o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Historia
 » Odpowiedz na ten temat

Polacy to najgorsi falszerze historii

[12.10.2016] 11:56
Antyschizofrenik
Wspominaja tylko pozytywne i korzystne dzieje historyczne, a negatywne zamiataja pod dywan.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.10.2016] 18:10
adamowski77
Nie powiedziałbym. Ja mam wrażenie, ze w Polsce częściej się mówi i rozpamiętuje porażki, powstanie warszawskie, rozbiory, powstanie listopadowe i styczniowe itd.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22480702]
[18.10.2016] 20:34
z tym, że wszystkie są
adamowski77 (16.10.2016.16 18:10):
Nie powiedziałbym. Ja mam wrażenie, ze w Polsce częściej się mówi i rozpamiętuje porażki, powstanie warszawskie, rozbiory, powstanie listopadowe i styczniowe itd.

pokazywane w świetle sukcesu, np. powstanie war. jako zryw w walce o ojczyznę

IP i czas połączenia logowane. [22483627]
[13.12.2016] 11:09
magdaoracz90  magdaoracz90@tlen.pl
Polak zawsze miał nie łatwo, dlatego nauczyć się kombinować. Chodź coś jest w tym, że podczas II wojny światowej nasze podróbki były najlepsze podobno.

IP i czas połączenia logowane. [22557522]
[25.03.2017] 09:51
Wielebnyy Konon
"Błogosławieni jesteście, gdy /ludzie/ wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami."
Bawi mnie to sztuczne zdziwienie na polskie cierpietnictwo, na pogarde dla zycia calych pokolen , kiedy elity wyznaja oficjalnie urojenia schizofrenicnego rabina a powyzszy cytat jest jedna z podstaw jego chorych psychicznie nauczan.
Chcecie normal ego kraju??? Uwolnijcie sie od katolickich urojen bo historian tylko potwierdza jak zgubne one as.

IP i czas połączenia logowane. [22690273]

» Odpowiedz na ten temat