalsze nasze zabawy z innymi chętnymi będą się odbywać poza naszym domem i miastem i bez udziału naszych znajomych i przyjaciół z dotychczasowych czasów bo nie chcę się rodzinie tłumaczyć z tego że robimy to co robimy spytałem jeszcze czy nie będzie zazdrosna bo będę walił przy niej inne kobiety to powiedziała że będzie zazdrosna ale w tym czasie będzie nadziana na fiuta innego faceta i raczej boi się że ja nie wytrzymam bo do tej pory raczej nie byłem zbyt delikatny w sytuacjach o wiele bardziej niewinnych spytałem ją jeszcze o jej fantazję jako by chciała zrealizować to powiedziała że powie po pierwszym występie w roli dziwki o ile będzie się z tym dobrze czuła i spytała czy ja będę chciał spełnić swoją fantazję to powiedziałem że tak ale nie będę jej zmuszał to powiedziała że chce ale najpierw chce to zobaczyć jak będzie brana tamta i na tyn na razie skończyliśmy dyskusje rozmowa była podczas walki i w tym momencie właśnie poległa no to jutro telefon może tamci powiedzą coś co będzie można opisać

IP i czas połączenia logowane. [22591947]
[09.01.2017] 01:59
lolka 34
my znaleźliśmy parkę w internecie pierwszy raz miał być a była klapa spotkaliśmy się z parą ponoć doświadczoną jak doszło co do czego facet wymiękł dosłownie zamiast czworokąta był trójkąt mój mąż miał zabawę ja nie nawet nie byłam zazdrosna tylko zawiedziona

IP i czas połączenia logowane. [22593286]
[11.01.2017] 14:40
taki jeden gość
ARPA (17.01.2017.08 00:47):
to jutro telefon może tamci powiedzą coś co będzie można opisać

No to masz idealny układ. Żonka zainteresowana i udało wam się znaleźć odpowiednią parę. Moja jest chyba zainteresowana, strasznie ją to kręci w czasie "walk łóżkowych" ale na horyzoncie nikogo. Nasi znajomi się nie nadają a spotykanie się z kimś poznanym w internecie to za duże ryzyko.
Pozdrawiam i proszę o relację z rozwoju sytuacji.

IP i czas połączenia logowane. [22597064]
[12.01.2017] 01:36
ARPA
miałem pisać jakby coś ciekawego się działo ale chwilowo niewiele się dzieje zadzwoniliśmy i potwierdziliśmy przyjazd trochę pogadaliśmy ale o tym co będziemy ewentualnie robić jakoś się nie zgadaliśmy trochę niezręcznie było nie mamy żadnego doświadczenia prócz tego jednego przypadku i to z tą parą i na tej podstawie rozmawiamy z żoną na temat sexu z wymianą lub grupowego a co z tego wyniknie to nie wiemy bo tamta para się nie określiła jedyne co wskazuje na erotyczny charakter znajomości to ta przygoda latem i to że będziemy w jednej kwaterze czteroosobowej pisząc tu miałem nadzieje że ktoś opisze swoje przemyślenia lub przeżycia natomiast moja pani zaczęła kompletować swoją garderobę tak to nazywa dla mnie to jest wykupywanie sklepów i ogałacanie konta co prawda chciałbym być goły no ale nie w takim kontekście

IP i czas połączenia logowane. [22597902]
[27.01.2017] 04:52
ARPA
no to jutro wyjazd na wywczasy no i zobaczymy co się zdarzy żonka jakby amoku dostała dziurka mokra cały czas sutkami to może szkło ciąć a ja kilka dni z pustą torbą chodzę bo co mnie dorwie to mi małego demoluje i co pięć minut inne scenariusze opowiada od kiedy ustaliliśmy że dajemy sobie wolną rękę bez ograniczeń bo jeśli się na to decydujemy to ma być najlepsze walenie w życiu bo inaczej to nie ma sensu pchać się na obcego i martwić się o reakcję własnego współmałżonka jest tylko jedna zasada jesteśmy razem cały czas nie wiem czy będę mógł pisać na miejscu jak nie to opiszę po powrocie

IP i czas połączenia logowane. [22617065]
[27.01.2017] 16:27
ty ARPA
A jak tam ogólnie w gimbazie?

IP i czas połączenia logowane. [22617652]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat